Легка атлетика : Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спроба

Лише зайва спроба, допущена на висоті 205см, завадила студенту І курсу Львівського училища фізичної культури Владиславу Лавському кваліфікуватися до фіналу стрибків у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів віком до 19 років, який 10-15 липня 2018р. відбувся у м.Тампере (Фінляндія).
В одному з півфіналів Владислав (на фото) стрибнув на 212см і у підсумку закінчив змагання на 14 місці.
Цьогорічна випускниця училища Мар’яна Шостак у складі збірної України посіла 17 місце у естафеті 4х400м та показала тридцять четвертий результат у бігу на 400м з бар’єрами (1.01,26хв).

Результати учнів коледжу на Кубку України з легкої атлетики Дубіль Алевтина стала чемпіонкою України та виконала норматив для участі у чемпіонаті Світу серед юнКостельна Ольга та Буйна Олеся - срібні призерки Чемпіонату України!Алевтина Дубіль та Карина Оверко – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіВихованці відділення легкої атлетики - переможці та призери чемпіонату України!Успіхи вихованців коледжу на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорівВипускниця відділення легкої атлетики Уляна Рачинська фінішувала в топ-30 на чемпіонаті Європи!Св.п. ТАРАС СИВЕНЬКИЙ (10.03.1996 – 13.11.2023)Учень 8 класу Юрій Майстренко – призер Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного багатоборстваМедалями юнацького чемпіонату України з легкої атлетики відзначилися вихованці коледжуУчні коледжу вибороли чотири медалі юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиВладислав Лавський - переможець Всесвітньої універсіади зі стрибків у висотуУляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 м.Вихованці Львівського коледжу спорту сильні у стрибках у висотуУляна Рачинська у топ-15 молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики