Футбол : Результати сьомого туру ДЮФЛ

У суботу, 21-го жовтня, відбулися матчі сьомого туру дитячо-юнацької футбольної ліги України. У віковій групі  U-14 (учні 8-го класу, 2010 року народження), команда УФК-Карпати виграла у команди з Луцька ДЮФШ Волинь з рахунком 11:0.    Вже у першому таймі підопічні Олександра Гринишина та Ігоря Артимовича забили п’ять м’ячів у ворота луцької команди. Розгром розпочав Павло Смірнов на сьомій хвилині. У підсумку Смірнов оформив хет-трик: двічі забив у першому таймі та ще один гол додав у другій половині зустрічі. Крім того, у першому таймі відзначалися Микола Гаук, Роман Цупер та Максим Пигичко.
   У другому таймі “зелено-білі” продовжили конвертувати свою перевагу у голи. Дубль оформив Мирослав Руснак, ще один гол до свого активу записав Максим Гуй, а крапку в матчі поставив Пигичко, який оформив хет-трик у ворота “Волині”. Як наслідок, впевнена перемога з рахунком 11:0.
    У віковій групі U-15 (учні 9 класу, 2009 року народження, на фото) команда “УФК-Карпати” на виїзді протистояли одноліткам з луцької “Волині”. Поєдинок розпочався доволі активно – обидві команди мали можливості для того, щоб відкрити рахунок. Однак перший тайм завершився без голів. Відразу після перерви карпатівці зуміли відкрити рахунок. Матвій Кашуба вийшов віч-на-віч з кіпером суперника та впевнено переправив м’яч у сітку воріт лучан – 1:0. Наприкінці другої половини зустрічі львів’яни подвоїли свою перевагу, встановивши фінальний рахунок поєдинку 2:0. Єгор Стасюк завдяки індивідуальним діям пройшов на швидкості суперника, вибіг віч-на-віч з воротарем “Волині” та влучно пробив.
  У віковій групі U-16, учні 10 класу (2008 рік народження) зіграли з ДЮФШ Волинь з рахунком 6:1 (тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський). У першому таймі команди обмінялися забитими м’ячами. На початку поєдинку рахунок відкрили “зелено-білі”. Максим Тлумак виконав подачу з кутового, яку вдало замкнув Степан Бобечко. Суперник відновив паритет на останній хвилині першої половини зустрічі. Назар Проць вибіг на побачення з Денисом Потерайком і реалізував свою нагоду – 1:1.
   Після перерви забивали лише карпатівці. Львів’яни у проміжку з 50-ї до 61-ї хвилини забили п’ять мʼячів. По дублю оформили Ернест Карпінський та Максим Гавура. Спочатку Карпінський замкнув подачу з кутового від Максима Тлумака, а згодом простріл Олександра Дєдова. Гавура теж вдало скористався своїми нагодами, які йому створили партнери по команді. Ще один гол до свого активу записав Кирило Куценко, котрий успішно зіграв на добиванні голу.
     У віковій групі U-17 (2007 рік народження), учні 11 класу зазнали своєї першої поразки в сезоні. Львів’яни на виїзді поступились луцькій “Волині”. Перший тайм цього матчу завершився без голів 0:0. Однак слід відзначити, що карпатівці створили чимало нагод і забили мяч, але рефері відмінив гол у зв'язку з офсайдом. На початку другого тайму “Карпати” заробили право на пенальті. 11-метровий удар взявся виконувати Богдан Орошкевич, але не зумів переграти кіпера “Волині”. Згодом Назар Грабовенський завдав потужного удару – господарів врятувала хрестовина. Єдиний м’яч у цій зустрічі було забито на 75-й хвилині. “Волинь” реалізувала чи не першу свою нагоду в матчі. Вадим Смаль замкнув подачу з кутового – 1:0.
     У віковій групі U-13 (2010 р.н.) команда учнів 7 класу УФК-Карпат зіграла з ДЮСШ Карпати внічию (рахунок 1:1). Автором голу був Калинич Давид.

Бажаємо подальших успіхів вихованцям відділення футболу!

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Відбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»