49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Максим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату України


У м.Сумах 3-4 лютого 2020р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.
У бігу на 60м з бар’єрами срібним призером чемпіонату став студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Максим Андрухів (на фото). Результат Максима 8,21сек і лише фотофініш визначив переможця, яким з часом 8,20сек став Дмитро Чермошанський з Києва.
Свою другу срібну медаль у Сумах Максим здобув у естафеті 4Х200м у складі збірної команди Львівської обл.
Срібним призером у стрибках у висоту став першокурсник Назар Боруцький. Назар стрибнув на 2м. Учениця 11 класу Марія Алейнікова з результатом 170см третя серед дівчат.
У бігу на 200м з перешкодами ІІ місце посів ще один першокурсник Максим Караїм. Від першої сходинки нагородного подіуму Максима розділило лише 0,7сек, якими він поступився киянину Владиславу Кавецькому. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Мар’яна Шостак - бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетикиМар’яна Шостак та Ілона Заскалько – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіІгор Музика – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиАнна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800м