Футбол : Результати перенесених матчів 11 туру ДЮФЛ

Учні нашого коледжу, відділення футболу зіграли матчі заключного у цьому році одинадцятого туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
 19-го листопада команди відділення футболу нашого коледжу "УФК-Карпати Львів" вікової категорії U-14 та U-16 вдома приймали Футбольну Академію “Тернопіль”, а матчі U-15 та U-17 проти “ВІК-Волині” були перенесені через погодні умови на четвер 23-є листопада.
  19 листопада 2023 року

Вікова група U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
  Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
УФК-Карпати Львів 2 – 0 ФА “Тернопіль”
Голи: Смірнов Павло на 25 хв, Цупер Роман на 39 хв.
  Склад УФК-Карпати Львів:
Зізіцкий Максима (Шекета Володимир 68 хв), Дмитряк Дениса, Полеванчук Сергій, Петрук Дмитро, Колонюк Ілля, Камаралі Єгор, Гаук Микола, Цимбалістий Максим (Руснак Мирослав 37 хв), Цупер Роман (Топало Єгор 57 хв), Смірнов Павло (Денис Владислав 61 хв), Пигичко Максим.
Запасний: Гуй Максим.
Львів’яни забили по одному м’ячу в кожному з таймів і здобули перемогу з рахунком 2:0. На 25-й хвилині матчу Ілля Колонюк виконав подачу з флангу, яку вдало замкнув Павло Смірнов. На початку другої половини зустрічі “леви” подвоїли свою перевагу. Дмитро Петрук віддав діагональну передачу метрів на 50 на Романа Цупера, який з лівого флангу завдав удару під ближню стійку воріт суперника.
    Вікова група U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
УФК-Карпати Львів 4 – 2 ФА “Тернопіль”
Голи: Тлумак Максим на 18 хв та на 58 хв з пенальті, Левкович Антон на 21 хв, Дєдов Олександр на 24 хв.
  Склад УФК-Карпати Львів: Колесник Артем (Потерайко Денис 61 хв), Давид Дмитро, Куценко Кирило, Бобечко Степан (Зуб Микита 61 хв), Білінський Арсен (Богдан Роман 45 хв), Тлумак Максим, Левкович Антон, Карпин Богдан, Єнич Роман, Дєдов Олександр, Березовський Єгор.
Запасні: Корчак Олег, Поліщук Максим.
Ще у першому таймі карпатівці створили собі комфортну перевагу, тричі забивши у ворота суперників. Рахунок відкрив Максим Тлумак, котрий вдало реалізував свій момент. Другий м‘яч до свого активу записав Антон Левкович, який замкнув подачу з кутового від Кирила Куценка. Минуло три хвилини і Олександр Дєдов довів рахунок до розгромного – він теж відзначився після розіграшу “корнера”. Крім того, у першій половині зустрічі львів’яни заробили пенальті. Однак кіпер “Тернополя” парирував удар Богдана Карпина.
У другому таймі “леви” ще раз пробивали пенальті – тепер Тлумак переграв воротаря гостей. Після цього тернополяни зуміли двічі відзначитися у воротах “зелено-білих”.
    23 листопада 2023 року
    Вікова група U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
Тренери: Віталій Лобасюк і Андрій Гурський.
“ВІК-Волинь” (Володимир) 1 – 1 УФК-Карпати Львів
Гол – Гльоц Святослав на 30 хв.
Склад УФК-Карпати Львів: Демків Артем, Панчишин Маркіян, Гутник Андрій, Гльоц Святослав, Зварич Сергій, Ксьонзик Владислав, Стасюк Єгор, Гураль Василь, Кецик Матвій, Кривунець Ярослав, Кашуба Матвій.
    Запасні: Коваль Богдан, Конів Ілля, Фатюк Артем, Русяк Владислав, Москвітін Максим.
Карпатівці відкрили рахунок на 30-й хвилині. Матвій Кецик виконав подачу зі штрафного, яку вдало замкнув Святослав Гльоц – 1:0. Згодом у “зелено-білих” ще були моменти для того, щоб подвоїти перевагу, але львів’яни не зуміли їх реалізувати. Натомість “ВІК-Волинь” врятувалася від поразки наприкінці поєдинку – 1:1.
    Вікова група U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
“ВІК-Волинь” (Володимир) 2 – 4 УФК-Карпати Львів
Голи: Гуминець, 46, Рубан, 78 – Грибеник Ігор на 35, 83 та 85 ха, Малиш Денис на 53 хв.
Склад УФК-Карпати Львів: Фандист Владислав (Жулінський Марк 88 хв), Фостяк Іван, Грабовенський Назар, Черненко Єгор, Кокодиняк Юрій, Максимчук Антон, Малиш Денис (Тлумак Максим 68 хв), Бондарук Денис (Дмитришин Тарас 56 хв), Орошкевич Богдан (Бобечко Степан 86 хв), Комарениць Артур, Грибеник Ігор.
Цей поєдинок подарував нам шість забитих м’ячів, але вперше м’яч опинився у сітці воріт тільки на 35-й хвилині. Денис Малиш вивів Ігоря Грибеника віч-на-віч з кіпером суперника, а форвард нашого коледжу реалізував свою нагоду.
   На початку другого тайму “ВІК-Волинь” зуміла зрівняти рахунок. Паритет відновив Марк Гуминець. Однак невдовзі карпатівці знову вийшли вперед. Цього разу Грибеник виступив асистентом для Малиша. Ігор виконав подачу з кутового на дальню стійку, а Денис переправив м’яч вже у порожні ворота.
   На 78-й хвилині суперник львів’ян зміг зрівняти рахунок – Максим Рубан реалізував свою нагоду. Проте саме підопічні Павліша і Родіна здобули перемогу в цьому матчі, забивши м’ячі на 83-й та 85-й хвилинах. Спочатку Антон Максимчук навісив на Грибеника, котрий головою переправив м’яч у сітку. А через дві хвилини Грибеник оформив хет-трик, замкнувши простріл Юрія Кокодиняка – 4:2!

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Відбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»