49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Організація навчання


 
С т р у к т у р а
 
2019/2020 навчального року
 
у загальноосвітній школі-інтернаті спортивного профілю
 
КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури»
 
 
 
НАВЧАЛЬНІ СЕМЕСТРИ
 
1 семестр -        1 вересня   –   24 грудня
2 семестр -        13 січня      –   29 травня
 
 
 
Державна підсумкова атестація
у 9-х, 11-х класах     -     травень – червень (за окремим розкладом)
 
 
Навчальні екскурсії і практика
для учнів 7, 8 і 10 класів    –    2 – 16 червня 
 
  
Канікули та святкові перерви у навчальному процесі
Осінні канікули                             -      28 жовтня   – 3 листопада    
Зимові канікули                            -      25 грудня    –   12 січня, 
Весняні канікули                          -      23 – 29 березня, 17,18 квітня,
2 травня
Святкові, вихідні і неробочі дні   -      14 жовтня, 25 грудня, 
9 березня, 19,20 квітня 1,9 травня, 8 червня
 
Навчально-тренувальний процес під час навчального року триває безперервно з 1 вересня до 31 червня, у літній канікулярний період проводиться у вигляді навчально-тренувальних зборів і змагань.




РЕЖИМ   РОБОТИ
КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної   культури»
на  2019/2020  навчальний   рік

 
 
ПОНЕДІЛОК
06.45 - 07.00                        підйом, ранковий туалет
07.00 - 07.45                       сніданок
08.00 - 08.15                       інформаційна лінійка
08.20 - 13.15                       уроки  для 7-го,  11-х класів
08.20  - 14.05                      уроки для 8-х, 9-х, 10-х класів
13.20 - 14.05                       обід для учнів 7-го, 11г класів
13.20 - 14.05                       виховна  година для учнів 11а, 11б, класів
14.15 - 15.00                       виховна година для учнів 7-го, 10-х, 11в, 11г класів
14.15 - 15.00                       обід для учнів 8-х, 9-х, 11а, 11б, 11в класів
15.05 – 15.30                      обід для учнів 10-х класів
13.15 - 15.45                       індивідуальні, групові, факультативні заняття та консультації
15.30 - 19.00                       тренувальні   заняття
19.15 - 20.15                       вечеря
20.00 - 21.30                       самопідготовка
21.30 - 22.00                       підготовка до  сну, вечірній туалет
22.00                                   відбій
 
 
ВІВТОРОК, СЕРЕДА, ПЯТНИЦЯ   (1 зміна навчання)
06.45 - 07.00                      підйом, ранковий туалет
07.00 - 07.45                       сніданок
08.00 - 11.15                       1 – 4 уроки
11.30 - 14.00                       ранкові тренувальні   заняття
14.00 - 15.00                       обід
15.00 - 17.00                       відпочинок, самопідготовка
17.00 - 19.00                       вечірні тренувальні   заняття
19.15 - 20.15                       вечеря
20.15 - 21.45                       самопідготовка
21.45 - 22.00                       підготовка до сну
22.00                                   відбій
 
 
ВІВТОРОК, СЕРЕДА, ПЯТНИЦЯ (2 зміна навчання)
06.45 - 07.00                       підйом, ранковий туалет
07.00 - 07.45                       сніданок
08.00 - 09.30                       самопідготовка
09.30 - 12.00                       ранкові тренувальні заняття
12.00 - 12.45                       індивідуальні, групові заняття та консультації  
12.30 - 13.15                       обід
13.30 - 16.45                       1 – 4 уроки              
17.00 - 19.00                       вечірні тренувальні заняття
19.15 - 20.15                       вечеря
20.15 - 21.45                       самопідготовка
21.45 - 22.00                       підготовка до сну, вечірній туалет
22.00                                   відбій     
 
 ЧЕТВЕР
06.45 - 07.00                       підйом, ранковий  туалет
07.00 - 07.45                       сніданок
08.00 - 13.45                       уроки для учнів 7-го, 8-х, 9-х, 10-х, 11-х класів
13.50 - 14.35                       обід для учнів  7-го, 10-х, 11-х класів
13.50 - 14.35                       виховна година для учнів 8-х, 9-х класів
14.45 - 15.20                       обід для учнів 8-х, 9-х класів
13.50 - 15.00                       індивідуальні, групові факультативні заняття та консультації
15.30 - 19.00                       тренувальні заняття
19.15 - 20.15                       вечеря
20.15 - 21.45                       самопідготовка
21.45 - 22.00                       підготовка до сну, вечірній туалет
22.00                                   відбій      
 
 
СУБОТА
06.45 - 07.00                       підйом, ранковий туалет
07.00 - 07.45                       сніданок
08.00 - 11.15                       1 – 4 уроки
11.30 - 13.45                       тренувальні заняття
14.00 - 15.00                       обід
15.00 - 16.30                       після обідній відпочинок
17.00 - 18.30                       тренувальні заняття (за потребою), дозвілля   
19.00 - 20.00                       вечеря
20.00 - 22.45                       відпочинок, вільний час
22.45 - 23.00                       підготовка до сну
23.00                                   відбій                     
 
 
НЕДІЛЯ
08.00 - 08.30                       підйом, ранковий туалет
08.30 - 09.15                       сніданок
09.15 - 10.15                       вільний час
10.15 - 14.00                       самопідготовка, тренувальні заняття   (за потребою)
14.00  - 15.00                      обід
15.00 - 18.00                       організоване   дозвілля
19.00 - 20.00                       вечеря
20.00 - 21.45                       вільний час, відпочинок, підготовка до уроків
21.45 - 22.00                       підготовка до сну, вечірній туалет
22.00                                   відбій                  
 
 
ПРИМІТКА:
У 1 зміну   навчаються і тренуються:  8а, 9а, 10а, 11а, 11б класи
У 2 зміну  навчаються і тренуються:  7, 8б, 9б, 9в, 10б, 10в, 11в, 11г класи

РОЗКЛАД
уроків загальноосвітньої школи-інтернату училища у 2 семестрі 2019/2020 навчального року

 
 
7
10а
10б
10в
11а
11б
11в
11г
Понеділок
1
Англ. мова
Укр. літе-ратура
Основи здоров'я
Хімія
Геометрія
Укр. літе-ратура
Укр. мова
Алгебра
Фізика
Англ. мова
Зарубіжна література
Технології
Географія
2
Алгебра
Укр. мова
Мистецтво
Фізика
Географія
Укр. мова
Біологія
Укр. літе-ратура
Геометрія
Зарубіжна література
Географія
Хімія
Астрономія
Англ. мова
Англ. мова
3
Хімія
Географія
Біологія
Алгебра
Алгебра
Англ. мова
Зарубіжна література
Укр. мова
Фізика
Астрономія
Укр. мова
Алгебра
Громад. освіта
Укр. мова
Англ. мова
4
Географія
 Мистецтво
Зарубіжна література
Географія
Англ. мова
Алгебра
Геометрія
Фізика
Укр. мова
Укр. мова
Біологія
Астрономія
Алгебра
Укр. мова
Англ. мова
5
Зарубіжна література
Уроки сталого розвитку
Фізика
Англ. мова
Укр. літе-ратура
Географія
Алгебра
Інфор-матика
Біологія
Алгебра
Англ. мова
Укр. мова
Хімія
6
Геометрія
Біологія
Англ. мова
Укр. мова
Англ. мова
Фізика
Основи спож. знань
Громадян. освіта
Алгебра
Хімія
Менеджмент
Фізика
 
Укр. мова
7
 
Зарубіжна література
Хімія
Укр. мова
Фізика
Основи здоров'я
Інфор-матика
Геометрія
Укр. мова
Виховна година
Виховна година
 
 
Англ. мова
8
Виховна година
 
 
 
 
 
Виховна година
Виховна година
Виховна година
 
 
Виховна година
Виховна година
Вівторок
1
Укр. мова
Історія України
Історія України
Біологія
Біологія
Правознав-ство
Фізика
Фізика
Укр. літе-ратура
Укр. мова
Астрономія
Алгебра
Технології
2
Історія України
Всесвітня історія
Фізика
Фізика
Правознав-ство
Біологія
Укр. мова
Інфор-матика
Всесвітня історія
Англ. мова
Геометрія
Укр. літе-ратура
Англ. мова
3
Всесвітня історія
Трудове навчання
Укр. мова
Всесвітня історі
Всесвітня історія
Фізика
Укр. літе-ратура
Укр. мова
Історія України
Біологія
Алгебра
Фізика
Біологія
Англ. мова
4
Фізика
Фізика
Укр. літе-ратура
Укр. мова
Фізика
Всесвітня історія
Інфор-матика
Історія України
Захист Вітчизни
Укр. літе-ратура
Біологія
Біологія
Укр. літе-ратура
Середа
1
 
Укр. мова
Основи здоров’я
Англ. мова
Інфор-матика
Мистецтво
Зарубіж. літ-ра
Історія України
Хімія
Громадян. освіта
Фізика
Хімія
Інфор-матика
Всесвітня історія
2
 
Укр. літе-ратура
Інформатика
Інфор-матика
Англ. мова
Зарубіжна 
літ.
Мистецтво
Громадян. освіта
Географія
Хімія
Фізика
Історія України
Історія України
Фізика
3
 
Англ. мова
Хімія
Укр. мова
Основи здоров’я
Інформатика
Хімія
Всесвітня історія
Зарубіж. літ.
Географія
Інформатика
Фізика
Психологія
Історія України
4
 
Музичне мист-во
Укр. мова
Укр. літе-ратура
Хімія
Хімія
Інформатика
Географія
основи спож. знань
Зарубіж. літ.
Історія України
Інформатика
Всесвітня історія
Фізика
Англ. мова

 
 
7
10а
10б
10в
11а
11б
11в
11г
Четвер
1
Географія
Укр. літе-ратура
Алгебра
Англ. мова
Укр. мова
Геометрія
Алгебра
Технології
Захист Вітчизни
Біологія
Геометрія
Укр. мова
Історія України
Англ. мова
2
Біологія
Алгебра
Трудове навчання
Алгебра
Алгебра
Англ. мова
Технології
Історія спорту
Укр. мова
Географія
Захист Вітчизни
Історія України
Геометрія
Укр. мова
Англ. мова
3
Трудове навчання
Укр. мова
Інфор-матика
Геометрія
Англ. мова
Біологія
Історія України
Громадян. освіта
Історія спорту
Укр. літе-ратура
Захист Вітчизни
Технології
Менедж-мент
Англ. мова
Укр. мова
4
По країнах і континентах
Геометрія
Біологія
Правознав-ство
Геометрія
Трудове навчання
Історія спорту
Англ. мова
Англ. мова
Геометрія
Всесвітня історія
Захист Вітчизни
Алгебра
Укр. мова
Укр. мова
5
Алгебра
Географія
Англ. мова
Інформатика
Укр. літе-ратура
Історія України
Англ. мова
Захист Вітчизни
Алгебра
Всесвітня історія
Укр. літе-ратура
Фізика
Укр. мова
6
Геометрія
Біологія
Географія
Історія України
Інфор-матика
Укр. мова
Англ. мова
Алгебра
Технології
Історія України
Укр. мова
Укр. літе-ратура
Захист Вітчизни
Англ. мова
7
Образотв. мистецтво
Укр. мова
Геометрія
Біологія
Історія України
Укр. літе-ратура
Захист Вітчизни
Англ. мова
Фізика
Менеджмент
Історія України
Геометрія
Технології
Англ. мова
Укр. мова
8
 
Виховна година
Виховна 
година
Виховна година
Виховна година
Виховна година
 
 
 
 
 
 
П’ятниця
1
Основи здоров’я
Історія України
Історія України
Трудове навчання
Фізика
Хімія
Фізика
Біологія
Інфор-матика
Громадян. свідомість
Хімія
Зарубіжна 
літ.
Англ. мова
2
Хімія
Алгебра
Всесвітня історія
Географія
Основи здоров’я
Зарубіжна літ.
Фізика
Фізика
Інфор-матика
Хімія
Технології
Англ. мова
Біологія
3
Зарубіж.
літ.
Геометрія
Алгебра
Фізика
Трудове навчання
Географія
Географія
Історія України
Історія України
Технології
Англ. мова
Біологія
Хімія
4
Фізика
Фізика
Геометрія
Зарубіж. 
літ.
Біологія
Фізика
Громадян. освіта
Всесвітня історія
Громадян. освіта
Англ. мова
Технології
Хімія
Зарубіж.
літ.
Субота
1
Біологія
Хімія
Зарубіж. літ.
Укр. літе-ратура
Англ. мова
Алгебра
Захист Вітчизни
Географія
Укр. літе-ратура
Психологія
Фізика
Менеджмент
Інфор-матика
2
Укр. літе-ратура
Інфор-матика
Хімія
Мистецтво
Зарубіж. літ.
Англ. мова
Біологія
Захист Вітчизни
Основи спож. знань
Алгебра
Фізика
Географія
Укр. літе-ратура
3
Інфор-матика
Англ. мова
Географія
Зарубіж.
літ.
Хімія
Геометрія
Укр. літе-ратура
Захист Вітчизни
Географія
Фізика
Укр. літе-ратура
Захист Вітчизни
Психологія
4
Англ. мова
Зарубіжна 
літ.
Уроки стал. розвитку
Геометрія
Географія
Інфор-матика
Хімія
Укр. літе-ратура
Біологія
Захист Вітчизни
Психологія
Англ. мова
Фізика


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види