48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Максим Саїк – лауреат обласної премії ім. В’ячеслава Чорновола


Максим СаїкРішенням Педагогічної ради ЛУФК студенту ІІІ курсу відділення легкої атлетики Максиму Саїку присуджена обласна іменна премія імені В’ячеслава Чорновола за 2010р. за успіхи у навчанні, високі спортивні досягнення та громадську активність.
Коротка довідка.
Саїк Максим народився 3 січня 1991р. у Львові. Легкою атлетикою розпочав займатися в ДЮСШ «Сокіл» у тренера Хіміон Г.В. В 2005р. вступив на навчання в ЛУФК, де навчається по сьогодні. Відмінник навчання. Спортивна спеціалізація – біг на 400м з бар’єрами. Спортивна кваліфікація – кандидат в майстри спорту. Член резерву національної збірної команди України.
Спортивні досягнення: бронзовий призер V літніх спортивних ігор молоді України, бронзовий призер Кубка України, срібний призер чемпіонату України серед юніорів.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Тамара Євдокимова – срібна призерка зимового чемпіонату України з метання списаНа Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиІрина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетики