48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : На молодіжному чемпіонаті Мар’яна Шостак перемогла з результатом майстра спорту


У м.Кропивницькому 22-23 червня 2019р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді віком до 22 років.
У бігу на 400м з бар’єрами переможницею чемпіонату стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Мар’яна Шостак (на фото). У попередньому забігу Мар’яна показала час 59,32сек, що вище нормативу майстра спорту України.
У бігу на 800м рівних не було ще одній вихованці училища Оксані Долинчук (дівоче прізвище Більчак). Два стадіонних кола Оксана пробігла за 2.08,60хв.
І Марֹ’яна, і Оксана вибороли собі місце у збірній команді України на участь у молодіжному чемпіонаті Європи, який у липні пройде у Швеції.
Колишня однокласниця Долинчук Іванна Остимчук у бігу на 800м і на 1500м показала четвертий результат.
Студентка ІІІ курсу Анастасія Матвійок стрибнула у висоту на 175см, що дало їй 6 місце. Відразу за Матвійок з таким же результатом розмістилася однокурсниця Матвійок Ілона Заскалько.
Сьомий результат у бізі на 400м з бар’єрами серед чоловіків показав першокурсник Юрій Васічкін. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Легка атлетика

Легка атлетика

Мар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігуНев’янучий Дмитро Дем’янюк виборов срібну медаль на чемпіонаті УкраїниНа чемпіонаті Європи Владислав Лавський показав не найкращий результатВасічкін, Шостак і Лавський увійшли до збірної на участь у юінорському чемпіонаті ЄвропиНа Всесвітній універсіаді Вадим Кравчук шостий у стрибках у висотуПеред Всесвітньою універсіадою Кравчук розім’явся у БердичевіХристина Стуй – переможниця ІІ Європейських ігор з легкої атлетикиВладислав Лавський – чемпіон України зі стрибків у висоту серед юніорівДві «бронзи» Руслана Регана на матчевій зустрічі чотирьох збірнихНа молодіжному чемпіонаті Мар’яна Шостак перемогла з результатом майстра спортуРуслан Реган – юнацький чемпіон України з бігу на 400м з бар’єрамиІгор Музика – чемпіон України з бігу на 400м з бар’єрамиМар’яна Шостак і Іванна Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМар’яна Шостак – переможниця матчевої зустрічі п’яти країн у РумуніїШостак і Андрухів візьмуть участь у міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики