П'ятеро вихованок коледжу - переможниці молодіжного чемпіонату України з боротьби

Відразу п'ять золотих медалей вибороли вихованки Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з боротьби, який 1-2 жовтня 2021 р. відбувся на базі олімпійської підготовки в Кончі Заспі, що під Києвом.

Студентка коледжу спорту Соломія Винник за дещицю до світової "бронзи" з боротьби

5 місце посіла студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту дев'ятнадцятирічна Соломія Винник на чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби, який у ці дні відбувається у столиці Норвегії м.Осло. До світової "бронзи" Соломії не вистарчило дещиці - лише один бал, яким вона поступилася монголці Даваачімет Еркхембаяр.Результат драматичної зустрічі 8:9.

Богдана Кокозей та Христина Береза - п'яті лауреатки чемпіонату світу з боротьби

У столиці Норвегії Осло триває чемпіонат світу з видів спортивної боротьби.

Студентка коледжу спорту Олександра Хоменець - бронзова призерка чемпіонату світу з боротьби

5 жовтня 2021 р. у Осло (Норвегія), де у ці дні триває чемпіонат світу з видів спортивної боротьби, перші нагороди розіграли жінки.

Дев'ятеро вихованців коледжу спорту візьмуть участь у чемпіонаті світу з боротьби

Відразу дев'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту у складі національної збірної України візьмуть участь у чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби, який 2 жовтня 2021 р. стартує у столиці Норвегії м.Осло. Це студентка ІІ курсу Олександра Хоменець, третьокурсниця Соломія Винник, випускники Богдана Кокозей (дів.прізвище Ящук), Христина Береза, Оксана Кухта (дів.прізвище Гергель), Анастасія Лавренчук, Ярослав Гурський, Василь Шуптар та Іван Кусяк.

Демчук, Соколовська і Бондаренко - переможниці Всесвітніх шкільних спортивних ігор з боротьби

16 вересня 2021 р. у Белграді (Сербія), де у ці дні тривають Всесвітні шкільні спортивні ігри, розіграні нагороди у жіночій боротьбі.

Вихованці коледжу спорту Данило Стасюк та Юрій Ідзінський - молодіжні чемпіони України з боротьби

У м.Житомирі 7-9 вересня 2021 р. відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків віком до 23 років.
    У ваговій категорії до 97кг молодіжним чемпіоном України став цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Данило Стасюк. У фіналі Данило за останньою результативною дією (рахунок поєдинку 4:4) здолав киянина Василя Сову.

І в чоловічому Кубку України з боротьби вихованці Львівського коледжу спорту серед переможців

Як ми вже повідомляли, 14-18 серпня 2021 р. у Львові відбувся Кубок України з вільної боротьби. В жіночій частині програми успішно виступили вихованки Львівського коледжу спорту, які вибороли 6 золотих, 4 срібних і 4 бронзових медалі.

Вихованки Львівського коледжу спорту - переможниці Кубка України з боротьби

Шість перших місць вибороли вихованки Львівського коледжу спорту на Кубку України з жіночої боротьби, який 14-18 серпня 2021 р. відбувся у м.Львові. А до них ще додали по чотири других та третіх.
    У ваговій категорії до 50кг Кубок здобула Богдана Кокозей (дів.прізвище Ящук). У фіналі Богдана з рахунком 5:0 здолала ще одну вихованку коледжу Яну Сороку. Третє місце у цій вазі посіла студентка ІІІ курсу Дарина Мацола.

Вихованка спортколеджу Оксана Лівач на олімпіаді в Токіо зупинилась за крок від "бронзи"

На олімпіаді в Токіо 7 серпня 2021 р. були розіграні нагороди в жіночій боротьбі у ваговій категорії до 50кг.
           У сутичці за "бронзу" вихованка Львівського коледжу спорту Оксана Лівач зустрілася з американкою Сарою Хільдебрандт і, на жаль, поступилася 1:12. Отож, у підсумку Оксана у Токіо зупинилася за крок від "бронзи" і посіла 5 місце.
     Ще одна вихованка коледжу Марія Стадник, яка вже довший час виступає за Азербайджан, у іншому "бронзовому" фіналі впевнено 10:0 перемогла монголку Намуунцецег Цогт Очір і стала бронзовою призеркою ХХХІІ літніх Олімпійських ігор.

Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна кіт у Токіо восьма

4 серпня 2021 р. у Токіо на Іграх ХХХІІ олімпіади у боротьбу за олімпійські нагороди вступили борчині вагової категорії до 57кг.
         Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна Кіт у стартовій сутичці поклала на лопатки представницю Тунісу Сівар Боусету, а от у 1/4 фіналу не підібрала ключів до олімпійської чемпіонки Ріо-2016 американки Хелен Мароуліс і поступилась 0:8.

Вихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова - бронзова призерка ігор ХХХІІ олімпіади у Токіо

Вихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова виборола бронзову медаль ХХХІІ літніх Олімпійських ігор у Токіо.
       Львів'янка посіла ІІІ місце у змаганнях з жіночої боротьби у ваговій категорії до 68кг.
У сутичці за "бронзу" Алла Черкасова поклала на лопатки олімпійську чемпіонку Ріо-2016 японку Сару Досьо.

На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр Григоришин

Відразу п'ятеро учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 19-25 липня 2021 р. відбувся у столиці Угорщини м.Будапешті.
     Найкраще з них виступив учень 9 класу Олександр Григоришин, який посів 10 місце у ваговій категорії до 45кг серед борців-вільників. У кваліфікації у рівній боротьбі Олександр поступився казаху Аллану Оралбеку 4:4, поразка за останньою дією.

П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьби

Відразу п'ятеро учнів та студентів Львівського коледжу спорту стартують на чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 19 липня 2021 р. розпочинається у столиці Угорщини м.Будапешті.
    Це учень 9 класу Олександр Григоришин, десятикласник Віталій Гончар, студенти-першокурсники Валентин Григоришин, Річард Руденко та Інна Бугай.

Ще одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіаду

Як повідомили у Асоціації спортивної боротьби України, у олімпійській збірній команді України з жіночої боротьби сталися зміни.
        У зв'язку з травмою Аліни Грушиної нашу державу у Токіо у ваговій категорії до 57кг репрезентуватиме вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна Кіт.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"