Уляна Рачинська виступить на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

12-16 липня 2023 р. у м.Еспоо (Фінляндія) відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді віком до 23 років.
 У складі збірної України участь у чемпіонаті візьме цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська.
 Уляна побіжить дистанцію 1500м.

Алевтина Дубіль - переможниця юніорського чемпіонату України з легкої атлетики

У Луцьку 1-2 липня 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Змагалися спортсмени віком до 20 років.
 У стрибках у висоту переможницею чемпіонату стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Алевтина Дубіль. Перемогу Алевтині приніс стрибок на 175см.
 Студент ІІ курсу Ігор Музика виборов срібну медаль у бігу на 400м з бар'єрами. Час Ігора - 55,15сек.

Кирило Ястремський - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Кропивницькому 23-25 червня 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед хлопців і дівчат віком до 18 років.
 У бігу на 800м переможцем чемпіонату став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Кирило Ястремський. Переможний час Кирила 2.00,10хв - його особистий рекорд.

Студенти Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Івано-Франківську 17-18 червня 2023 р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
 У бігу на 400м з бар'єрами переможцем чемпіонату став студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Ігор Музика. Дистанцію Ігор пробіг за 55,10сек, що є його особистим рекордом.
 У стрибках у висоту серед дівчат перемогла першокурсниця Алевтина Дубіль. Алевтина стрибнула на 170см.

Євген Цубера - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Кропивницькому 11-13 червня 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів віком до 16 років.
 У потрійному стрибку серед хлопців переможцем чемпіонату став учень 9 класу Львівського коледжу спорту Євген Цубера. Перемогу Євгену приніс стрибок на 12м 51см.

Уляна Рачинська та Алевтина Дубіль - переможниці молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Івано-Франківську 7-8 червня 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді віком до 23 років.
  У бігу на 1500м переможницею чемпіонату серед жінок стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Результат Уляни 4.22,11хв - її особистий рекорд та виконання нормативу для участі у молодіжному чемпіонаті Європи.
 У стрибках у висоту перемогла студентка-першокурсниця Алевтина Дубіль. Алевтина здолала висоту 175см, що також є її кращим досягненням. Третьокурсниця Марія Алейнікова з результатом 170см тут третя. Серед чоловіків 4 місце, стрибнувши на 205см, посів минулорічний випускник Назар Боруцький.

Десятикласник Львівського коледжу спорту Арсеній Гаврилов - чемпіон України зі стрибків у висоту

У Львові 3-4 червня 2023 р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів віком до 17 років.
    У стрибках у висоту серед юнаків чемпіоном України став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Арсеній Гаврилов. Переможний стрибок Арсенія на 193см - його особистий рекорд.
 У бігу на 400м срібну медаль чемпіонату здобула одинадцятикласниця коледжу Анна Хіміч. Стадіонне коло Анна пробігла за 58,23сек. Своє друге "срібло" на цих змаганнях Анна виборола у естафеті 100+200+300+400м у складі збірної команди Львівської області. Разом з Хіміч у естафеті бігла дев'ятикласниця Юлія Єрмак.

Уляна Рачинська та Каріна Оверко - переможниці молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики

У Львові у програмі командного чемпіонату України з легкої атлетики звання найсильніших розіграли і атлети віком до 22 років.
 У бігу на 1500м переможницею молодіжного чемпіонату України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Переможний час Уляни - 4.29,08хв.
  У естафеті 4х100м перемогла збірна команда Львівської області, у складі якої бігла студентка І курсу Каріна Оверко.

Легкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці V літньої гімназіади України

У Львові 23-24 травня 2023 р. відбулися фінальні змагання V літньої гімназіади України з легкої атлетики.
 У стрибках у висоту переможцем гімназіади став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Арсеній Гаврилов. Арсенію підкорилась висота у 189см.
 Однокласник Арсенія Кирило Ястремський не мав собі рівних у бігу на 800м. Переможний час Кирила - 2.01,0хв.
 Учениця 9 класу Марія Бойко з результатом 1.07,88хв перемогла у забігу на 400м з бар'єрами серед дівчат. Серед хлопців однокласник Марії Олександр Журавльов третій.

Уляна Рачинська та Каріна Оверко - переможниці всеукраїнської універсіади з легкої атлетики

У Львові 19-21 травня 2023 р. відбулися фінальні змагання XVIII літньої універсіади України з легкої атлетики.
 У бігу на 1500м серед жінок переможницею універсіади стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Результат переможниці - 4.37,07хв.

Студентка Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 10 000 м

У Ужгороді 21 квітня 2023 р. відбувся чемпіонат України з бігу на 10 000м.
Серед жінок віком до 23 років перемогу на чемпіонаті здобула студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Результат Уляни 35.03,05 хв - її особистий рекорд та виконання нормативу для участі у чемпіонаті Європи.

Вихованець Львівського коледжу спорту Вадим Кравчук змагатиметься на чемпіонаті Європи

2 березня 2023 р. у м.Стамбулі (Туреччина) стартує чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні.

Дев'ятеро вихованців коледжу спорту з медалями молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Києві 17-19 лютого 2023 р. у програмі чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні звання найсильніших розіграли і атлети віком до 22 років.
 У бігу на 1500м переможницею молодіжного чемпіонату стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Результат Уляни 4.26,22хв - її особистий рекорд.

Уляна Рачинська - срібна призерка чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

У м.Києві 17-19 лютого 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.
  У бігу на 1500м серед жінок срібною призеркою чемпіонату стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська.   Дистанцію Уляна пробігла за 4.26,22 хв, що є її особистим рекордом.

Алевтина Дубіль - бронзова призерка Кубка України з легкої атлетики у приміщенні

У Києві 7 лютого 2023 р. відбулися національні змагання за Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. У стрибках у висоту бронзовою призеркою змагань серед жінок стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Алевтина Дубіль. Брнзову медаль Алевтині приніс стрибок на 170см. Цікаво, що перше і друге місця також посіли вихованки коледжу - випускниці минулих років Ілона Заскалько та Анастасія Матвійок. Результат Ілони - 180, Анастасії - 5см.