Бокс

Команда ЛУФК – срібний призер чемпіонату України з пляжного гандболу серед дівчат

У селищі Лазурне Херсонської обл. 4-7 червня 2017р. відбувся чемпіонат України з пляжного гандболу серед дівчат віком до 17 років.
Участь у змаганнях, за результатами яких буде сформована збірна України, що у червні у Хорватії виборюватиме Європейську першість, взяли команди Броварського, Львівського, Херсонського (дві команди) училищ фізичної культури та ужгородської СДЮШОР.

Колектив ЛУФК вітає всіх з Різдвом Христовим!

\\\"Весняний марафон\\\" ЕКО - 2010 \\\"

"Весняний марафон" ЕКО - 2010 "
У період з 19 до 30 квітня 2010 р.. .. в учіліщі проводитись декада екологічних знань "Весняний марафон" ЕКО - 2010 "

Сава Назар перемагає на турнірі А.Котельника

Дев’ятикласник відділення боксу ЛУФК Сава Назар посів І місце на VІІ Всеукраїнському юнацькому турнірі з боксу на призи срібного призера ХХVІІ Олімпійський ігор, чемпіона світу серед боксерів-професіоналів, випускника училища Андрія Котельника. Назар переміг у в/к до 52кг. Учень 8 класу Станіслав Колібко посів ІІ місце.

Цей турнір, співорганізатором якого з початків виступає училище, є одним з етапів перегляду та відбору юних боксерів на навчання в наш заклад.

Свято першого дзвоника в ЛУФК

1 вересня  2009 р. відбулося свято Першого дзвоника у Львівському державному училищі фізичної культури. Учнів, студентів, батьків, колектив закладу привітали  заступник голови Львівської ОДА Я.Кашуба,   заст.нач. Головного управління освіти і науки ЛОДА Б.Біляк, ректор університету фізичної культури Є.Приступа, олімпійський чемпіон з кульової стрільби  Ігор ХХІХ Олімпіади у м.Пекіні О.Петрів, знамениті випускники училища, чемпіони Європи та світу  К.Палеха, Р.Бондарук, Я.Шем’якіна, А.Почкалова.

У нашу спортову родину цього річ влилися 135 новобранців, серед них і семикласники. Це нововведення заправаджене у зв’язку з переходом до дванадцятирічної освіти.

2009 рік ознаменований новими  спортивними здобутками вихованців нашого училища. Тільки в офіційних міжнародних змаганнях у складах збірних команд України змагалися  52 наших вихованці, які вибороли 41 медаль, в тому числі 10 золотих. Чемпіонами світу та Європи стали Юлія Благіня, Ігор Мацкевич, Георгій Іваницький, Юлія Остапчук, Анфіса Почкалова, Лев Запотічний.

Вірт перемогла у Польщі

Готуючись до чемпіонату Європи з боксу серед дівчат-юніорок, який 3-7 листопада прийматиме польське містечко Владиславово, студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Вікторія Вірт 19-22 вересня взяла участь у VІІ міжнародному чемпіонаті Шльонка у м.Глівіце (Польща).
У фінальному бою вікової категорії до 54 кг юніорок Вікторія перемогла господарку турніру Лауру Гжиб і посіла І місце.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"