48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : До уваги батьків відділення футболу


У суботу 13 листопада 2010р. відбудуться батьківські збори відділення – Академії футболу «Карпати». Початок зборів о 11год. 30хв.
Порядок денний:
1. Про підсумки участі команд ЛУФК у І колі групового турніру чемпіонату України серед дитячо-юнацьких команд (вища ліга) сезону 2010/2011р.р.
Доп. тренери команд.
2. Про підсумки навчання учнів відділення футболу у І чверті 2010/2011н.р.
Доп. Кучабська Л.М., заступник директора з навчальної роботи.
        Дука Н.Б., в.о. заступника директора з виховної роботи.
3. Роль і місце відновних заходів у системі підготовки футболістів в умовах спеціалізованого навчального закладу спортивного профілю.
Доп. Черкас А.П., заступник директора з медичної роботи.
4. Вибори батьківського комітету Академії футболу «Карпати»
Доп. Белоцерковський В.А., ст. тренер – методист академії.
5. Різне.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Задерейко і Слива потрапили у поле зору Фабрі ГонсалесаОснову юніорських «Карпат» у новому сезоні складуть вихованці ЛУФКФутболісти ЛУФК успішно стартували на «Зимовому кубку ДЮФЛУ-2019»Голодюк приєднався до Габовди в угорському «Халадаші»Амбросій Чачуа перебрався до ГрузіїМикола Морозюк перейшов у турецький «Різеспор»Хлань і Савчук запрошені до збірної на «Кубок розвитку-2019»Степан Родак: «Географію дитячого футболу треба розширювати, а не звужувати»Володимир Шаран – найкращий тренер українського футболуУ клубному заліку ДЮФЛ футболісти ЛУФК на другому місціЛУФК відвідав директор футбольної академії з польського Риманіва Даріуш ЄнцковскіФутболісти ЛУФК – кандидати до збірних дізналися суперників у європейських чемпіонатахМудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»Андрій Маркович – чемпіон Естонії