Футбол : Результати восьмого туру ДЮФЛ

28 та 29-го жовтня відбулися матчі восьмого туру, наші учні відділення футболу, зустрічались із чернівецькою “Спартою”, яку перемогли в усіх вікових категоріях. 28 жовтня змагалися вікові групи U-14 та U-16.
Вікова група U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
Рахунок Спарта (Чернівці) 0:2 УФК-Карпати (Львів).
Голи забили: Смірнов Павло - 24 хв, Пигичко Максим - на 70 хвилині матчу.
Перемогу “Карпатам” забезпечила зв'язка Павло Смірнов – Максим Пигичко. Карпатівці вперше відзначилися на 24-й хвилині матчу. Максим Пигичко з правого флангу виконав подачу в штрафний майданчик суперника, де м’яч у сітку воріт переправив Павло Смірнов – 1:0. Згодом у львів’ян ще були моменти, щоб забити у першій половині зустрічі, але “зелено-білі” не змогли втілити свої нагоди у голи.
Натомість по перерві “Карпати” забили вдруге. Протягом всієї другої половини зустрічі підопічні Олександра Гринишина домінували, але змогли відзначитися лише наприкінці поєдинку. На 70-й хвилині Смірнов прострілив на Пигичка, який переправив м’яч у сітку воріт суперника – 2:0.
Вікова група U-16 (10-й клас - 2008 р.н., на фото).
Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
Спарта (Чернівці) 0:6 Уфк-Карпати (Львів).
Автори голів: Карпінський Ернест - на 16 хвилині, Карпин Богдан - на 17 хвилині, Шопронку Олександр - на 20 хвилині (пенальті), Бобечко Степан - на 25 хвилині, Тлумак Максим на 64 хвилині, Корчак Олег на 70 хвилині матчу.
Ще у першому таймі львів’яни забили чотири м’ячі у ворота “Спарти”. Ернест Карпінський відкрив рахунок на 16-й хвилині, замкнувши подачу з кутового від Максима Тлумака. Згодом Олександр Дєдов виконав простріл, на який відгукнувся Богдан Карпин. На 20-й хвилині Олександр Шопронку вибіг віч-на-віч з кіпером суперника та опинився на газоні – арбітр призначив пенальті, котрий сам Шопронку і реалізував. Минуло п’ять хвилин і Степан Бобечко забив четвертий м’яч після передачі від Кирила Куценка.
У другому таймі “леви” відзначилися ще двічі. Спочатку Максим Тлумак відправив м’яч у сітку воріт господарів, а на останній хвилині матчу Олег Корчак вразив ближній кут воріт опонента – 6:0!
29 жовтня змагалися вікова група U-15 та U-17. Вікова група U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
Тренери: Віталій Лобасюк і Андрій Гурський.
Рахунок УФК-Карпати (Львів) 4:0 Спарта (Чернівці).
Автори голів: Русяк Владислав на 25 хвилині, Гльоц Святослав на 48 хвилині, Панчишин Маркіян - на 62 хвилині, Москвітін Максим - на 69 хвилині.
Карпатівці здобули впевнену перемогу над своїм суперником з рахунком 4:0. Перший м’яч у матчі було забито на 25-й хвилині. Єгор Стасюк на фланзі обіграв кількох суперників, увірвався у штрафний майданчик і віддав передачу на Владислава Русяка, який точно пробив у дальній кут – 1:0.
У другому таймі “зелено-білі” збільшили перевагу. Спочатку Святослав Гльоц замкнув подачу зі штрафного. Згодом Маркіян Панчишин теж скористався навісом зі “стандарту” і влучно пробив головою. А крапку в цьому матчі поставив Максим Москвітін, котрий реалізував штрафний удар – 4:0.
Вікова група U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
УФК-Карпати (Львів) 16:0 Спарта (Чернівці).
Голи забивали: Кокодиняк Юрій  на 1-й, 64-й, 83-й, 87-й хвилинах матчу, Грибеник Ігор - на 2-й та 16-й хвилинах, Орошкевич Богдан - на 6 хвилині, Максимчук Антон - на 38-й та 51-й, 63-й, 71-й, 78-й, та 84-й хвилинах, Дмитришин Тарас - на 65 хвилині, Черненко Єгор - на 86 хвилині, Грабовенський Назар - на 90 хвилині.
Львів’яни влаштували погром супернику з рахунком 16:0. У першому таймі карпатівці забили п’ять м’ячів у ворота “Спарти”, а по перерві ще одинадцять разів вразили ціль. Покер оформив Юрій Кокодиняк, дубль в активі Ігоря Грибеника, по м’ячу забили Богдан Орошкевич, Тарас Дмитришин, Єгор Черненко та Назар Грабовенський. Та беззаперечним героєм цього матчу став Антон Максимчук, який відзначився шістьма м’ячами.

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Відбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»