Арсеній Гаврилов - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

У Києві 3-5 лютого 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат віком до 17 років.
 У стрибках у висоту переможцем чемпіонату став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Арсеній Гаврилов. Золоту медаль Арсенію приніс стрибок на 190см.

Уляна Рачинська - переможниця командного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

У м.Києві 28-29 січня 2023 р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.
  У бігу на 1500м переможницею чемпіонату серед жінок стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Результат Уляни - 4.28,56хв.

Алевтина Дубіль - срібна призерка юніорського чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

У м.Києві 20-22 січні 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.
 У стрибках у висоту срібною призеркою чемпіонату серед дівчат стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Алевтина Дубіль. Результат Алевтини - 164см.
 Серед хлоців 5 місце посів однокурсник Дубіль Олександр Кравчук. Олександр стрибнув на 196см, що є його особистим рекордом.

Арсеній Гаврилов та Єлизавета Чорна - переможці "Меморіалу Дем'янюка" зі стрибків у висоту

У Львові 14 січня 2023 р. відбулися традиційні, вже 24-ті за ліком, зиагання "Меморіал Дем'янюка" зі стрибків у висоту.
 В категорії юнаків віком до18 років переможцем меморіалу став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Арсеній Гаврилов. Результат Арсенія 190см.
 Серед дівчат цієї вікової категорії перемогу здобула одинадцятикласниця коледжу Єлизавета Чорна. Єлизавета стрибнула на 150см.

Студентка коледжу спорту Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкоатлетичного кросу

У Ужгороді 29-30 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу.
Серед дівчат віком до 20 років чемпіонкою України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Дистанцію 4км Уляна пробігла за 15.05,0хв. Своєю перемогою Уляна здобула собі місце у збірній команді України і у грудні візьме участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться в Італії у м.Турині.

Анна Хіміч, Каріна Оверко та Ігор Музика - призери командного чемпіонату України з легкої атлетики

24-25 вересня 2022 р. Львів приймав командний чемпіонат України з легкої атлетики.
 У естафеті 4Х400м срібним призером чемпіонату серед жінок стала збірна команда Львівської області, у складі якої виступали учениця 11 класу Анна Хіміч та студентка І курсу Львівського коледжу спорту Каріна Оверко. Першістю львів'янки поступилися вінничанкам, за яких також бігла вихованка коледжу Анна Дорофєєва.
 Серед чоловіків збірна Львівщини на третьому місці. У складі команди бронзовим призером чемпіонату став студент ІІ курсу Ігор Музика.

Студенти коледжу спорту на подіумі юніорського чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Івано-Франківську 17-18 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів - атлетів віком до 19 років.
 У стрибках у висоту срібною медалісткою чемпіонату стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Марія Алєйнікова. Результат Марії 170см і першим місцем запоріжанці Вероніці Крамаренко львів'янка поступилася лише за більшою кількістю використаних спроб. Одинадцятикласниця Єлизавета Чорна посіла ІІІ місце, а першокурсниця Алевтина Дубіль - четверте.

Максим Андрухів та Оксана Долинчук - бронзові призери чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Луцьку 9 -11 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики.
 У бігу на 110м з бар'єрами бронзовим призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Максим Андрухів. Результат Максима - 14,72сек.
Оксана Долинчук (дів.прізвище Більчак) з результатом 2.11,35хв фінішувала третьою у фінальному забігу на 800м.

Студентка коледжу спорту Марія Алєйнікова восьма у світі серед молодих стрибунок у висоту

У м.Калі (Колумбія) 6 серпня 2022 р. завершився чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів віком 19 років і молодших. В останній день змагань 8 місце у стрибках у висоту посіла студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Марія Алєйнікова. Результат Марії 175см не є її кращим досягненням. У кваліфікації українка стрибнула на 180см, що і дозволило їй відібратись до фіналу. В активі Марії є стрибок і на 183см.

Студентка коледжу спорту Марія Алєйнікова у фіналі юніорського чемпіонату світу з легкої атлетики

У м.Калі (Колумбія), де у ці дні проходить чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів, 4 серпня 2022 р. відбулися кваліфікаційні змагання зі стрибків у висоту серед дівчат.

Марія Алєйнікова та Уляна Рачинська відправились у Колумбію для участі у чемпіонаті світу

1-6 серпня 2022 р. у м.Калі (Колумбія) відбудеться чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів віком до 19 років. Для участі у чемпіонаті світу у Колумбію відправились студентки ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Марія Алєйнікова та Уляна Рачинська.

Владислав Лавський та Ілона Заскалько - переможці Кубка України з легкої атлетики

У м.Львові 22-23 липня 2022 р відбувся Кубок України з легкої атлетики - перші офіційні змагання з цього виду спорту з початку війни.
 У стрибках у висоту переможцем національного Кубка серед чоловіків з особистим рекордом 220см став вихованець Львівського коледжу спорту Владислав Лавський. Цьогорічний випускник коледжу Назар Боруцький стрибнув на 205см і посів 6 місце.

Анна Хіміч та Станіслав Корчемлюк візьмуть участь у Європейському олімпійському фестивалі

24 липня 2022 р. у м.Банська Бистриця, що у Словаччині, розпочинається XVI літній Європейський молодіжний олімпійський фестиваль - комплексні континентальні змагання для атлетів віком від 14 до 18 років. Європейські юнацькі Олімпійські ігри - так ще неофіційно називають ці старти, які проводяться раз на два роки влітку і зимою.

Мар’яна Шостак змагатиметься на світовому чемпіонаті з легкої атлетики

15 липня 2022 р. у м.Юджин (штат Орегон, США) розпочинається світовий чемпіонат з легкої атлетики - елітні планетарні змагання, які проводяться один раз на чотири роки.
 У складі збірної команди України на чемпіонаті змагатиметься минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Мар'яна Шостак.

Вадим Кравчук - срібний призер чемпіонату балканських країн з легкої атлетики

У м.Крайова (Румунія) 18-19 червня 2022 р. відбувся чемпіонат балканських країн з легкої атлетики, участь у якому взяли і українські атлети.
 У стрибках у висоту серед чоловіків срібним призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Вадим Кравчук. Вадим подолав висоту 221см і лише за більшою кількістю використаних спроб поступився болгару Тіхоміру Іванову.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"