49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : На молодіжному чемпіонаті Мар’яна Шостак перемогла з результатом майстра спорту


У м.Кропивницькому 22-23 червня 2019р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді віком до 22 років.
У бігу на 400м з бар’єрами переможницею чемпіонату стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Мар’яна Шостак (на фото). У попередньому забігу Мар’яна показала час 59,32сек, що вище нормативу майстра спорту України.
У бігу на 800м рівних не було ще одній вихованці училища Оксані Долинчук (дівоче прізвище Більчак). Два стадіонних кола Оксана пробігла за 2.08,60хв.
І Марֹ’яна, і Оксана вибороли собі місце у збірній команді України на участь у молодіжному чемпіонаті Європи, який у липні пройде у Швеції.
Колишня однокласниця Долинчук Іванна Остимчук у бігу на 800м і на 1500м показала четвертий результат.
Студентка ІІІ курсу Анастасія Матвійок стрибнула у висоту на 175см, що дало їй 6 місце. Відразу за Матвійок з таким же результатом розмістилася однокурсниця Матвійок Ілона Заскалько.
Сьомий результат у бізі на 400м з бар’єрами серед чоловіків показав першокурсник Юрій Васічкін. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігу