49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Навчальні результати



Рейтинг учнів загальноосвітньої школи-інтернату училища за підсумками І семестру 2019/2020 навчального року
(навчальні показники)

Місце за І сем.
Прізвище учня
КРНД за І сем.
Відділення
Клас
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ
1
Ковальчук Вікторія
0,936
легка атлетика
8-б
2
Петрусь Домініка
0,877
фехтування
7
3
Назарчук Роман
0,870
футбол
11-б
4
Газієв Нікіта
0,863
водне поло
8-б
5
Клуннікова Ольга
0,861
сучасне п’ятиборство
11-в
6
Коваль Вікторія
0,858
гандбол
9-в
7
Коваль Єлизавета
0,853
гандбол
9-в
8
Чучмарьова Яна
0,848
кульова стрільба
9-а
9-11
Огорілко Максим
0,843
футбол
7
Токарська Діана
додатковий контингент (художня гімнастика)
8-б
Перевізник Сандра
 веслування на байдарках та каное
11-а
12-13
Шах Артур
0,838
футбол
9-б
Сівкова Божена
веслування на байдарках та каное
11-а
14-15
Костюк Вадим
0,833
футбол
10-в
Рубаха Остап
легка атлетика
11-г
16
Дуда Зоряна
0,829
гандбол
10-б
17
Хмельовський Денис
0,828
футбол
8-а
18-21
Яхонтов Максим
0,824
футбол
8-а
Дьолог Яна
гандбол
8-б
Драч Вікторія
легка атлетика
10-б
Черновол Анастасія
гандбол
10-б
22
Пилипчук Данило
0,819
футбол
7
23
Бабич Назар
0,815
сучасне п'ятиборство 
10-б
24
Максимець Максим
0,815
футбол
11-б
25
Козловський Денис
0,810
футбол
10-в
26-28
Домчак Назар
0,809
футбол
7
Михалюк Марія
легка атлетика
9-в
Шеремет Марина
фехтування
9-в
29
Щерба Вероніка
0,806
гандбол
11-в
30
Занік Юліанна
0,804
додатковий контингент (теніс)
9-в
31-32
Демко Вадим
0,801
футбол
10-в
Кукуруза Вадим
футбол
10-в
33
Савчук Гліб
0,796
футбол
11-б
34
Федишин Марта
0,792
додатковий контингент (художня гімнастика)
11-в
35
Фірман Олександр
0,789
водне поло
9-б
36-37
Турянський Роман
0,784
футбол
7
Сморжанюк Володимир
футбол
9-б
38
Трофимчук Віталій
0,773
футбол
10-в
39
Дутко Анастасія
0,770
гандбол
8-б
40-43
Майкут Христина
0,769
гандбол
11-в
Петрусенко Артемій
водне поло
11-в
Савчин Софія Надія
гандбол
11-в
Бавшина Вікторія
стрільба з лука
11-г
44-45
Сливчук Тадей
0,765
футбол
7
Кучірка Владислав
футбол
9-б
46
Васильєва Софія
0,764
стрільба з лука
11-г
47
Махінка Денис
0,759
футбол
11-б
48-52
Поцюрко Софія
0,755
веслування на байдарках і каное
9-а
Шкрет Анна
санний спорт
9-а
Труш Микола
водне поло
9-б
Хомутовський Вадим
футбол
11-б
Кузнецов Олександр
водне поло
11-г
53-54
Лободинський Андрій
0,750
водне поло
8-б
Твердохліб Софія
фехтування
9-в
ДОСТАТНІЙ РІВЕНЬ
55-61
Костриця Олександр
0,745
футбол
8-а
Ломага Олександр
футбол
8-а
Калинка Владислава
фехтування
8-б
Буць Данило
водне поло
10-б
Скобельська Манола
вільна боротьба
11-а
Сапуга Марко
футбол
11-б
Алєйнікова Марія
легка атлетика
11-г
62-63
Муха Христина
0,741
кульова стрільба
11-а
Якубець Ігор
водне поло
11-г
64-65
Музика Ігор
0,736
легка атлетика
10-б
Троян Станіслав
водне поло
11-в
66-67
Шаргородська Діана
0,735
гандбол
7
Катрич Віталій
футбол
9-б
68-69
Лютий Тарас
0,731
фехтування
10-б
Толстіков Артем
водне поло
11-в
70-72
Бондаренко Аделіна
0,730
вільна боротьба
8-а
Коробов Максим
футбол
8-а
Ломницький Андрій
футбол
9-б
73-75
Матвіїв Юрій
0,727
футбол
10-в
Грозний-Фіалковський Кіріл
фехтування
11-в
Лата Єлизавета
легка атлетика
11-г
76-77
Костюк Ростислав
0,725
футбол
8-а
Савчин Володимир
футбол
9-б
78
Поліщук Володимир
0,722
кульова стрільба
11-а
79
Здріла Каріна
0,721
гандбол
8-б
80
Блащук Костянтин
0,716
футбол
9-б
81-83
Гентош Анастасія
0,713
фехтування
10-б
Васютик Денис
футбол
11-б
Толстяк Дмитро
футбол
11-б
84
Фамуляк Олег
0,711
кульова стрільба
8-а
85-88
Іванюк Ігор
0,708
футбол
10-в
Строєнко Юрій
бокс
10-в
Марків Ростислав
футбол
11-б
Дідошак Олександр
вільна боротьба
11-г
89
Сидорак Каріна
0,706
додатковий контингент (художня гімнастика)
7
90-93
Шарун Володимир
0,704
футбол
10-в
Прус Дмитро
санний спорт
11-а
Шепіленко Катерина
додатковий контингент (гірськолижний спорт)
11-а
Кашперук Іван
футбол
11-б
94
Шпак Ангеліна
0,701
гандбол
8-б
95-98
Смаглій Максим
0,696
футбол
7
Курій Олег-Віктор
кульова стрільба
9-а
Шмотолоха Божена
велоспорт
9-а
Панасюк Вадим
футбол
9-б
99-100
Прокопяк Ірина
0,694
гандбол
11-в
Точілін Андрій
легка атлетика
11-г
101-104
Кокодиняк Юрій
0,691
футбол
7
Єлманова Анна
кульова стрільба
8-а
Касіянчук Максим
водне поло
9-в
Фадєєва Анастасія
стрільба з лука
9-в
105-109
Василів Ольга
0,690
веслування на байдарках та каное
10-а
Коротаєва Аліса
веслування на байдарках та каное
10-а
Дубовий Іван
футбол
10-в
Штифанович Олександр
футбол
10-в
Приступа Уляна
веслування на байдарках та каное
11-а
110-111
Комарениць Артур
0,686
футбол
7
Кондратюк Єгор
футбол
7
112-115
Зінчук Ксенія-Тереза
0,685
кульова стрільба
10-а
Худімов Данііл
кульова стрільба
10-а
Полащенко Павло
водне поло
10-б
Краснобокий Юрій
футбол
10-в
116-118
Бурбан Денис
0,681
футбол
7
Соліна Катерина
кульова стрільба
7
Гриньків Дмитро
футбол
10-в
119-121
Вакулик Денис
0,676
футбол
9-б
Троян Матвій
водне поло
9-в
Бала Анастасія
легка атлетика
10-б
122
Рябий Іван
0,672
футбол
8-а
123
Васковський Данило
0,671
легка атлетика
10-б
124-127
Грабовенський Назар
0,667
футбол
7
Хімінець Максим
футбол
8-а
Бобак Данило
фехтування
11-в
Ісальський Любомир
стрільба з лука
11-г
128-137
Мальована Вікторія
0,662
гандбол
7
Ощіпко Сніжана
додатковий контингент (художня гімнастика)
7
Штурмак Анастасія
вільна боротьба
8-а
Оверко Каріна
легка атлетика
9-в
Рой Анна
додатковий контингент (художня гімнастика)
9-в
Лаць Діана
вільна боротьба
10-а
Плескун Роман
кульова стрільба
11-а
Квасниця Ілля
футбол
11-б
Цімко Ольга
додатковий контингент (дзюдо)
11-в
Кіраль Олег
бокс
11-г
138-140
Попович Олександр
0,657
футбол
7
Гупаловський Дминтро
водне поло
9-в
Гнелицька Олена
гандбол
10-б
141-143
Горлова Олександра
0,653
сучасне п'ятиборство 
10-б
Марченко Микола
футбол
10-в
Яценко Василь
вільна боротьба
11-г
144-148
Зелик Арсеній
0,648
водне поло
10-б
Поляк Марія
гандбол
10-б
Падошик Ольга
вільна боротьба
11-а
Завальний Олексій
водне поло
11-в
Булах Єва
стрільба з лука
11-г
149-155
Сонгаль Максим
0,647
футбол
7
Білецький Дмитро
футбол
8-а
Тарнакін Владислав
футбол
8-а
Гбур Віталій
легка атлетика
9-б
Рожко Дмитро
футбол
9-б
Кутна Софія
стрільба з лука
9-в
Михайлов Андрій
водне поло
9-в
156-158
Любінський Ігор
0,644
водне поло
10-б
Хацко Данило
водне поло
10-б
Дурдас Андрій
футбол
11-б
159-163
Борисюк Ірина
0,642
вільна боротьба
8-а
Креховецький Станіслав
санний спорт
8-а
Сідей Іван
вільна боротьба
8-б
Ілюхін Артур
футбол
9-б
Ніколаєв Віктор
футбол
9-б
164
Назаренко Вікторія
0,639
кульова стрільба
10-а
165-169
Дмитришин Тарас
0,637
футбол
7
Кулікова Вікторія
кульова стрільба
8-а
Гутник Юлія
гандбол
8-б
Данилюк Дмитро
вільна боротьба
8-б
Кухар Каміла
гандбол
8-б
170-171
Гащук Максим
0,634
водне поло
11-г
Панциру Олександр
стрільба з лука
11-г
172-176
Грабчак Анжеліка
0,632
гандбол
7
Симчук Олександра
вільна боротьба
8-а
Стародуб Юлія
кульова стрільба
9-а
Мартинюк Людмила
гандбол
9-в
Соколов Данило
водне поло
9-в
177-179
Максимейко Юлія
0,630
гандбол
10-б
Борис Владислав
бокс
10-в
Юришка Віталій
футбол
11-б
179-183
Біліченко Юлія
0,627
гандбол
7
Рибій Юрій
футбол
8-а
Свищ Максим
водне поло
8-б
Козак Анна-Марія
вільна боротьба
9-а
Кузнєцов Дмитро
водне поло
9-в
185-187
Скорупська Анастасія
0,625
додатковий контингент (великий теніс)
10-а
Мазепа Михайло
легка атлетика
10-б
Хлань Максим
футбол
11-б
188-190
Островка Павло
0,623
футбол
7
Іванцюк Юлія
гандбол
8-б
Коваленко Дмитро
футбол
9-б
191-193
Корчемлюк Станіслав
0,620
додатковий контингент (дзюдо)
10-а
Орлевич Марія
вільна боротьба
10-а
Бобак Володимир
фехтування
10-б
194-196
Вівчарук Вероніка
0,618
гандбол
8-б
Гірняк Андрій-Роман
кульова стрільба
9-а
Ранчішева Яна
стрільба з лука
9-в
197-200
Горбовий Святослав
0,616
велоспорт
10-а
Мох Олександра
санний спорт
10-а
Безсмертна Олександра
додатковий контингент (художня гімнастика)
11-в
Павлюх Соломія
стрільба з лука
11-г
201-203
Дорош Ігор
0,611
футбол
10-в
Котовенко Костянтин
футбол
11-б
Попик Михайло
додатковий контингент (настільний теніс)
11-в
204-205
Ямковий Артем
0,608
веслування на байдарках і каное
8-а
Звєрєв Олександр
легка атлетика
9-б
206
Пшеничняк Христина
0,606
вільна боротьба
10-а
207
Гончар Віталій
0,603
вільна боротьба
8-б
208-212
Бугай Інна
0,602
вільна боротьба
10-а
Агаджанов Чингіз
водне поло
10-б
Венжівська Вікторія
легка атлетика
10-б
Гойда Яків
фехтування
10-б
Самсонов Єгор
водне поло
11-в
213-214
Єлманова Марія
0,597
кульова стрільба
10-а
Хоменець Олександра
вільна боротьба
11-а
215-219
Муц Андрій
0,593
санний спорт
7
Качмар Назарій
санний спорт
8-а
Рава Уляна
легка атлетика
10-б
Федун Юлія
сучасне п'ятиборство 
10-б
П'ястка Ростислав
бокс
11-г
220-225
Гаврилиця Іван
0,588
футбол
8-а
Горлова Валентина
сучасне п'ятиборство
9-в
Тарас Олег
додатковий контингент (плавання)
9-в
Трило Тарас
легка атлетика
10-б
Непейпієв Руслан
футбол
11-б
Петрук Нікіта
футбол
11-б
226-230
Хіміч Анна-Марія
0,583
легка атлетика
8-б
Данько Сергій
веслування на байдарках і каное
9-а
Сорокін Кіріл
кульова стрільба
9-а
Городня Марія
додатковий контингент (плавання)
9-в
Дума Сергій
футбол
10-в
231
Яковлев Даниїл
0,578
велоспорт
9-а
2321-233
Григоришин Валентин
0,574
вільна боротьба
10-в
Шупарський Влад
вільна боротьба
11-г
234-235
Павлов Тимур
0,569
кульова стрільба
9-а
Никифорук Діана
гандбол
11-в
236-238
Кривич Анастасія
0,565
велоспорт
11-а
Дяченко Олеся
гандбол
11-в
Будзяк Микола
вільна боротьба
11-г
239-242
Шайда Денис
0,564
футбол
8-а
Недоступ Наталія
кульова стрільба
9-а
Суліма Катерина
кульова стрільба
9-а
Харківець Валентин
бокс
9-в
243
Мельничук Юля
0,560
вільна боротьба
10-а
244-246
Тупий Максим
0,559
санний спорт
8-а
Янів Остап
легка атлетика
8-б
Антонюк Андріана
легка атлетика
9-в
247
Сологуб Вадим
0,556
футбол
10-в
248
Петренко Арсен
0,554
кульова стрільба
9-а
249-251
Куріпко Тимофій
0,551
кульова стрільба
10-а
Ткач Андрій
вільна боротьба
11-в
Герус Анастасія
легка атлетика
11-г
252-255
Григоришин Олександр
0,549
вільна боротьба
7
Драгула Андрій
велоспорт
9-а
Степчук Владислав
вільна боротьба
9-б
Михайлишин Сергій
вільна боротьба
9-в
256-258
Марцінків Максим
0,546
стрільба з лука
10-в
Руденко Річард
вільна боротьба
10-в
Маційовська Анастасія
додатковий контингент (кінний спорт)
11-а
259
Кузьмич Софія
0,544
вільна боротьба
8-а
260-264
Дрозд Віталік
0,542
сучасне п'ятиборство 
10-б
Мілова Вікторія
бокс
10-б
Василенко Михайло
бокс
10-в
Река Мар’ян
веслування на байдарках та каное
11-а
Бодоряк Владислав
вільна боротьба
11-в
265
Скороход Максим
0,539
футбол
9-б
266-269
Кондратенко Володимир
0,537
велоспорт
10-а
Лозинський Павло
сучасне п'ятиборство 
10-б
Домбровська Іванна
санний спорт
11-а
Федюк Аліна
санний спорт
11-а
270-272
Бердаль Віталій
0,534
футбол
8-а
Корнілов Володимир
вільна боротьба
9-в
Слонівський Віталій
сучасне п'ятиборство
9-в
273
Антошків Марко
0,532
веслування на байдарках і каное
10-а
274-276
Білас Владислав
0,529
футбол
8-а
Мердєєв Максим
футбол
8-а
Шеховцова Олександра
вільна боротьба
8-а
277-279
Ваксман Костянтин
0,528
стрільба з лука
10-в
Вовк Юрій
вільна боротьба
11-в
Ліщинський Володимир
водне поло
11-в
280
Кучер Дмитро
0,525
футбол
8-а
281-283
Добровольська Анна
0,523
бокс
10-б
Терещак Даниїл
додатковий контингент (тріатлон)
10-в
Черевка Олександр
футбол
10-в
284-287
Бакус Маркіян
0,520
футбол
8-а
Бовшик Ростислав
сучасне п'ятиборство 
8-б
Лакатош Ванесса
гандбол
8-б
Мікула Лук'ян
водне поло
9-б
288-292
Мельник Анна
0,519
вільна боротьба
10-а
Олах Сергій
бокс
10-в
Мул Олександр
водне поло
11-в
Зазуляк Олександр
вільна боротьба
11-г
Нестечук Данило
легка атлетика
11-г
293-294
Гордейчук Владислав
0,515
бокс
8-б
Гула Роман
бокс
9-б
295
Васільєв Маркіян
0,514
бокс
10-в
296-297
Неміш Марія
0,510
вільна боротьба
9-а
Маланчук Іван
футбол
9-б
2987-300
Лукеча Павло
0,509
бокс
10-в
Шутяк Юрій
веслування на байдарках і каное
11-а
Харковський Андрій
вільна боротьба
11-г
301-304
Фонтанний Артем
0,505
бокс
8-б
Смірнов Олександр
водне поло
9-б
Штойко Олекесій
вільна боротьба
9-б
Фляк Іван
легка атлетика
11-г
305-307
Бабура Богдан
0,500
санний спорт
9-а
Степаненко Катерина
додатковий контингент (художня гімнастика)
9-в
Павелко Віра-Вікторія
кульова стрільба
10-а
СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ
308-31
Марціновський Даниїл
0,495
санний спорт
9-а
Білоус-Гріджак Антоній
водне поло
9-в
Потерейко Артур
водне поло
11-в
311-312
Дебич Василь
0,490
футбол
9-б
Кудінов Максим
водне поло
9-б
313-316
Костишин Сергій
0,486
вільна боротьба
10-в
Мага Павло
вільна боротьба
10-в
Патер Олег
веслування на байдарках і каное
11-а
Повк Кароліна
вільна боротьба
11-а
317-319
Лозанюк Василь
0,485
вільна боротьба
9-б
Негребов Максим
бокс
9-б
Чепік Олексій
стрільба з лука
9-в
320
Літинець Максим
0,481
веслування на байдарках і каное
10-а
321
Винокуров Кирило
0,477
велоспорт
11-а
322
Фетько Олександр
0,471
футбол
9-б
323-324
Куц Марія
0,461
додатковий контингент (важка атлетика)
9-а
Вільшанецький Олександр
бокс
9-в
325
Микиєвич Вадим
0,456
санний спорт
9-а
326
Ковалишин Роман
0,454
веслування на байдарках і каное
10-а
327
Кецан Назрій
0,451
легка атлетика
9-б
328
Костецький Валентин
0,435
веслування на байдарках і каное
10-а

Рейтинг класів загальноосвітньої школи-інтернату училища за підсумками І семестру 2019-2020 навчального року 
(навчальні показники)

Місце за  І  сем.

Клас

Класний керівник

КРНД за

І сем.

 
 

1

11-б

Фігурна І.Я.

0,702

 

2

7

Шишкова Н.З.

0,697

 

3

8-б

Фамуляк О.Я.

0,669

 

4

10-б

Барабаш Я.М.

0,658

 

5

11-в

Мацюх Г.Р.

0,656

 

6

11-г

Стасишин У.І.

0,649

 

7

8-а

Кобилецька О.І.

0,640

 

8

9-в

Кондратюк А.В.

0,639

 

9

10-в

Барабаш Н.Р.

0,631

 

10

11-а

Таранова Л.А.

0,629

 

11

9-б

Ваньо Б.Б.

0,618

 

12

9-а

Задорожна І.І.

0,600

 

13

10-а

Климків О.М.

0,588

 

 
Рейтинг спортивних відділень загальноосвітньої школи-інтернату училища за підсумками І семестру 2019-2020 навчального року 
(навчальні показники)
 
Місце за  І  сем.
Спортивне відділення
Старший вчитель
КРНД за І сем.
1
Фехтування
Волкова В.Л.
0,724
2
Гандбол
Надич В.І.
0,697
3
Футбол
Лобасюк В.С.
0,682
4
Легка атлетика
Черних В.М.
0,654
5
Водне поло
Наумчик Є.Г.
0,652
6
Кульова стрільба
Коневич Р.В.
0,642
7
Дод. контингент
-
0,639
8
Стрільба з лука
Образцова Т.О.
0,634
9
Сучасне п’ятиборство
Роговенко Н.М.
0,627
10
Веслування
Поцюрко М.С.
0,609
11
Санний спорт
Жидкова С.М.
0,582
12
Вільна боротьба
Раковський О.Г.
0,580
13
Велоспорт
Каргут А.С.
0,574
14
Бокс
Джуман Р.З.
0,549
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
Рейтинг виховних груп загальноосвітньої школи-інтернату училища за підсумками І семестру 2019-2020 навчального року
(навчальні показники)
 
Місце за І сем
Виховна група
Вихователь
КРНД за І сем.
1
3
Вороняк Г.Н.
0,710
2
4
Мороз І.З.
0,702
3
7
Дука Н.Б.
0,697
4
5
Голодняк Н.М.
0,661
5
2
Бережна Г.М.
0,656
6
8
Петик І.М.
0,645
7
9
Волянюк С.М.
0,608
8
6
Замлинська Л.О.
0,559
9
10
Черечина Х.І.
0,557
10
1
Богоніс І.П.
0,549
 













 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види