49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Вадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країн


 
  
      У м.Правець (Болгарія) 2-3 вересня 2019р. відбувся чемпіонат балканських країн з легкої атлетики.
 
 
У стрибках у висоту бронзовим призером чемпіонату став вихованець Львівського училища фізичної культури Вадим Кравчук (вип. 2016р.). Результат Вадима (на фото) – 2м 15см Перемогу з результатом 2м 27см здобув болгарин Тіхомір Іванов.
На загал, українці у Правці вибороли 18 медалей, зокрема 8 золотих, і в медальному заліку посіли перше місце. Другі – греки, на третьому місці – Туреччина.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігу