49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Змагання на призи львівських олімпійців


Щороку в березні проходить відкрита першість Львівського державного училища фізичної культури з легкої атлетики у приміщенні на призи львівських олімпійців.
 
Цього року у змаганнях взяли участь 24-и команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл не лише Львівської, а й Волинської, Житомирської, Закарпатської, Тернопільської областей. 265 юнаків та дівчат змагалися у бігу на 60, 300 та 600 метрів, а також у стрибках у висоту.
 
Ці старти є своєрідним випробувальним тестом для майбутніх учнів нашого училища, де виросли учасники Олімпійських ігор з легкої атлетики Андрій Булковський, Дмитро Дем’янюк, Андрій Скварук.
 
За доброю традицією юних спортсменів прийшли привітати олімпійці минулих років – Віра Попкова (бронзовий призер Олімпійський ігор-68 в естафетній команді 4х100 м), Павло Андрєєв (учасник ОІ-72 в бігу на 10 км), Дмитро Дем’янюк (учасник ОІ-2008 у стрибках у висоту).
 
Призери змагань були нагороджені медалями та грамотами училища фізичної культури, а спортсмени, які показали найкращі результати у кожному виді змагань, були нагороджені Дипломами національного олімпійського комітету України.
 
Найкращі результати:
Юнаки:
60 м – Череватий Юліан (7,3) (ДЮСШ «Сокіл» Львів)
300 м – Череватий Юліан (40,3)
600 м – Коваль Тарас (1.38,5) (ДЮСШ «Колос» (Тернопіль)
Стрибки у висоту – Загорський Роман (165 см) (ДЮСШ Нововолинськ)
 
Дівчата:
60 м – Чепіль Анна (8,2) (ДЮСШ м. Сокаль Львівської обл.)
300 м – Булавинець Любов (44,8) (ДЮСШ м. Мукачево Закарпатської обл.)
600 м – Пелищак Наталія (1.46,0) (ДЮСШ м. Яворів Львівської обл.)
Стрибки у висоту – Гонсьор Ілона (145 см) (ДЮСШ «Колос» Львів).

Прайс лист канализация цена stryr.ru.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Легка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігу