Футбол : Результати дев’ятого туру ДЮФЛ

4-го та 5-го листопада відбулися матчі дев’ятого туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди УФК-Карпати грали проти волинського футбольного центру “Ковель”.
    04 листопада 2023 року
    Вікова група U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
Тренери: Віталій Лобасюк і Андрій Гурський.
ФЦ Ковель 0:7 УФК-Карпати Львів
Голи: Кашуба Матвій - на 16, 22, 69 хв, Кривунець Ярослав - на 32, 42 хв, Тупісь Володимир - на 54 хв, Бабірад Юрій - на 66 хв.
Ще у першому таймі підопічні Лобасюка та Гурського відзначилися тричі. Матвій Кашуба оформив дубль, а наприкінці першої половини Ярослав Кривунець забив ще один гол. По перерві УФК-Карпати продовжили забивати. Спочатку Матвій Кривунець відзначився вдруге, а згодом по голу до активу записали Володимир Тупісь та Юрій Бабірад. Крапку в цьому протистоянні поставив Кашуба, оформивши хет-трик.
  Вікова група U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
ФЦ Ковель 0:2 УФК-Карпати Львів
Голи забивали: Кокодиняк Юрій - на 11 хв, Грибеник Ігор - на 39 хв.
На 11-й хвилині “леви” вийшли вперед. Тарас Дмитришин виконав подачу на дальню стійку, де опинився Денис Малиш, який завдав удару по воротах суперника. М’яч влучив у стійку, а першим на добиванні зіграв Юрій Кокодиняк. На 39-й хвилині “Карпати” подвоїли свою перевагу. Іван Фостяк віддав пас на Кокодиняка, котрий протягнув м’яч флангом і прострілив у штрафний майданчик на Ігоря Грибеника. Нападник красивим ударом п’ятою переправив м’яч у сітку воріт “Ковеля” – 0:2.
Буквально через хвилину після голу Грибеника цей поєдинок перервала сирена, яка сповістила про повітряну тривогу. Команди пішли в укриття, а тривога затягнулась на більше, ніж дві години. Тому було ухвалено рішення не продовжувати цей матч. Згідно з регламентом, якщо матч розпочато та призупинено через тривогу, яка триває понад 120 хвилин, остаточний рахунок поєдинку залишається таким, який зафіксовано на момент зупинки гри.
     5 листопада 2023 року
    Вікова група U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
УФК-Карпати Львів 5:0 ФЦ Ковель
Голи забивали: Микола Гаук - на 11 та 16 хв, Смірнов Павло - на 14 хв, Пигичко Максим - на 47 хв, Руснак Мирослав - на 68 хв.
Львів’яни впевнено розпочали поєдинок, забивши три м’ячі у проміжку з 11-ї до 16-ї хвилини. Спочатку Микола Гаук замкнув простріл Максима Пигичка. Через три хвилини карпатівці забили вдруге. Роман Цупер віддав передачу на Дениса Дмитряка, який виконав простріл у штрафний майданчик суперника. Микола Гаук завдав удару, але м’яч влучив у захисника “Ковеля”. Найспритнішим виявився Павло Смірнов, котрий відправив м’яч у сітку. А на 16-й хвилині Микола Гаук оформив дубль, реалізувавши вихід віч-на-віч.
По перерві “зелено-білі” відзначилися ще двічі. На 47-й хвилині Владислав Денис стріляв по воротах команди із Волині, а перший на добиванні опинився Пигичко – 4:0. Наприкінці поєдинку Мирослав Руснак встановив фінальний рахунок зустрічі.
    Вікова група U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
    Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
УФК-Карпати Львів 6:0 ФЦ Ковель
Голи забивали: Дєдов Олександр - на 5, 43 та 64 хв, Березовський Єгор - на 22 хв, Тлумак Максим - на 33 хв, Поліщук Максим - на 77 хв.
Львів’яни без особливих проблем здолали волинян. Вже на п’ятій хвилині зустрічі Олександр Дєдов відкрив рахунок, замкнувши простріл Антона Левковича. Згодом Левкович знову виконав передачу з флангу, на яку відгукнувся Єгор Березовський. Ще один гол у першому таймі забив Максим Тлумак, котрий найкраще з усіх зорієнтувався у штрафному майданчику суперника та влучно пробив після подачі з кутового.
У другому таймі Олександр Дєдов оформив хет-трик. Спочатку Олександр замкнув навіс головою від Максима Тлумака, а згодом був найспритнішим у володіннях “Ковеля”. Заключний м’яч у цій зустрічі забив Максим Поліщук – 6:0.

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Відбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»