Студентка коледжу спорту Олександра Хоменець у фіналі чемпіонату світу з боротьби

У столиці Сербіі м.Белграді, де у ці дні проходить чемпіонат світу з видів спортивної боротьби, 12 вересня 2022 р. розпочалися поєдинки серед жінок.
 У ваговій категорії до 55кг, перемігши почергово суперниць з Молдови, Індії та Канади, до фіналу вийшла студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець.

Четверо вихованок Львівського коледжу спорту візьмуть участь у чемпіонаті світу з боротьби

10 серпня 2022 р. у столиці Сербії м.Белграді стартує чемпіонат світу з видів спортивної боротьби. У складі збірної команди України у чемпіонаті візьмуть участь відразу четверо вихованок Львівського коледжу спорту. Це студентка ІІІ курсу Олександра Хоменець, цьогорічна випускниця Соломія Винник, минулорічна випускниця Анастасія Алпєєва та випускниця попередніх років Оксана Лівач.

Олександра Хоменець - бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу з боротьби

У Софії (Болгарія), де у ці дні триває чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 20 років, 18-19 серпня 2022 р. відбулися фінали серед дівчат.
 У ваговій категорії до 57кг бронзовою призеркою чемпіонату стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. У поєдинку за "бронзу" Олександра не залишила жодних шансів казашці Зейнеп Баяновій, яку перемогла з рахунком 12:2.

Хоменець, Скобельська та Орлевич стартують на юніорському чемпіонаті світу з боротьби

15 серпня 2022 р. у столиці Болгарії м.Софії розпочинається чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед атлетів віком до 20 років.
 У складі збірної команди України на чемпіонаті стартують студентки ІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець і Манола Скобельська та першокурсниця Марія Орлевич.

Учні Львівського коледжу спорту в еліті світової юнацької боротьби

У столиці Італії м.Римі 25-31 липня 2022 р. відбувся чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 17 років. Як ми вже повідомляли, серед дівчат вагової категорії до 46кг бронзовою медалісткою світового чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Єлизавета Кулаківська. У поєдинку за ІІІ місце Єлизавета поборола угорку Корнелію Ласло 4:2.

Єлизавета Кулаківська - бронзова призерка світового чемпіонату з боротьби

На чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 17 років, який у ці дні проходить у столиці Італії м.Римі, розіграні нагороди серед дівчат.
 У ваговій категорії до 46кг бронзовою призеркою світового чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Єлизавета Кулаківська. У поєдинку за ІІІ місце Єлизавета з рахунком 4:2 поборола угорку Корнелію Ласло.

Юрій Ідзінський - бронзовий призер престижного міжнародного турніру у Польщі

Вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ідзінський виборов бронзову медаль на престижному міжнародному турнірі "Меморіал Вацлава Зьолковського" з вільної боротьби, який 19-24 липня 2022 р. відбувся у столиці Польщі м.Варшаві.
Юрій посів ІІІ місце у ваговій категорії до 125кг.

Одинадцятикласник Львівського коледжу спорту Єгор Горох виступить на чемпіонаті світу

У складі збірної команди України на чемпіонат світу з вільної боротьби серед юнаків віком до 17 років, який 25-31 липня 2022 р. відбудеться у Римі, сталися зміни. Замість львів'янина Павла Васьковського у ваговій категорії до 80кг виступить учень 11 класу Львівського коледжу спорту Єгор Горох. У вазі до 45кг анонсований раніше Роман Кулаківський до Риму не їде.

Вихованки Львівського коледжу спорту - лауретки міжнародного турніру "Poland Open" з боротьби

У столиці Польщі м.Варшаві 20-23 липня 2022 р. відбувся престижний міжнародний турнір "Poland Open" з жіночої боротьби.
У ваговій категорії до 59кг переможницею турніру стала цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Соломія Винник. В процесі турніру Соломія поборола фінку Єнну Хемяє 10:0, Діану Каюмову з Казахстану 10:0, норвежку Грейс Бюллен 9:2 та поступилась польці Йовіті Вжесєнь 3:6. Однак за більшою кількістю перемог (поєдинки проводились за коловою системою) посіла І місце.

Четверо вихованців Львівського коледжу спорту стартують на юнацькому чемпіонаті світу з боротьби

25-31 липня 2022 р. у столиці Італії м. Римі відбудеться чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед спортсменів віком до 17 років.
 У складі збірної команди України у чемпіонаті стартують відразу четверо вихованців Львівського коледжу спорту. Серед дівчат це учениця 11 класу Надія Соколовська та десятикласниця Єлизавета Кулаківська, серед хлопців - цьогорічний випускник Володимир Корнілов та учень 10 класу Роман Кулаківський.

Владислав Хариш - бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьби

У м.Загребі (Хорватія) 19 липня 2022 р. завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед дівчат та хлопців віком до 15 років.
 В передостанній день змагань відбулися фінали серед борців вільного стилю.

Христина Демчук - переможниця, Дарина Зайшла та Валерія Станчева - срібні призерки чемпіонату Європи

На чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років, який у ці дні проходить у м.Загребі (Хорватія), 18 липня 2022 р. відбулися фінали серед дівчат.
 У ваговій категорії до 66 кг переможницею європейського чемпіонату стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Христина Демчук. У поєдинку за "золото" Христина здолала угорку Александру Коллар 3:0. А перед тим перед українкою не встояли Вікторія Ірклє з Латвії, словачка Міхаеля Себоекова та Анна Годелашвілі з Грузії.

Наталія Нікітіч приєдналася до збірної України з боротьби

Асоціація боротьби України внесла зміни до складу збірної України, яка буде змагатися на чемпіонаті Європи з боротьби серед дівчат віком до 15 років, що 16-19 липня 2022 р. відбудеться у м.Загребі (Хорватія). До складу збірної додатково включена учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Наталія Нікітіч.

П'ятеро борчинь коледжу спорту візьмуть участь у чемпіонаті Європи серед дівчат

16-19 липня 2022 р. у м.Загребі (Хорватія) відбудеться чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років.
 У складі збірної України участь у поєдинках серед дівчат на чемпіонаті візьмуть відразу п'ятеро борчинь Львівського коледжу спорту.

Андрій Харковський та Юрій Ідзінський - переможці молодіжного чемпіонату України з боротьби

У Києві у олімпійському навчально-спортивному центрі збірних команд України "Конча Заспа" 8-9 липня 2022 р. відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків віком до 23 років. У ваговій категорії до 92кг переможцем чемпіонату став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Андрій Харковський. Всі свої сутички Андрій провів дуже впевнено, а у фіналі переміг киянина Отто Готфріда 8:2.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"