49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Христина Стуй – переможниця ІІ Європейських ігор з легкої атлетики


Цікавими виявилися змагання з легкої атлетики у програмі ІІ Європейських ігор, які 21-30 червня 2019р. відбулися у столиці Білорусі м.Мінську.
Вони проходили у форматі т.зв. «динамічної нової легкої атлетики» (Dynamic New Athletics-DNA) – матчів між змішаними командами. Кожен матч передбачав 9 видів змагань і закінчувався комбінованою естафетою переслідування 800-600-400-200м з гандикапом, отриманим за сумою очків попередніх видів.
В результаті чотириденної боротьби переможцем ігор стала збірна команда України, у складі якої змагалася і вихованка Львівського училища фізичної культури Христина Стуй (вип. 2005р.). У фіналі українці на 0,67сек випередили господарів і на 7,63сек – збірну Німеччини.
      У особистій першості (по ходу змагань визначилися і переможці в особистій першості) Христина (на фото) показала 11 результат в бігу на 100м – 11,69сек. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігу