47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Конкурси


Результати конкурсу 
«Найграмотніший учень» 
у 2018-2019 навчальному році

 
№ з/п
 
Прізвище, ім'я
 
Клас
1
Коваль Вікторія
8-Б
2
Санніков Микола
10-В
3
Мокрик Мар̓ян 
11-Б
4
Чучмарьова Яна
8-А
5
Козак Катерина
11-В
6
Ібрагімов Роман
9-В
7
Дідик Роман
11-Б
8
Клуннікова Ольга
10-В
9
Приступа Уляна
10-А
10
Яремко Діана
11-В
11
Козловський Денис
9-В
12
Фокащук Назарій
11-Б
13
Сівкова Божена
10-А
14
Скобельська Манола
10-А
15
Тарновська Евеліна
11-А
16
Дуда Зоряна
9-Б
17
Коротаєва Аліса
9-А
18
Васильєва Софія
10-Г
19
Веремієнко Іван
8-А
20
Реган Руслан
11-Б
21
Маланчук Іван
8-А
22
Перевізник Сандра
10-А
23
Квасниця Ілля
10-Б
24
Токарська Діана
7
25
Костриця Олександр
7
26
Гентош Анастасія
9-Б
27
Петрусенко Артемій
10-В
28
Падошик Ольга
10-А
29
Борисевич Яна
11-В
30
Чекмак Андрій
11-В
31
Кашперук Іван
10-Б
32
Яроцький Тарас
9-В
33
Строєнко Юрій
9-В
34
Скиба Максим
9-В
35
Щерба Вероніка
10-В
36
Гащук Максим
10-Г
37
Хоменець Олександра
10-А
38
Петрушко Вікторія
11-В
39
Іваночко Анастасія
11-В
40
Кукуруза Вадим
9-В
41
Кривич Анастасія
10-А
42
Черновол Анастасія
9-Б
43
Шпак Ангеліна
7
44
Савчук Гліб
10-Б
45
Костюк Ростислав
7
46
Данилюк Максим
7
47
Федіна Давид
7
48
Слюсар Денис
11-Б
49
Яремчук Вадим
11-Б
50
Занік Юліана
8-Б
51
Кучірка Владислав
8-А
52
 Сулик Марія
11-А
53
Максимейко Юлія
9-Б
54
Василів Ольга
9-А
55
Глушко Іван
9-В
56
Груша Микита
10-Б
57
Артимович Дмитро
7
58
Мартинюк Дем̓ян
11-Б
59
Хіміч Анна-Марія
7
60
Волошин Мілана
7
61
Васковський Данило
9-Б
62
Коваль Єлизавета
8-Б
63
Поляк Марія
9-Б
64
Троян Матвій
8-Б
65
Манюк Олександр
8-Б
66
Назарчук Роман
10-Б
67
Калинка Владислава
7
68
Панченяк Владислав
11-В
69
Хомутовський Вадим
10-Б
70
Воробець Роман
11-В
71
Бобак Володимир
9-Б
72
Мілова Вікторія
9-Б
73
Бала Анастасія
9-Б
74
Мох Олександра
9-А
75
Скорупська Анастасія
9-А
76
Дубовий Іван
9-В
77
Мотрич Віталій
9-В
78
Майкут Христина
10-В
79
Федишин Марта
10-В
80
Алєйнікова Марія
10-Г
81
Кіраль Олег
10-Г
82
Гірняк Роман
8-А
83
Рой Анна
8-Б
84
Єлманова Анна
7
85
Хмельовський Денис
7
86
 Овчаренко Ангеліна
11-В
87
Валієва Марина
11-В
88
Микитюк Олена
9-Б
89
Федун Юлія
9-Б
90
Пурський Андріан
9-А
91
Кондратенко Володимир
9-А
92
Шарун Володимир
9-В
93
Матвіїв Юрій
9-В
94
Ткач Андрій
10-В
95
Герус Анастасія
10-Г
96
Іванюк Ігор
9-В
97
Стародуб Юлія
8-А
98
Коробов Максим
7
99
Горлова Олександра
9-Б
100
Дорош Ігор
9-В
101
Кондратенко Віктор
9-А
102
Штифанович Олександр
9-В
103
Река Мар̓ян
10-А
104
Буць Ян-Данило
9-Б
105
Пшеничняк Христина
9-А
106
Руденко Річард
9-В
107
Полащенко Павло
9-Б
108
Гнелицька Олена
9-Б
109
Білик Юрій
11-В
110
Любінський Ігор
9-Б
111
Гутник Юлія
7
112
Здріла Каріна
7
113
Толстяк Дмитро
10-Б
114
Сущак Назар
11-Б
115
Ляховенко Дарія
11-В
116
Шомко Василь
9-В
117
Завальний Олексій
10-В
118
Цімко Ольга
10-В
119
Рубаха Остап
10-Г
120
Муха Христина
10-А
121
Гілевич Крістіна
11-А
122
Креховецький Станіслав
7
123
Хімінець Максим
7
124
Грозний-Фіалковський Кіріл
10-В
125
Кучер Дмитро
7
126
Закашевська Маргарита
11-А
127
Ломницький Андрій
8-А
128
Блащук Костянтин
8-А
129
Агаджанов Чингіз
9-Б
130
Назаренко Вікторія
9-А
131
Шарабура Єгор
9-В
132
Гриньків Дмитро
9-В
133
Лата Єлизавета
10-Г
134
Цюрпалевич Аліна
11-А
135
Шкрет Анна
8-А
136
Чепік Олексій
8-Б
137
Кутна Софія
8-Б
138
Никифорук Діана
10-В
139
Толстіков Артем
10-В
140
П̓ястка Ростислав
10-Г
141
Постемський Олександр
7
142
Білецький Дмитро
7
143
Сапуга Марко
10-Б
144
Ходор Владислава
11-В
145
Бас Денис
11-В
146
Рава Уляна
9-Б
147
Вовк Юрій
10-В
148
Тарнакін Владислав
7
149
Коваленко Дмитро
8-А
150
Соколов Данило
8-Б
151
Прус Дмитро
10-А
152
Панциру Олександр
10-Г
153
Горлова Валентина
8-Б
154
Мельник Анна
9-А
155
Раделицький Юрій
11-Б
156
Григоришин Валентин
9-В
157
Кокіль Єгор
8-А
158
Городня Марія
8-б
159
Драгула Андрій
8-А
160
Михайлишин Сергій
8-Б
161
Плескун Роман
10-А
162
Поцюрко Софія
8-А
163
Антонюк Андріана
8-Б
164
Гупаловський Дмитро
8-Б
165
Маційовська Анастасія
10-А
166
Малакі Олексій
10-Б
167
Фамуляк Олег
7
167
Гаврилиця Іван
7
168
Повк Кароліна
10-А
169
Пециляк Артур
10-В
170
Бавшина Вікторія
10-Г
171
Караїм Максим
11-Б
172
Шах Артур
8-А
173
Слонівський Віталій
8-Б
174
Гойда Яків
9-Б
175
Мазепа Михайло
9-Б
176
Павелко Віра
9-А
177
Ніколаєв Віктор
8-А
178
Борис Владислав
9-В
179
Сологуб Вадим
9-В
180
Безсмертна Олександра
10-В
181
Івашків Дмитро
11-Б
182
Бобак Данило
10-В
183
Рожко Дмитро
8-А
184
Шмотолоха Божена
8-А
185
Твердохліб Софія
8-Б
186
Орлевич Марія
9-А
187
Скакун Олег
9-В
188
Самсонов Єгор
10-В
189
Краснобокий Юрій
9-В
190
Юришка Віталій
10-Б
191
Антонюв Андріана
9-А
192
Костишин Сергій
9-В
193
Качмар Назар
7
194
Фетько Олександр
8-А
195
Мельничук Юлія
9-А
196
Тупий Максим
7
197
Лесів Віталій
8-Б
198
Яблонський Андріан
11-Б
199
Онищук Софія
9-Б
200
Харковський Андрій
10-Г
201
Музика Ігор
9-Б
202
Куріпко Тимофій
9-А
203
Напірко Олег
9-В
204
Мул Олександр
10-В
205
Ходукін Михайло
11-Б
206
Степанюк Віталій
11-В
207
Вівчарук Вероніка
7
208
Петров Володимир
8-Б
209
Мартинюк Людмила
8-Б
210
Репало Олександр
11-Б
211
Гротовицький Богдан
11-А
212
Трило Тарас
9-Б
213
Яценко Василь
10-Г
214
Шкребляк Петро
11-В
215
Дурдас Андрій
10-Б
216
Федюк Аліна
10-А
217
Сваричевський Андрій
11-В
218
Яковлев Данило
8-А
219
Стень Сергій
11-Б
220
 Савчин Володимир
11-А
221
Корнілов Володимир
8-Б
222
Шеремета Софія
11-А
223
Василенко Михайло
9-В
224
Точілін Андрій
10-Г
225
Кузнєцов лександр
10-Г
226
Лисюк Роман
9-В
227
Боруцький Назар
11-Б
228
Дяк Святослав
11-Б
229
Дмитришин Діана
11-В
230
Шайда Денис
7
231
Потерейко Артур
10-В
232
Єлманова Марія
9-Б
233
Антошків Марко
9-А
234
Лаць Діана
9-А
235
Савчин Володимир
8-А
236
Сморжанюк Володимир
8-А
237
Довбуш Богдан
8-А
238
Васільєв Маркіян
9-В
239
Вільшанецький Олександр
8-Б
240
Фляк Іван
10-Г
241
Патер Олег
10-А
242
Смірнов Олександр
8-Б
243
Хлань Максим
10-Б
244
Григорів Тарас
9-В
245
Дяченко Олеся
10-В
246
Домбровська Іванна
10-А
247
Шупарський Владислав
10-Г
248
Винокуров Кирило
10-А
249
Семенюк Павло
11-Б
250
Горбовий святослав
9-А
251
Булах Єва
10-Г
252
Ісальський Любомир
10-Г
252
Миклєвич Вадим
8-А
252
Ковалишин Роман
9-А
252
Мага Павло
9-В
252
Дебич Василь
8-А
252
Мікула Лук̓ян
8-Б
252
Костецький Валентин
9-А
252
Михайлов Андрій
8-Б
































































































































Результати конкурсу на кращу Інтернет-презентацію класного колективу у 2017 році

 
Місце
 
Клас
 
Класний керівник
І
10-А
Задорожна І.І.
ІІ
9-Г
Стасишин У.І.
ІІІ
10-Б
Шишкова Н.З.
IV
7
Ваньо Б.Б.
V
9-А
Таранова Л.А.
11-а
Кондратюк А.В.
VІІ
11-в
Климків О.М.
VІІІ
9-в
Фігурна  І.Я.
ІХ
8-б
Барабаш Я.М.
Х
8-а
Барабаш Н.Б.
ХІ
9-б
Мацюх Г.Р.
ХІІ
10-в
Собків К.С.
ХІІІ
11-б
Фамуляк О.Я

Протягом вересня-жовтня у Львівському училищі фізичної культури тривала напружена творча пора – робота над створенням Інтернет-презентацій класних колективів. Усі учні разом із класними керівниками намагалися представити свій клас і кожне спортивне відділення якомога цікавіше. У цій діяльності учні змогли реалізувати свій творчий потенціал, проявити індивідуальність, показати своє бачення класного колективу.
Створені презентації демонструють, що шкільне життя – це не тільки уроки, а й цікаві зустрічі, екскурсії, спортивні турніри, змагання, радість від перемог, знайомства, мандрівки.
Результати роботи учнів Ви можете оцінити, переглянувши презентації за посиланням:  http://ufk.lviv.ua/ua-study-sub-presentation.html


 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види