Бокс

Любомир Пінчук – срібний призер турніру Поповича

Любомир БлистівУ м.Білій Церкві 4-11 листопада 2012р. відбувся традиційний, ХХХІ міжнародний турнір з боксу, присвячений пам'яті двічі Героя Радянського Союзу, першого українського льотчика-космонавта Павла Поповича. Змагалися спортсмени юніорської вікової категорії.
У вазі до 81кг срібним призером турніру став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Любомир Пінчук. Першокурсник Назар Сава на п’ятому місці у категорії до 69кг.

Європейська невдача Вікторії Вірт

Вікторія ВіртУ м.Владиславово (Польща) 5 листопада 2012р. розпочався чемпіонат Європи  з боксу серед дівчат юніорської та юнацької (кадетки) вікових категорій.
У своєму стартовому поєдинку ¼ фіналу вагової категорії до 54 кг серед кадеток студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Вікторія Вірт поступилася Улькі Демір з Туреччини 9:18 і вибула зі змагань. Таким чином, Вікторія не зуміла захистити свій титул чемпіонки Європи, здобутий нею минулого року у м. Оренбурзі (Росія).

Назар Куротчин – чемпіон України з боксу

Назарій КуротчинСтудент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Назарій Куротчин виборов титул чемпіона України з боксу на національній першості у Донецьку. У фінальному поєдинку вагової категорії до 49кг Назар переміг Віктора Денисова з Харкова 14:11.
Інший вихованець училища Іван Ільницький (вип. 2010р.) у фіналі вагової категорії до 56кг у рівному поєдинку поступився господарю турніра Миколі Буценку і став срібним призером чемпіонату.

Іван Ільницький – фіналіст чемпіонату України з боксу

Іван ІльницькийЩе один вихованець Львівського училища фізичної культури Іван Ільницький (вип. 2010р.) боксуватиме у фіналі чемпіонату України, який у ці дні триває у Донецьку.
У півфінальному поєдинку вагової категорії до 56кг Іван переміг харків’янина Юрія Шестака 14:11. Суперником Ільницького за чемпіонський титул буде господар турніру Микола Буценко, який у іншому півфіналі «побив» Олега Прудкого з Черкас 26:13.
Нагадаємо, що напередодні до фіналу вагової категорії до 49кг вийшов студент ІІ курсу училища Назарій Куротчин.

Роберт Мартон: «Кумиром у боксі є Олександр Усик»

Роберт МартонПопри свій зовсім юний вік цей спортсмен вже гучно заявив про себе не лише на українській, а й на європейській арені. Боксер із Мукачевого Роберт Мартон, який навчається у Львівському училищі фізичної культури своїми перемогами торує собі вершину на боксерський Олімп. Відтак, 13-14 жовтня у польському Вроцлаві відбувся VI Міжнародний турнір з боксу «Полонія». Участь у ньому взяли дві команди з Польщі, дві команди з Чехії та Львівська команда боксерів. Зокрема львівські боксери зуміли привезти із Польщі чотири нагороди. У ваговій категорії 80 кг перемогу здобув Роберт Мартон. Медальний успіх свого партнера закріпили його товариші по львівській команді. Зокрема, золоту нагороду у категорії 75 кг виборов Тарас Негрибінчик, який переміг поляка, минулорічного призера чемпіонату Європи. Також наші боксери вибороли ще дві срібні нагороди. Їх володарями стали Олександр Далекорей (52 кг) та Андрій Умриш (50 кг). Тож нашу розмову із Робертом Мартоном ми розпочали з привітань та розпитали його про баталії «Полонії», а також кумирів у боксі.

Назарій Куротчин у фіналі боксерського чемпіонату

Назар КуротчинСтудент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Назарій Куротчин вийшов у фінал чемпіонату України з боксу, який у ці дні триває у Донецьку.
У півфіналі вагової категорії до 49кг Назар впевнено переміг Максима Чулячєєва з Бердичева 17:9 і у фіналі боксуватиме з харків’янином Віктором Денисовим.
За вихід у фінал сьогодні побореться і Іван Ільницький (вип. 2010р.). Його суперником буде також харківський боксер Юрій Шестак.

Вірт перемогла у Польщі

Вікторія Вірт
Готуючись до чемпіонату Європи з боксу серед дівчат-юніорок, який 3-7 листопада прийматиме польське містечко Владиславово, студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Вікторія Вірт 19-22 вересня взяла участь у VІІ міжнародному чемпіонаті Шльонка у м.Глівіце (Польща).
У фінальному бою вікової категорії до 54 кг юніорок Вікторія перемогла господарку турніру Лауру Гжиб і посіла І місце.

Боксерську моду у Лондоні диктували українці

Олександр Усик5 медалей, в тому числі 2 золоті, 1 срібну, 2 бронзові, вибороли у Лондоні українські боксери. Чемпіонами Ігор ХХХ олімпіади стали киянин Василь Ломаченко та представник Криму Олександр Усик. До речі, Олександр Усик є аспірантом Львівського державного університету фізичної культури, тому давав консолідований залік і Львівській обл.
Срібна нагорода в активі уродженця Краснодона, а сьогодні киянина Дениса Беринчика. Бронзові медалі вибороли сумчанин Тарас Шелестюк та Олександр Гвоздик з Харкова.
У медальному заліку з виду спорту українці знаходяться на другій позиції після господарів.

Назарій Куротчин - бронзовий призер міжнародного боксерського турніру категорії «А»

Назар КуротчинСтудент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Назарій Куротчин посів ІІІ місце на міжнародному боксерському турнірі категорії «А» - Меморіалі відомого сталевара Макара Мазая, який щойно завершився у Маріуполі. У півфіналі вагової категорії до 49кг Куротчин поступився росіянину Расулу Джааєву.
У змаганнях взяло участь понад 100 боксерів із 10 країн світу.

У червні на Львівщині кращий Вергелес

Виконком відділення Національного олімпійського комітету у Львівській обл. Визначив кращого спортсмена Львівщини у червні. Ним став вихованець Львівського училища фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу з веслування на каное Віталій Вергелес. (вип.2007р.).
Нагадаємо, що у червні Віталій Вергелес виборов бронзову медаль чемпіонату Європи-2012 з веслування на байдарках і каное, який 22-24 червня приймала столиця Хорватії, окрім того Віталій у червні виборов чотири золоті медалі національної молодіжної (U-23) веслувальної першості.

Новокшонов та Куротчин – бронзові призери міжнародного турніру категорії «А»

14-19 травня 2012р. у м.Херсоні пройшов міжнародний турнір з боксу категорії «А», присвячений пам’яті чемпіона Радянського Союзу з боксу Миколи Маргера. Про престижність турніру свідчать його учасники: Василь Ломаченко – чемпіон Олімпійських ігор у Пекіні у вазі до 57 кг, Олександр Усик – чемпіон світу у вазі до 91 кг та ін. А вітав учасників змагань інтерконтинентальний чемпіон з боксу у суперважкій ваговій категорії Володимир Вірчис.

Колібко і Пінчук – переможці IV спортивних ігор школярів України

Станіслав КолібкоУ м.Одесі 2-8 травня 2012р. пройшли фінальні змагання IV спортивних ігор школярів України з боксу. У ваговій категорії до 75кг переможцем цих престижних змагань, які проводяться один раз на чотириріччя, став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Станіслав Колібко. У вазі до 80кг впевнену перемогу здобув однокласник Станіслава Любомир Пінчук. Треба додати, що більшість боїв хлопці закінчували достроково.
Дев’ятикласник Олег Точинський закінчив змагання дев’ятим.

Сава Назар і Негребінчик Тарас – бронзові призери чемпіонату України

Сава Назар
    У м.Львові у палаці спорту «Україна» 23-29 квітня 2012р. відбувся чемпіонат України з боксу серед молоді. У вагових категоріях до 64 і 69кг бронзові медалі турніру вибороли вихованці Львівського училища фізичної культури Назар Сава (11кл.) та Тарас Негребінчик (Ік.).

Кубок Президента здобули Куротчин і Новокшонов

Олексій НовокшоновУ м.Києві 13-15 квітня 2012р. відбувся міжнародний турнір молодих боксерів «Кубок Президента». Окрім українських атлетів Кубок виборювали представники Азербайджану, Казахстану, Молдови, Литви та Узбекистану.
У ваговій категорії до 49кг перемогу на турнірі здобув студент І курсу Львівського училища фізичної культури Назарій Куротчин. Назара підтримав другокурсник Олексій Новокшонов, який не мав рівних у вазі до 81кг.
Нагадаємо, що обидва хлопці входять до експериментальної олімпійської збірної команди України, яка за спеціальною програмою готується до Ігор ХХХІ олімпіади у Бразилії 2016р.

Найближчим до перемоги був Мартон

Роберт Мартон У м.Чернівцях 8-14 квітня 2012р. пройшов чемпіонат України з боксу серед юніорів. Звання найсильніших розігрували боксери 1996-1997р.р.н.
У ваговій категорії до 75кг срібну медаль, а з нею і звання віце-чемпіона України виборов учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Роберт Мартон. Своєму візаві по фіналу Олександру Білостоцькому Роберт поступився лишеодним балом 2:3. У цій же вазі 5 місце посів десятикласник Ростислав Колібко. На п’єдестал пошани Ростислава не пустив Олександр Білостоцький.
Бронзові нагороди чемпіонату дістались учневі 9 класу Олегу Точинському та десятикласнику Любомиру Пінчуку.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"