Футбол : Футболісти Львівського коледжу спорту успішно стартували у чвертьфіналі Кубка ДЮФЛУ

25-26 січня 2023 р. відбулися перші матчі 1/4 фіналу Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ), участь у яких беруть команди Львівського коледжу спорту.
 Команда 8 класу у неділю приймала на своєму полі івано-франківську "Ніку". Гра вийшла досить напруженою - івано-франківчани виявилися добре організованим колективом і чинили впертий опір господарям. І хоч наша команда мала територіальну і ігрову перевагу, реалізувати її ніяк не вдавалося. І все ж таки Данилу Кашубі вдалося забити переможний гол - 1:0 на нашу користь.
 За восьмикласниками на поле вийшли одинадцятикласники. Їхніми суперниками була команда дев'ятнадцятирічних івано-франківського "Прикарпаття". В свою чергу, наша команда була підсилена чотирма минулорічними випускниками.
 Матч розпочався досить неочікувано - вже в середині першого тайму гості вели 2:0. І лише після цього нашій команді вдалося опанувати гру, перехопити ініціативу і ще у першій половині зустрічі вирівняти становище. Два індивідуальних проходи Дмитра Артимовича і Вадима Сідуна зробили рахунок 2:2.
 Другий тайм пройшов у запеклій боротьбі на кожному клаптику поля, однак жодній з команд більше не вдалося забити.
 Команда 9 класу виїжджала у Хмельницький, де зустрічалася з місцевою ДЮСШ №1. Матч також пройшов у рівній боротьбі. Львів'яни першими відкрили рахунок - відзначився Богдан Карпин. Господарі вирівняли ситуацію. І все ж наприкінці зустрічі Єгор Березовський забив переможний м'яч.
 Матчі-відповіді відбудуться 4 лютого. Восьмикласники і одинадцятикласники їдуть у Івано-Франківськ, дев'ятикласники грають вдома. Початок їхньої зустрічі о 11 год.

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Відбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»