49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Предметні олімпіади


 ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ  ТА  ПРИЗЕРІВ 
шкільного  туру  предметних  олімпіад
 
19 грудня 2019 р. у Львівському училищі фізичної культури за участю директора Степана Родака відбулось нагородження переможців та призерів першого туру шкільних олімпіад з навчальних дисциплін. Уже традиційно юні спортсмени взяли активну участь в інтелектуальних змаганнях, які є вагомою частиною великої і серйозної роботи з розвитку талантів, інтелекту й обдарованості школярів.



 Найбільше призових місць виборола учениця 8-Б класу Калинка Владислава, яка зайняла чотири призові місця (математика, українська мова, історія, хімія) та учениця 11-В класу Клуннікова Ольга, на рахунку якої також чотири призові місця (математика, українська мова, англійська мова, географія).
  По три призові місця здобули учні:
- Петрусь Домініка (7-й клас, відділення фехтування) - 3 перших (українська мова, історія, біологія);
- Сівкова Божена (11-А клас, відділення веслування) - 3 перших (українська мова, історія, біологія);
- Чучмарьова Яна (9-А клас, відділення кульової стрільби) - 1 перше (географія), 2 третіх (математика, фізика);
- Гентош Анастасія (10-Б клас, відділення фехтування) - 3 других (хімія, історія, біологія);
- Бабич Назар (10-Б клас, відділення сучасного п’ятиборства) - 2 перших (історія, географія), 1 третє (фізика).
- Рубаха Остап (11-Г клас, відділення легкої атлетики) - 1 перше (географія), 2 третіх (хімія, біологія).











Вітаємо всіх учасників шкільних олімпіад, бажаємо успіхів та перемог у навчанні та спорті!
Сподіваємось, що й надалі здобутки учнів ЛУФК будуть радувати всіх нас.

Прізвище учня Клас Геогра-фія Мате-матика Англ. мова Хімія Фізика Укр. мова Біоло-гія Історія
1 Бабич Н. 10 1 м.       3 м.     1 м.
2 Гентош А. 10       2 м.     2 м. 2 м.
3 Горлова О. 10     2 м.         2 м.
4 Демко В. 10           3 м.    
5 Домчак Н. 7               2 м.
6 Дуда З. 10       1 м.   1 м.    
7 Дутко Н. 8       3 м. 3 м.      
8 Єлманова А. 8 3 м.           2 м.  
9 Калинка В. 8   2 м.   2 м.   3 м.   1 м.
10 Катрич В. 9               2 м.
11 Клуннікова О. 11 2 м. 2 м. 2 м.     2 м.    
12 Коваль В. 9           2 м.   3 м.
13 Коваль Є. 9     3 м.     2 м.    
14 Ковальчук В. 8             2 м.  
15 Козловський Д. 10           2 м.    
16 Ломницький А. 9             3 м.  
17 Муха Х. 11               2 м.
18 Огорілка М. 7             2 м.  
19 Пацюрко С. 9               1 м.
20 Пилипчук Д. 7 3 м.         2 м.   3 м.
21 Перевізник С. 11           3 м. 2 м.  
22 Петрусь Д. 7           1 м. 1 м. 1 м.
23 Рубаха О. 11 1 м.     3 м.     3 м.  
24 Сівкова Б. 11           1 м. 1 м. 1 м.
25 Сморжанюк В. 9 2 м.     3 м.        
26 Сливчук Т. 7           3 м.    
27 Толстіков А. 11               3 м.
28 Трофимчук В. 10     3 м.          
29 Федун Ю. 10             3 м.  
30 Чорновол Н. 10           3 м.    
31 Чучмарьова Я. 9 1 м. 3 м.     3 м.      
32 Хомутовський В. 11   3 м.            
33 Худімов Д. 10 3 м.              
34 Шах А. 9           3 м.    
35 Шкрет А. 9         2 м.      
36 Шпак А. 8           2 м.    
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види