Легка атлетика : Руслан Кошулинський – кандидат на пост Президента України

Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів на пост Президента України, вибори якого відбудуться 31 березня 2019р.
На загал, наступним Президентом держави бажають стати 44 особи. Серед них і випускник Львівського училища фізичної культури Руслан Кошулинський (на фото).
Руслан Кошулинський висунутий на пост Президента партією «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» і є єдиним погодженим кандидатом від п’яти національних сил: «Свободи», «Правого сектора», ОУН, КУН і організації С14.
Руслан Кошулинський є випускником 1986 року (тоді Львівська загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю), навчався на відділенні легкої атлетики.

Результати учнів коледжу на Кубку України з легкої атлетики Дубіль Алевтина стала чемпіонкою України та виконала норматив для участі у чемпіонаті Світу серед юнКостельна Ольга та Буйна Олеся - срібні призерки Чемпіонату України!Алевтина Дубіль та Карина Оверко – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіВихованці відділення легкої атлетики - переможці та призери чемпіонату України!Успіхи вихованців коледжу на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорівВипускниця відділення легкої атлетики Уляна Рачинська фінішувала в топ-30 на чемпіонаті Європи!Св.п. ТАРАС СИВЕНЬКИЙ (10.03.1996 – 13.11.2023)Учень 8 класу Юрій Майстренко – призер Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного багатоборстваМедалями юнацького чемпіонату України з легкої атлетики відзначилися вихованці коледжуУчні коледжу вибороли чотири медалі юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиВладислав Лавський - переможець Всесвітньої універсіади зі стрибків у висотуУляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 м.Вихованці Львівського коледжу спорту сильні у стрибках у висотуУляна Рачинська у топ-15 молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики