50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Студентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорів


           У м.Луцьку 29-30 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів - спортсменів віком до 19 років.
            У бігу на 1500м чемпіонкою України серед дівчат стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Результат Уляни 4.31,73хв - її особистий рекорд!
На вдвічі довшій дистанції у Уляни срібна нагорода.
          У стрибках у висоту срібну медаль виборола однокурсниця Уляни Марія Алєйнікова. Марія подолала висоту 176см. Цьогорічна випускниця коледжу Вікторія Венжівська з результатом 160см посіла 5 місце.
              Студент ІІ курсу Максим Караїм з особистим рекордом 1.54,53хв посів ІІ місце у бігу на 800м. Одинадцятикласник Михайло Мазепа тут сьомий.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч - переможниця Всесвітніх шкільних спортивних ігор з легкої атлетикиАнна Хіміч і Дмитро Гласов - призери всесвітніх шкільних спортивних ігор з легкої атлетикиВийти до фіналу чемпіонату світу Марії Алєйніковій завадили зайві спробиСтудентка коледжу Марія Алєйнікова на юніорському чемпіонаті Європи стрибнула на 174смВладислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висотуТроє вихованців спортколеджу беруть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики Ігор Музика - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиСтудентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорівСтудентки спортколеджу Уляна Рачинська та Мар'яна Шостак - чемпіонки України з легкої атлетики Марія Алєйнікова - бронзова призерка чемпіонату Балканських країн з легкої атлетикиЛегкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці і призери молодіжного чемпіонату УкраїниАнна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики"Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики