Вихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату світу зі стрільби

Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов виборов бронзову медаль на чемпіонаті світу з кульової стрільби, який у ці дні триває у столиці Єгипту м.Каїрі. Павло посів ІІІ місце у олімпійському виді змагань - стрільбі з пневматичного пістолета на 10м. Попереду Павла китайські стрільці Їняо Ліу та Їфан Жанг.

Шестеро вихованців спортколеджу поборються за олімпійські ліцензії на чемпіонаті світу зі стрільби

Біля 1050 учасників з 88 країн світу беруть участь у чемпіонаті світу з кульової стрільби, який 13 жовтня 2022 р. стартував у столиці Єгипту м.Каїрі. В їх числі і шестеро вихованців Львівського коледжу спорту, які репрезентують нашу країну серед 18 українських стрільців. Це Павло і Юлія Коростильови, Анастасія Німець (дів.прізвище Бондарук), Володимир Пастернак, Олег Царьков та Олександр Галкін. Перші четверо змагатимуться у стрільбі з пістолета, Царьков і Галкін - з гвинтівки.

Вихованець коледжу спорту Павло Коростильов виборов ліцензію на участь у ІІІ європейських іграх

Як ми вже повідомляли, 5-18 вересня 2022 р. у м.Вроцлаві (Польща) відбувся чемпіонат Європи з кульової стрільби, на якому вдало виступили вихованці Львівського коледжу спорту. Зокрема, триразовим лауреатом чемпіонату став Павло Коростильов. Павло здобув дві бронзові нагороди у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м у особистій першості та у дуелях змішаних команд та срібну - у стрільбі зі стандартного пістолета.

Друга медаль вихованки коледжу спорту Анастасії Німець на європейському стрілецькому форумі

У м.Вроцлаві (Польща) продовжується чемпіонат Європи з кульової стрільби.
16 вересня 2022 р. на чемпіонаті була розіграна командна першість зі стрільби зі спортивного пістолета на 25м серед жінок.
 У фінальній дуелі зійшлися команди України та Німеччини. У напруженій боротьбі перемогу з рахунком 16:14 здобули німецькі снайперки.

Павло Коростильов: дві європейські нагороди за один день

У м.Вроцлаві (Польща) триває чемпіонат Європи з кульової стрільби.
 Четвер, 15 вересня 2022 р., виявився урожайним для вихованця Львівського коледжу спорту Павла Коростильова.
 Павло став срібним призером у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м. Причому настріляв Павло таку ж суму (574очки), як і переможець Руслан Лунєв з Азербайджану, однак поступився першим місцем за додатковими показниками.

Вихованці коледжу спорту Володимир Пастернак та Анастасія Німець - чемпіони Європи зі стрільби

У м.Вроцлаві (Польща), де у ці дні проходить чемпіонат Європи з кульової стрільби, 15 вересня 2022 р. визначилися переможці у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м змішаними командами.
 Чемпіонами Європи стали вихованці Львівського коледжу спорту Володимир Пастернак та Анастасія Німець (дів.прізвище Бондарук). У "золотому" матчі українці обстріляли чеський дует Альжбету Дедову і Матея Рампулу 17:13.

Вихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільби

У м.Вроцлаві (Польща) з 5 до 18 вересня 2022 р. відбувається чемпіонат Європи з кульової стрільби. У швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25м бронзовим призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов.

Блискучий виступ вихованця коледжу спорту Павла Коростильова на стрілецькому чемпіонаті

Цілковитим тріумфом вихованця Львівського коледжу спорту заслуженого майстра спорту України Павла Коростильова завершилася пістолетна частина чемпіонату України з кульової стрільби, яка з 16 до 22 серпня 2022 р. проходила у м.Львові. В активі Павла 6 золотих, 1 срібна і 1 бронзова медалі. Павло переміг у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м, зі стандартного пістолета на 25м на особисту та командну першості, швидкісної стрільби з пістолета на особисту першість, стрільби з револьвера на командну першість. Окрім того, Павло посів ІІ місце у стрільбі з револьвера на особисту першість та третє - у командній стрільбі з пневматичного пістолета.

В активі Святослава Гудзого та Софії Пакліковської по три медалі національної першості зі стрільби

У період з 8 до 22 серпня 2022 р. у м.м.Вінниці та Львові триває літній чемпіонат України з кульової стрільби.
 Гвинтівочна частина чемпіонату 15 серпня завершилася у Вінниці.
 У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м чемпіоном України серед чоловіків став вихованець Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий. У фіналі Святослав виявився сильнішим за іншого вихованця коледжу Олега Царькова. Результат дуелі 17:15. Олександр Галкін посів 7 місце.

Ігор Кізима та Денис Баблюк домінували на чемпіонату світу зі стрільби по рухомій мішені

5 медалей на двох вибороли вихованці Львівського коледжу спорту Ігор Кізима та Денис Баблюк на чемпіонаті світу зі стрільби по рухомій мішені, який 3-9 серпня 2022 р. відбувся у м.Шатору, що у Франції.
 Дворазовим чемпіоном світу став Ігор Кізима. Ігор переміг у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з відстані 50м по мішені, що рухається повільно, а в другій частині швидко, та у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м по мішені із змінним рухом. В активі Ігора Кізими також срібна медаль на 10м та бронзова - на 50м у стрільбі із змінним рухом мішені.

Вихованець коледжу спорту Ігор Кізима - чемпіон світу зі стрільби по рухомій мішені

У м.Шатору (Франція) в період з 3 до 9 серпня 2022 р. відбувається чемпіонат світу зі стрільби по рухомій мішені. У стрільбі з 50м чемпіоном світу став вихованець Львівського коледжу спорту Ігор Кізима.

Святослав Гудзий і Софія Пакліковська відзначились на чемпіонаті України зі стрільби

21-27 червня 2022 р. у м.Вінниці відбулася гвинтівочна частина чемпіонату України з кульової стрільби у олімпійських вправах пам'яті заслуженого тренера України Анатолія Кукси. У стрільбі з пневматичної гвинтівки серед чоловіків перемогу здобув вихованець Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий. У фінальній дуелі Святослав з рахунком 17:7 переміг досвідченого і також випускника коледжу Олега Царькова.

Вихованці Львівського коледжу спорту задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пістолета

В Україні відновлюється проведення національних змагань. Одними з перших свої змагання провели стрільці. У Львові 14-20 червня 2022 р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби у олімпійських вправах пам'яті заслуженого тренера України Анатолія Кукси. Змагалася пістолетна група.
У стрільбі з пневматичного пістолета серед жінок переможницею чемпіонату стала вихованка Львівського коледжу спорту Ольга Болонна (дів.прізвище Старинська). У фіналі Ольга Болонна перемогла іншу вихованку коледжу Поліну Колесникову (дів.прізвище Конарєва) з рахунком 17:13. 5 місце у цій вправі посіла Христина Бурак, а десяте - Анастасія Німець (Бондарук).

Павло Коростильов та Володимир Пастернак - срібні призери Кубка світу зі стрільби

У столиці Азербайджану м.Баку 6 серпня 2022 р. завершився Кубок світу з кульової стрільби.
 В останній день змагань срібними призерами світового кубка стала збірна команда України, у складі якої виступали вихованці Львівського коледжу спорту Павло Коростильов та Володимир Пастернак. Третім учасником команди був полтавець Максим Городинець.
 Українці посіли ІІ місце у швидкісній стрільбі з пістолета, поступившись у "золотому" матчі команді Кореї 13:17. Бронзові нагороди дісталися італійцям.

Вихованці коледжу спорту Юлія та Павло Коростильови - срібні призери Кубка світу зі стрільби

У столиці Азербайджану м.Баку триває Кубок світу з кульової стрільби.
 У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м змішаними командами срібними призерами світового Кубка стала збірна команда України у складі вихованців Львівського коледжу спорту Юлії та Павла Коростильових. У фіналі українці поступилися команді Кореї 10:16.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"