50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Владислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висоту


         У столиці Естонії м.Таллінні 8-11 липня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді віком до 22 років.
       У стрибках у висоту 5 місце на чемпіонаті з результатом 214см посів вихованець Львівського коледжу спорту Владислав Лавський. Перемогу на висоті 220см здобув чех Ян Штефела.
            Цьогорічна випускниця коледжу Мар'яна Шостак у складі збірної України посіла 9 місце у естафеті 4Х400м та 14-е - у гладкому бігу на 400м. Результат Мар'яни у півфіналі, де вона закінчила виступи у Таллінні - 54,39сек.
            Колишній однокурсник Мар'яни Максим Андрухів з результатом 14,66сек став тридцятим у бігу на 110м з бар'єрами.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч - переможниця Всесвітніх шкільних спортивних ігор з легкої атлетикиАнна Хіміч і Дмитро Гласов - призери всесвітніх шкільних спортивних ігор з легкої атлетикиВийти до фіналу чемпіонату світу Марії Алєйніковій завадили зайві спробиСтудентка коледжу Марія Алєйнікова на юніорському чемпіонаті Європи стрибнула на 174смВладислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висотуТроє вихованців спортколеджу беруть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики Ігор Музика - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиСтудентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорівСтудентки спортколеджу Уляна Рачинська та Мар'яна Шостак - чемпіонки України з легкої атлетики Марія Алєйнікова - бронзова призерка чемпіонату Балканських країн з легкої атлетикиЛегкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці і призери молодіжного чемпіонату УкраїниАнна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики"Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики