49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Дем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетики


У м.Луцьку на оновленому стадіоні «Авангард» 20-23 серпня 2019р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики.
У стрибках у висоту на нагородний подіум національної першості піднялися відразу двоє вихованців Львівського училища фізичної культури: Дмитро Дем’янюк (вип. 2000р.) посів ІІ місце, Вадим Кравчук (вип. 2016р.) – третє, причому обидва стрибнули на 2м 20см. Третьокурсник Владислав Лавський з результатом 2м 15см замкнув шістку сильніших.
Цьогорічна випускниця училища Анастасія Матвійок стрибнула на 1м 75см, що дало їй 7 місце серед жінок.
У метанні списа четвертий результат (46м 93см) показала Тамара Євдокимова (вип. 2015р.). Юрій Трохімчук (вип. 2015р.) фінішував п’ятим у фінальному забігу на 400м.
        За результатами змагань Вадим Кравчук (на фото) відібрався у збірну України, яка 2-3 вересня візьме участь у чемпіонаті балканських країн у м.Правець (Болгарія). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігу