Відразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьби

Відразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту стали переможницями юніорського чемпіонату Європи з жіночої боротьби, який 30 червня - 2 липня 2021 р. відбувся у м.Дортмунді (Німеччина).
      У ваговій категорії до 55кг чемпіонкою Європи стала студентка І курсу Олександра Хоменець. Усіх своїх суперниць Олександра поборола достроково: Юлію Новіцку з Польщі та Елену Іонеску з Румунії - на туше, росіянку Анастасію Яндушкіну 10:0 та у фіналі - Розу Ченттамаші з Угорщини - на туше.
     Також впевнено провела турнір другокурсниця Соломія Винник. У категорії до 57кг перед Соломією не встояли Жозефін Поршке з Німеччини 5:0, Алеся Гетьманава з Білорусі 5:2, Анастасія Козлова з Росії 10:0 та Патріція Стжельчик з Польші 10:0.
     У вазі до 65кг перемогу святкувала першокурсниця Манола Скобельська. Манола навпаки проявила характер і у півфіналі, поступаючись по ходу сутички білорусці Аліні Максімавій, поклала останню на лопатки. Також у фіналі вирвала перемогу у Ноемі Сабадош 8:7.

Студент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьби

У м.Дортмунді (Німеччина) 28 червня 2021 р. розпочався чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів.
              У ваговій категорії до 97кг бронзовим призером юніорського чемпіонату серед борців вільного стилю став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Данило Стасюк. У поєдинку за ІІІ місце Данило поборов німця Юсуфа Сеньїгіта 10:0.

Восьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьби

Відразу восьмеро вихованців Львівського коледжу спорту у складі збірної команди України візьмуть участь у чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів, який 28 червня 2021 р. розпочинається у німецькому Дортмунді. Це учениця 11 класу Марія Орлевич, студентки І курсу Олександра Хоменець, Манола Скобельська, другокурсниця Соломія Винник, третьокурсники Оксана Чудик, Анастасія Алпєєва, Данило Стасюк та випускниця Катерина Зелених.

Учениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ята

У м.Самокові (Болгарія), де у ці дні проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, 18 червня завершилася жіноча програма змагань.
           У ваговій категорії до 46кг 5 місце на чемпіонаті посіла учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Діана Лаць.

Олександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетів

У м.Самокові (Болгарія) впродовж 14-20 червня 2021 р. проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
         У ваговій категорії до 45кг бронзовим призером чемпіонату серед борців вільного стилю став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Олександр Григоришин.
         На шляху до "бронзового" успіху Олександр поборов угорця Каролі Барата 8:1, Дімітера Бісеркова з Болгарії 6:6 ( перемога за останньою результативною дією), поступився представнику Російської Федерації Ахмаду Галаєву 0:10 та у поєдинку за ІІІ місце був сильнішим за турка Юнуса Баттала 6:0.

Четверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьби

14 червня 2021 р. у м.Самокові (Болгарія) розпочинається чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
        У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть четверо учнів Львівського коледжу спорту. Це Діана Лаць, Сергій Костишин (11 кл.), Віталій Гончар (9кл.) та Олександр Григоришин (8кл.).
    До Болгарії зі збірною відправляється і вчитель вільної боротьби коледжу Сергій Слюсаренко.

Вихованки Львівського коледжу спорту задавали тон на світовому рейтинговому турнірі у Польщі

У столиці Польщі м.Варшаві 10-11 червня 2021 р. відбувся світовий рейтинговий турнір "Poland Open" з жіночої боротьби.
        У ваговій категорії до 50кг у фіналі турніру зійшлися дві вихованки Львівського коледжу спорту: українка Оксана Лівач та Марія Стадник, яка сьогодні представляє Азербайджан. Перемогу отримала досвідченіша і титулованіша триразова олімпійська призерка Марія Стадник 9:4.
        У вазі до 53кг срібною призеркою турніру стала Христина Береза. У вирішальній сутичці за першість Христина поступилася індійці Вінеш Вінеш 0:8.

Олександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у Румунії

У столиці Румунії м.Бухаресті 4-6 червня 2021 р. відбувся міжнародний турнір "Меморіал Думітру Первулеску та Васіле Йорга" з видів спортивної боротьби серед юніорів.
        У ваговій категорії до 55кг серед дівчат переможницею турніру стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. Олександра провела на турнірі 4 переможні сутички, у яких не віддала суперницям жодного бала , а у фіналі поборола угорку Розу Сенттамаші 8:0.
      У вазі до 72кг рівних у Бухаресті не було третьокурсниці коледжу Анастасії Алпєєвій. Анастасія почергово перемогла Емілію Кречюн з Молдови 8:0, угорку Зофію Віраг - на туше, румунку Ізабелу Ротару 10:0 та у фіналі - ще одну представницю Угорщини Лілі Устфалві - на туше.

Олександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьби

У столиці Болгарії м.Софії 30 травня 2021 р. завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 15 років.
          У ваговій категорії до 44кг серед борців вільного стилю срібним призером чемпіонату став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Олександр Григоришин. У фінальній сутичці Олександр поступився представнику Російської Федерації Абдулмажіду Абдулмажідову 3:8. А до того поборов двох македонців, поляка і свого співвітчизника Віктора Борогана.

Учениці спортколеджу Ірина Борисюк і Надія Соколовська-срібна та бронзова призерки чемпіонату Європи

У столиці Болгарії м.Софії 27-29 травня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років.
            У ваговій категорії до 62кг срібною призеркою чемпіонату серед дівчат стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Ірина Борисюк. У фінальній сутичці Ірина лише за останньою результативною дією (рахунок зустрічі 1:1) поступилася своїй співвітчизниці івано-франківчанці Христині Демчук. А перед тим поклала на лопатки туркеню Тугбу Актас та 6:4 перемогла угорку Вікторію Папп.

Шестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьби

27-30 травня 2021 р. у столиці Болгарії м.Софії відбудеться чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років.
            У складі збірної України участь у чемпіонаті візьмуть шестеро учнів Львівського коледжу спорту. Серед дівчат це учениця 7 класу Наталія Нікітіч та дев'ятикласниці Анастасія Штурмак, Ірина Борисюк, Надія Соколовська. Серед хлопців учень 8 класу Олександр Григоришин та дев'ятикласник Єгор Горох.

Ще дві медалі вихованок Львівського коледжу спорту на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби

Ще дві медалі вибороли вихованки Львівського коледжу спорту на чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, який у ці проходить у столиці Північної Македонії м.Скоп'є.
           У ваговій категорії до 65кг срібною призеркою чемпіонату стала Катерина Зелених. У фіналі Катерина з рахунком 5:8 поступилася молдованці Іріні Рінгачі.

Вихованки спортколеджу Христина Демко і Оксана Чудик - чемпіонки Європи з боротьби серед молоді

У м.Скоп'є (Північна Македонія), де у ці дні проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, перші нагороди розіграли жінки.
              У ваговій категорії до 55кг чемпіонкою Європи стала вихованка Львівського коледжу спорту Христина Демко. У фінальній сутичці Христина декласувала росіянку Александру Скіренко 12:1.
              Студентка ІІІ курсу Оксана Чудик перемогла у вазі до 68кг. І тут суперницею Оксани була росіянка Вусола Парфяновіч. Напружений поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь українки.

Дев'ятеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби

17 травня 2021 р. у столиці Північної Македонії м.Скоп'є стартує чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед атлетів віком до 23 років.
         У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу дев'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту. Це Данило Стасюк., Юрій Ідзінський, Марія Винник, Христина Демко, Соломія Винник, Катерина Зелених, Оксана Чудик, Анастасія Алпеєва та Романна Вовчак.

Учні Львівського коледжу спорту на подіумі кадетського чемпіонату України з боротьби

4 золотих, 5 срібних, 6 бронзових медалей вибороли учні Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з вільної боротьби серед атлетів кадетської вікової категорії (віком до 17 років), який 5-8 травня 2021 р. відбувся у м.Хмельницькому.
            Серед хлопців ваги до 45кг переможцем чемпіонату став учень 8 класу Олександр Григоришин. У фіналі Олександр поклав на лопатки донечанина Дмитра Кудрявцева.
        У категорії до 48кг рівних не було дев'ятикласнику Віталію Гончару. У вирішальній сутичці Віталій переміг Ростислава Боруца з Запоріжжя 6:3.
        Учень 11 класу Сергій Костишин переміг у ваговій категорії до 60кг. У фінальному поєдинку перед Сергієм не встояв Олег Ігнатов з Донецька.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"