Футбол : Результати десятого туру ДЮФЛ

11-го та 12-го листопада відбулися матчі десятого туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України але у зв'язку з повітряною тривогою матч U-17 догравався після завершення тривоги, а наші дев'ятикласники, U-15 зіграли у неділю. Команди Львівського фахового коледжу спорту, відділення футболу грали проти “Покрови” (Львів) та перемогли в усіх вікових категоріях.
11-го листопада відбулися ігри у віковій групі U-14, U-16 та U-17. Результати проведених ігор наступні:
Вікова група U-14 (8-й клас - 2010 р.н.).
Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
УФК-Карпати Львів 3 – 1 Покрова Львів
Голи: Смірнов Павло на 33 хв (пен.) і 36 хв, Пигичко Максим на 44 хв – Станіслав Підкіпняк на 11 хв.
Склад УФК-Карпати Львів: Шекета Володимир, Полеванчук Сергій, Петрук Дмитро, Когут Вадим (Денис Владислав 52 хв), Дмитряк Денис, Камаралі Єгор, Гаук Микола, Цимбалістий Максим (Топало Єгор 47 хв), Руснак Мирослав (Гуй Максим 63 хв), Пигичко Максим, Смірнов Павло.
Запасні: Зізіцький Максим, Цупер Роман, Колонюк Ілля.
Карпатівці пропустили першими – на 11-й хвилині відзначився Станіслав Підкіпняк. Та ще у першому таймі “зелено-білі” зуміли відновити паритет. Микола Гаук заробив пенальті, який реалізував Павло Смірнов – 1:1. З таким рахунком команди пішли на перерву.
На першій хвилині другого тайму “леви” вийшли вперед. Мирослав Руснак віддав передачу на фланг на Дениса Дмитряка, який виконав простріл. Передачу вдало в один дотик замкнув Смірнов, оформивши дубль. На 44-й хвилині Максим Пигичко та Микола Гаук на двох розіграли результативну атаку. Завершальний удар завдав Пигичко – 3:1 впевнена перемога підопічних Гринишина та Артимовича.
Вікова група U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
УФК-Карпати Львів 5 – 0 Покрова Львів
Голи: Тлумак Максим на 25 хв, Дєдов Олександр на 33 хв, Карпінський Ернест на 44 хв, Білінський Арсен 50 хв, Єнич Роман на 65 хв.
Склад УФК-Карпати Львів: Потерайко Денис, Давид Дмитро (Корчак Олег на 54 хв), Куценко Кирило (Поліщук Максим на 54 хв), Карпінський Ернест (Бобечко Степан на 54 хв), Білінський Арсен, Тлумак Максим, Левкович Антон, Карпин Богдан (Зуб Микита на 54 хв), Єнич Роман, Березовський Єгор (Мартинюк Марко на 41 хв), Дєдов Олександр (Богдан Роман на 48 хв).
Запасний – Колесник Артем.
“Карпати” без особливих проблем здолали свого суперника. На 25-й хвилині “зелено-білі” відкрили рахунок у матчі. Максим Тлумак після подачі з кутового зорієнтувався у штрафному майданчику “Покрови” найкраще з-поміж усіх та влучно пробив – 1:0. Ще до перерви карпатівці подвоїли свою перевагу – Антон Левкович виконав навіс з флангу, який вдало замкнув Олександр Дєдов.
У другому таймі теж забивали лише гравці Академії Футболу “Карпати”. Спочатку Ернест Карпінський замкнув подачу від Тлумака, а згодом знову Левкович виступив асистентом, віддавши результативну передачу на Арсена Білінського. Фінальну крапку поставив Роман Єнич – 5:0.
Вікова група U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
Покрова Львів 3 – 0 УФК-Карпати Львів
Голи: Кокодиняк Юрій на 30, 62, 85 хв.
Склад УФК-Карпати Львів: Фандист Владислав (Жулінський Марк на 86 хв), Фостяк Іван, Грабовенський Назар, Черненко Єгор, Кокодиняк Юрій, Гудзь Максим (Дмитришин Тарас на 8 хв), Малиш Денис, Орошкевич Богдан, Комарениць Артур, Грибеник Ігор, Бондарук Денис (Максимчук Антон на 64 хв).
Найстарші вихованці коледжу теж здобули перемогу над однолітками з “Покрови”. Героєм цього протистояння став Юрій Кокодиняк, який оформив хет-трик. Спочатку Кокодиняк реалізував вихід віч-на-віч. Після цього Юрій забив гол-красень, пробивши у падінні через себе – 2:0. А фінальний м’яч Кокодиняк записав до активу завдяки вдалому підбору після удару Ігоря Грибеника. У підсумку 3:0 – впевнена перемога команди Павліша та Родіна.
12-го листопада
Вікова група U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
Тренери: Віталій Лобасюк і Андрій Гурський.
Покрова Львів 0 – 3 УФК-Карпати Львів
Голи: Кецик Матвій на 5 хв, Ксьонзик Владислав на 17 хв, Гльоц Святослав на 51 хв.
Склад УФК-Карпати Львів: Демків Артем (Коваль Богдан на 55 хв), Русяк Владислав (Гутник Андрій на 36 хв), Панчишин Маркіян, Гльоц Святослав, Зварич Сергій (Фатюк Артем на  63 хв), Ксьонзик Владислав, Стасюк Єгор, Гураль Василь (Москвітін Максим на 36 хв), Кецик Матвій (Тупісь Володимир на 47 хв), Бабірад Юрій, Кривунець Ярослав (Конів Ілля на 47 хв).
Запасний – Четверіков Назар.
“Леви” відкрили рахунок вже на п’ятій хвилині поєдинку. Матвій Кецик завдав прямого удару зі штрафного та вразив ціль – 1:0. Ще у першій половині зустрічі карпатівці забили вдруге. Після флангової атаки “зелено-білих” м’яч підібрав Владислав Ксьонзик і наважився на удар з 17-ти метрів – без шансів для голкіпера суперника.
У другому таймі команда Лобасюка та Гурського забила втретє. Крапку в цьому протистоянні поставив Святослав Гльоц, який реалізував свій момент після передачі Єгора Стасюка – 3:0.

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Футбол

Футбол

Відбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»