Бокс

На „Кубку Гомеля” Куротчин третій

На міжнародному юнацькому турнірі з боксу „Кубок Гомеля”, який проходив у м.Гомелі (Білорусь) 23-27 березня 2010р. учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Назар Куротчин посів ІІІ місце у ваговій категорії до 48кг. У турнірі брали участь боксери Білорусі, Молдови, Росії, Польщі та України.

Іван Ільницький запрошений до національної збірної команди з боксу

Студент ІІІ курсу ЛУФК Іван Ільницький запрошений на навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з боксу (м.Київ, 22 березня-6 квітня 2010р.) з подальшою участю у міжнародному турнірі у Туреччині.

Іван Новокшонов не відстає від брата

У м.Енергодарі 22-28 лютого 2010р. пройшов чемпіонат України з боксу серед юніорів. Учень 9 класу ЛУФК Іван Новокшонов здобув на турнірі 3 перемоги і посів ІІІ місце у ваговій категорії до 66кг. Таким чином, Іван впевнено іде слідами старшого брата Олексія, який на дорослому чемпіонаті у Сумах також став третім.

На турнірі сильніших боксери ЛУФК треті

У м.Львові з 16 до 20 лютого 2010р. проходив турнір сильніших боксерів України молодіжної вікової групи – змагались спортсмени 1993-1994р.р.н. Ці змагання були останнім відбором до збірної молодіжної команди України для участі у чемпіонаті світу, який у квітні відбудеться у столиці Азербайджану м.Баку. У кожній ваговій категорії змагались 8 сильніших.

Іван Ільницький – третій на чемпіонаті України

У м.Сумах закінчився чемпіонат України-2010 з боксу. Студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Іван Ільницький у півфіналі поступився досвідченому Дмитру Буленкову з Херсона 0:4 і виборов бронзову медаль у ваговій категорії до 57кг. Ці змагання стали дебютними для Івана у дорослому боксі.

Результати виступу боксерів ЛУФК на міжнародному турнірі пам’яті В.Арсьонова

У м.Донецьку з 24 до 29 січня 2010р. пройшов традиційний міжнародний турнір з боксу пам’яті В.Арсьонова, у якому взяли участь сильніші молоді боксери України та гості з Азербайджану, Молдови, Росії.

Боксери ЛУФК тріумфували у Польщі

4 золоті, 3 срібні медалі та красень – Кубок Маршалка Шльонського воєводства привезли з м.Руда Шльонська, що у Польщі, вихованці відділення боксу Львівського училища фізичної культури. З 17 до 20 грудня 2009р. у цьому шахтарському містечку проходив вже ХVІІ Міжнародний турнір з боксу ім.Францішка Кіка. Цьогоріч на турнірі у трьох вікових групах (юнаки, юніори, молодь) змагалися спортсмени з Росії, Чехії, України та Польщі.

Сава Назар перемагає на турнірі А.Котельника

Дев’ятикласник відділення боксу ЛУФК Сава Назар посів І місце на VІІ Всеукраїнському юнацькому турнірі з боксу на призи срібного призера ХХVІІ Олімпійський ігор, чемпіона світу серед боксерів-професіоналів, випускника училища Андрія Котельника. Назар переміг у в/к до 52кг. Учень 8 класу Станіслав Колібко посів ІІ місце.

Цей турнір, співорганізатором якого з початків виступає училище, є одним з етапів перегляду та відбору юних боксерів на навчання в наш заклад.

Вихованці ЛУФК серед кращих на «Гран Прі Белграда»

11-13 грудня 2009р. у м.Белграді (Сербія) пройшли представницькі Міжнародні змагання зі стрільби з пневматичної зброї «Гран Прі Белграда», у яких взяли участь спортсмени 13 країн Європи.

Цьогорічний випускник відділення кульової стрільби ЛУФК Олександр Галкін посів ІІІ місце в змаганнях гвинтівочників у вправі ВП-6. Його результат – 695,2 очка. Це перший вагомий успіх Олександра на міжнародній арені у дорослій стрільбі, з чим його і вітаємо.

Ще один вихованець ЛУФК Іван Бідняк посів ІІ місце у вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета), обстрілявши на 0,2 очка Олімпійського чемпіона Олександра Петріва. Результат Івана – 677,8 очка.

Назар Куротчин кращий у Харкові

У м.Харкові з 5 до 10 грудня 2009р. пройшов традиційний міжнародний турнір з боксу пам’яті заслуженого тренера України Б.Андреєва, який був з етапів відбору до молодіжної збірної команди України на 2010р. У ваговій категорії до 48кг кращим став десятикласник ЛУФК Назар Куротчин, який здобув 4 перемоги, а у півфіналі здолав призера юніорського чемпіонату світу 5:3.
Першокурсник Олександр Шеффер і одинадцятикласник Антон Кміть посіли на турнірі треті місця у своїх вагових категоріях. Усі троє взяті на замітку тренерами молодіжної збірної команди України з боксу.

Андрій Котельник вступив до аспірантури

Вихованець відділення боксу ЛУФК Андрій Котельник здав вступні іспити і вступив на заочне відділення аспірантури Львівського державного університету фізичної культури за спеціальністю „Олімпійський і професійний спорт”.

Боксери ЛУФК перемагають в Рівному

У м.Рівне пройшов традиційний юнацький турнір з боксу пам'яті А.Яндоли, у якому взяли участь спортсмени з Білорусі, Польщі та України. Добре виступили на турнірі вихованці ЛУФК: на їх рахунку три перших, одне друге та одне третє місце. Переможцями турніру стали одинадцятикласник Антон Кміть та десятикласники Назар Куротчин і Андрій Панасюк.
Срібну нагороду у в/к до 51 кг виборов Ігор Тимчишин (11 кл.), причому фінал у цій категорії був УФКівським – Ігор поступився А.Кмітю. На третьому місці – Ярослав Гарасимович (11 кл.).

Слава Україні! Героям слава!

У Львівському училищі фізичної культури пройшла загальна шкільна тематична лінійка присвячена 67 річниці утворення української повстанської армії. Перед учнями виступили вчитель історії А.Кондратюк та гість училища - провідник Львівської обласної організації українських націоналістів Гринюк Олег Романович.

А директор училища Степан Родак наголосив, що сьогодні девіз воїнів УПА «Слава Україні – Героям слава!» є основною футбольною кричалкою на стадіонах як Львова, так і Дніпропетровська, і Харкова.

Жіночий бокс став олімпійським

Виконком МОК включив жіночий бокс в програму ХХХ Олімпійських ігор у м.Лондоні. Змагання пройдуть у трьох вагових категоріях: до 51, 60 і 75 кг