Легка атлетика : На змаганнях в Угорщині Матвійок перемогла з особистим рекордом

Студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Анастасія Матвійок (на фото) стала переможницею Відкритих молодіжних легкоатлетичних змагань у закритому приміщенні, які 22 січня 2017р. відбулися в угорському місті Ніредьгаза.
Анастасія з особистим рекордом 178см перемогла у стрибках у висоту. Друге і третє місця посіли подруги Анастасії по тренуваннях і навчанню Ілона Заскалько і Анна Пилявець. В активі Ілони стрибок на 175см, Анна здолала 170см.
Минулорічний випускник училища Вадим Кравчук з результатом 210см став бронзовим призером серед чоловіків.

Легка атлетика

Андрухів і Кушнірук змагались на ЄМОФДо європейського фіналу Заскалько забракло три сантиметрєВладислав Лавський – бронзовий призер юнацького чемпіонату світу Оксана Райта – чемпіонка України зі стипль-чезуУ Бидгощі Вадим Кравчук буде змагатись у стрибках у висотуШостак і Лавський увійшли до складу делегації на юнацький чемпіонат світуПодвійна перемога висотниць ЛУФК на юніорському чемпіонатіХристина Стуй – бронзова призерка командного чемпіонату ЄвропиУ Кропивницькому Вадим Кравчук настрибав на чемпіонат ЄвропиВладислав Лавський виконав норматив для участі у чемпіонаті світуДо складу української делегації на континентальну першість увійшли Дем׳янюк і СтуйДмитро Дем′янюк відновлює високу спортивну формуНовий успіх Владислава Лавського на юніорському чемпіонатіІванна Остимчук – чемпіонка України з естафетного бігуНа юнацькому чемпіонаті з легкої атлетики Мар’яна Шостак поза конкуренцією