Футбол : Футболісти коледжу відіграли шостий тур дитячо-юнацької футбольної ліги України

У суботу, 14-го жовтня 2023 року, відбулися матчі шостого туру дитячо-юнацької футбольної ліги України.
 Команди «УФК-Карпати» зустрічалися з футболістами КЗ ДЮСШ “Рух”. Загальні підсумки:
U-14 (юнаки 2010 р.н.)
КЗ ДЮСШ “Рух” – «УФК-Карпати» – 2:2.
 Голи в команді «зелено-білих» забивали учні 8 класу Микола Гаук і Богдан Яскула.
  Першими у цьому поєдинку забили “УФК-Карпати”. В атаці правим флангом, Микола Гаук навішував у штрафний майданчик, однак м’яч зрізався з ноги карпатівця і залетів у дальній кут воріт. “Жовто-чорні” відігралися вже по перерві. Іван Завійський вдало замкнув простріл з лівого флангу – 1:1. Однак “зелено-білі” активно атакували і досягли свого на 55-й хвилині. Дмитро Петрук віддав довгу передачу на Богдана Яскулу, який вийшов віч-на-віч з кіпером “Руху” та не залишив йому жодних шансів.  Наприкінці зустрічі рухівці все-таки змогли зрівняти рахунок. Рятівний гол до свого активу записав Даниїл Бортко – 2:2.
U-15 (юнаки 2009 р.н.)
«УФК-Карпати» – КЗ ДЮСШ “Рух” – 1:1.
Голи: Гураль, 37 – Церковний, 48.
    Незважаючи на велику кількість моментів у першому таймі, “УФК-Карпати” забили лише по перерві. Учень 9 класу Василь Гураль завдяки індивідуальній майстерності обіграв кількох суперників і пробив під поперечку з лінії штрафного майданчика. Через 11 хвилин “Рух” відігрався – нічию “жовто-чорним” приніс влучний удар Назара Церковного – 1:1.
U-16
(юнаки 2008 р.н.)
КЗ ДЮСШ “Рух” –“УФК-Карпати” – 4:2.
   Голи: Максимчук, 19, Кирикович, 63, Власюк, 76, Банах, 79 – Єнич, 62, Карпин, 64.
  “Рух” відкрив лік забитим м’ячам у цьому матчі на 19-й хвилині – Назар Максимчук завдав сильного удару з 18-ти метрів. Перевага господарів у рахунку зберігалася аж до 62-ї хвилини, коли «карпатівці» відігралися. Олександр Шопронку п’ятою відпасував на Романа Єнича, котрий вразив ціль. Упродовж наступних двох хвилин команди обмінялися голами. Богдан Кирикович реалізував вихід віч-на-віч і вивів “Рух” уперед. Проте незабаром учень 10 класу Богдан Карпин змістився з лівого флангу та пробив у дальній кут – 2:2.
  Після гольової перестрілки настало затишшя, яке у кінцівці зустрічі перервали господарі. Спершу зі штрафного забив Володимир Власюк, а згодом відзначився Данило Банах, який встановив остаточний рахунок.
U-17 (юнаки 2007 р.н.)
«УФК-Карпати» (на фото) – КЗ ДЮСШ “Рух” – 3:1.
Голи: Черненко, 15, Малиш, 25, Максимчук, 40 – Вонсович, 50.
  Найстарші вихованці Академії Футболу “Карпати” та Львівського спортколеджу здобули впевнену перемогу над однолітками з “Руху” – 3:1.
  Усі м’ячі "Карпат" були забиті у першому таймі. На 15-й хвилині учень 11 класу Єгор Черненко виявився першим на добиванні після удару Богдана Орошкевича. Через десять хвилин “зелено-білі” забили ще раз. Цього разу Ігор Грибеник виконав подачу з кутового на дальню стійку, а Денис Малиш головою переправив м’яч у сітку – 2:0. Наприкінці першої половини зустрічі львів’яни відзначилися втретє. Знову Грибеник виконав результативну передачу.        Однак цього разу Ігор під час позиційної атаки прострілив на ближню стійку, де усіх випередив Антон Максимчук.
   У другому таймі «карпатівці» могли забивати ще. Зокрема, хороші моменти були у Данила Пилипчука та Артура Комарениця. Однак вихованцям відділення футболу не щастило з реалізацією. Натомість гості відзначилися голом престижу. Віталій Вонсович забив м’яч у ворота "зелено-білих". У підсумку підопічні Тараса Павліша здобувають шосту перемогу поспіль та продовжують очолювати турнірну таблицю у своїй групі.

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Відбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»