48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : На кросі у Чіа Племянник і Городиський кращі серед українців


   11 грудня 2016р. у м.Чіа (Італія) відбувся чемпіонат Європи з легкоатлетичного кросу.
У категорії юніорок віком до 20 років студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Ірина Племянник (на фото) дистанцію 4060м пробігла за 14.04,0хв і посіла 53 місце. Це кращий результат серед українок. Чемпіонкою ж Європи стала німкеня Констанце Клостергальфен, яка фінішувала через 12.26,0хв.
У командній першості збірна України посіла 12 місце. Найкраще у цій ваговій категорії крос бігають британки.
Ще один вихованець училища і Заслуженого тренера України Михайла Сташківа Богдан Городиський (вип.2014р.) змагався серед чоловіків віком до 22 років. На дистанції 7970м Богдан показав двадцять сьомий результат – 23.48,0хв і також став кращим серед українців. Командою збірна України восьма.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Ірина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетики