Легка атлетика : Мар’яна Шостак і Іванна Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігу

У м.Ужгороді на реконструйованому стадіоні «Авангард» 18-19 травня 2019р. відбувся чемпіонат України з естафетного бігу.
У естафеті 4х400 серед жінок віком до 22 років чемпіонками України стала збірна команда Львівської обл., у складі якої бігли студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Мар’яна Шостак (на фото) та випускниця училища Іванна Остимчук (вип.2015р). Результат переможниць – 3.49,67 хв
У чоловічій естафеті у цій віковій категорії львів’яни треті. Бронзовим медалістом у цьому виді програми став першокурсник Юрій Васічкін.
У естафеті 4х100м молодіжна жіноча збірна Львівщини стала срібним призером. За команду виступала Анна Голуб (вип. 2018р.)

Легка атлетика

На чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігуНев’янучий Дмитро Дем’янюк виборов срібну медаль на чемпіонаті УкраїниНа чемпіонаті Європи Владислав Лавський показав не найкращий результатВасічкін, Шостак і Лавський увійшли до збірної на участь у юінорському чемпіонаті ЄвропиНа Всесвітній універсіаді Вадим Кравчук шостий у стрибках у висотуПеред Всесвітньою універсіадою Кравчук розім’явся у БердичевіХристина Стуй – переможниця ІІ Європейських ігор з легкої атлетикиВладислав Лавський – чемпіон України зі стрибків у висоту серед юніорівДві «бронзи» Руслана Регана на матчевій зустрічі чотирьох збірнихНа молодіжному чемпіонаті Мар’яна Шостак перемогла з результатом майстра спорту