50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Анна Хіміч і Дмитро Гласов - призери всесвітніх шкільних спортивних ігор з легкої атлетики


     Понад 2500 учасників з 42 країн світу віком від 13 до 15 років беруть участь у Всесвітніх шкільних спортивних іграх, які з 11 до 19 вересня 2021 р. проходять у столиці Сербії м.Белграді.
У перший день змагань визначилися переможці у ряді видів легкої атлетики.
     У бігу на 400м срібною призеркою Ігор серед дівчат стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Анна Хіміч. Стадіонне коло Анна пробігла за 59,37сек. Перемогу з результатом 57,98сек здобула представниця Уганди Яцінта Катушабе.
      Серед хлопців переможцем у цьому виді змагальної програми став словацький атлет Андрас Такач - 53,33сек. Мексиканець Армандо Портілло другий, а третє місце і бронзову медаль здобув дев'ятикласник коледжу Дмитро Гласов. Результат Дмитра - 54,50сек.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч - переможниця Всесвітніх шкільних спортивних ігор з легкої атлетикиАнна Хіміч і Дмитро Гласов - призери всесвітніх шкільних спортивних ігор з легкої атлетикиВийти до фіналу чемпіонату світу Марії Алєйніковій завадили зайві спробиСтудентка коледжу Марія Алєйнікова на юніорському чемпіонаті Європи стрибнула на 174смВладислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висотуТроє вихованців спортколеджу беруть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики Ігор Музика - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиСтудентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорівСтудентки спортколеджу Уляна Рачинська та Мар'яна Шостак - чемпіонки України з легкої атлетики Марія Алєйнікова - бронзова призерка чемпіонату Балканських країн з легкої атлетикиЛегкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці і призери молодіжного чемпіонату УкраїниАнна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики"Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики