48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Голуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігу


7-9 лютого 2019р. у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету у програмі чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні національну першість розіграли і атлети віком до 22 років.
У естафеті 4х400м серед жінок переможцем молодіжного чемпіонату стала збірна команда Львівської області, у складі якої виступали вихованки Львівського училища фізичної культури Анна Голуб (вип. 2018р.) та Іванна Остимчук (вип. 2015р.). Час переможниць – 4.02,31хв.
У фінальному забігу на 1500м Іванна Остимчук (на фото) стала бронзовою призеркою. Результат Іванни 4.45,65хв – її особистий рекорд.
Колишня однокласниця Остимчук Оксана Долинчук (дівоче прізвище Більчак) з результатом 2.11.,75хв (особистий рекорд) фінішувала другою у фіналі бігу на 800м. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

На чемпіонаті України з двоборств 200м найшвидше пробігла Анна-Марія ХімічВ. Лавський: «В ЛУФК я перебуваю у спортивному середовищі – це стимулює наполегливо тренуватися"У Львівському училищі фізичної культури змаганнями легкоатлетів розпочалася вступна кампаніяМаксим Андрухів четвертий на матчевій зустрічі 10 країн у Мінську Вадим Кравчук – володар Гран Прі меморіалу Дем’янюкаМарія Алєйнікова – переможниця меморіалу О.Дем’янюка зі стрибків у висотуТамара Євдокимова – срібна призерка зимового чемпіонату України з метання списаНа Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетики