Легка атлетика : На чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативом

6 жовтня 2019р. у Білій Церкві відбувся чемпіонат України з марафонського бігу.
Серед чоловіків чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Богдан Городиський (вип. 2014р.). Дистанцію 42км 195м Городиський (на фото) пробіг за 2год 10хв 52сек, що вище нормативу майстра спорту міжнародного класу та олімпійського нормативу.
Серед жінок бронзовою призеркою стала Ірина Бубняк (вип. 2013р.). Ірина також виконала норматив майстра спорту міжнародного класу (2:30.51,0).

Легка атлетика

На чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігуНев’янучий Дмитро Дем’янюк виборов срібну медаль на чемпіонаті УкраїниНа чемпіонаті Європи Владислав Лавський показав не найкращий результатВасічкін, Шостак і Лавський увійшли до збірної на участь у юінорському чемпіонаті ЄвропиНа Всесвітній універсіаді Вадим Кравчук шостий у стрибках у висотуПеред Всесвітньою універсіадою Кравчук розім’явся у БердичевіХристина Стуй – переможниця ІІ Європейських ігор з легкої атлетикиВладислав Лавський – чемпіон України зі стрибків у висоту серед юніорівДві «бронзи» Руслана Регана на матчевій зустрічі чотирьох збірнихНа молодіжному чемпіонаті Мар’яна Шостак перемогла з результатом майстра спорту