48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Юлія Кухар і Максим Саїк – бронзові призери чемпіонату України


У м.Донецьку 1-4 липня 2010р. пройшов чемпіонат України з легкої атлетики. Студентка 2 курсу ЛУФК Юлія Кухар з часом 10:46,73 стала бронзовим призером чемпіонату на дистанції 3000м з перешкодами. 5 місце у цьому виді програми посіла третьокурсниця Ірина Євочка. Час Ірини - 10:59,14.
Пробилась до фіналу у метанні списа, де посіла 9 місце, ще зовсім юна, учениця 9 класу Тамара Євдокимова. Її результат - 42м 96см.
            Студент 3 курсу Максим Саїк посів 3 місце у чоловічій естафеті 4х400м та 8 місце на 400м з барєрами. Третьокурсниця Ірина Маланчук з результатом 170см – дванадцята у стрибках у висоту. Марта Заставська – четверта в естафеті 4х100м.
            Чемпіоном України у стрибках у висоту серед чоловіків став випускник 2000р. Дмитро Дем’янюк. Для перемоги Дмитру вистарчило 226см. На третьому місці – ще один вихованець училища Віктор Шаповал з результатом 220см.
            Друге місце у чоловічій естафеті 4х100м виборов минулорічний випускник ЛУФК Єгор НоваковВадим Чугай став бронзовим призером в естафеті 4х400м, а Христина Стуй і Оля Кабан – в естафеті 4х100м серед жінок. Дівчата представляли Івано-Франківську область, звідки родом.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Тамара Євдокимова – срібна призерка зимового чемпіонату України з метання списаНа Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиІрина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетики