49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Марія Алєйнікова – переможниця меморіалу О.Дем’янюка зі стрибків у висоту


У м.Львові 22 лютого 2019р. відбулися традиційні всеукраїнські змагання «Меморіал О.Дем’янюка» зі стрибків у висоту.
Серед дівчат віком до 17 років переможницею меморіалу стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Марія Алєйнікова (на фото). Результат Марії - 165см. Такий же результат показала однокласниця Марії Єлизавета Лата, але поступилася подружці за кількістю спроб.
Серед юніорів до 19 років срібним призером став другокурсник училища Владислав Лавський. Владислав подолав 210см – так само, як і ще один львів’янин Матіс Місікевич, але використав більше спроб. Назар Боруцький (11 кл.) з результатом 200см посів 5 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігу