48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Одинадцятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьби


З червня 2019р. у м. Понтеведра, що у Іспанії, розпочинається чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів.
У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу одинадцятеро вихованців Львівського училища фізичної культури.
Серед дівчат це Марія і Соломія Винники (обидві 11 кл., на фото), Анастасія Алпеєва (І курс), Вероніка Рябоволова (ІІ курс), Катерина Зелених, Анастасія Лавренчук і Романа Вовчак (всі вип. 2018р).
Серед хлопців Данило Стасюк (І курс), Юрій Ідзінський (ІІІ курс), Андрій Гика (вип. 2018р.) і Євгеній Дубовий (вип. 2015р.).
 
Календар виступів вихованців ЛУФК:
- 5-6 червня:
М.Винник(50кг),С.Винник(55кг), В.Рябоволова(59кг), Р.Вовчак(76кг)
- 6-7 червня:
К.Зелених(62кг),А.Лавренчук(65кг), А.Алпеєва(72кг)
- 7-8 червня:
Д.Стасюк(97кг)
- 8-9 червня:
Є.Дубовий(74кг),А.Гика(92кг), Ю.Ідзінський(125кг)

Примітка: другого дня змагань у кожній ваговій категорії відбудуться фінальні сутички за нагороди чемпіонату. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.


Вільна боротьба

Вільна боротьба

Олександр Раковський – заслужений тренер УкраїниВихованки ЛУФК поборються за олімпійські ліцензії на чемпіонаті світуАнастасія Алпєєва – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу з боротьби Марія Винник і Катерина Зелених – бронзові призерки світової першості з боротьбиДанило Стасюк у десятці кращих борців світуДев’ятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиНа кадетському чемпіонаті світу найкраще виступила Олександра ХоменецьІрина Гусяк і Ангеліна Лисак – бронзові призерки «Польського відкритого старту» з боротьбиП’ятеро учнів ЛУФК візьмуть участь у кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЧекмак і Скобельська боролись на ЄЮОФВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиАнгеліна Лисак молодіжний чемпіонат провела на одному диханніТетяна Кіт – срібна призерка світового рейтингового турніру «Яшар Догу»Юлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини у червні 2019 рокуФеєричний виступ вихованок ЛУФК на ІІ Європейських іграх з боротьби