47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Список учнів


   
7 клас, ІІ зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Артимович Дмитро
футбол
англ.
2
Білецький Дмитро
футбол
англ.
3
Вівчарук Вероніка
гандбол
англ.
4
Волошин Мілана
додатковий контингент (теніс)
англ./нім.
5
Гаврилиця Іван
футбол
англ./нім.
6
Гончар Віталій
вільна боротьба
англ.
7
Гутник Юлія
гандбол
англ./нім.
8
Данилюк Максим
футбол
англ.
9
Єлманова Анна
кульова стрільба
англ.
10
Здріла Каріна
гандбол
англ.
11
Калинка Владислава
фехтування
англ./нім.
12
Качмар Назар
санний спорт
англ./польсь.
13
Коробов Максим
футбол
англ.
14
Костриця Олександр
футбол
англ./нім.
15
Костюк Ростислав
футбол
англ./нім.
16
Креховецький Станіслав
санний спорт
англ.
17
Кучер Дмитро
футбол
англ.
18
Постемський Олександр
футбол
англ.
19
Тарнакін Владислав
футбол
англ.
20
Токарська Діана
додатковий контингент (художня гімнастика)
англ./нім.
21
Тупий Максим
санний спорт
англ./польсь.
22
Федіна Давид
футбол
англ.
23
Хімінець Максим
футбол
англ.
24
Хіміч Анна-Марія
легка атлетика
англ.
25
Хмельовський Денис
футбол
англ./нім.
26
Шайда Денис
футбол
англ.
27
Шеховцова Олександра
вільна боротьба
англ.
28
Шпак Ангеліна
гандбол
англ./польсь.
 
Класний керівник
 
Фамуляк О.Я.
 
 
8-А клас, І зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Бабура Богдан
санний спорт
англ.
2
Блащук Костянтин
футбол
англ.
3
Веремієнко Іван
футбол
англ.
4
Гірняк Андрій-Роман
кульова стрільба
англ.
5
Дебич Василь
футбол
англ.
6
Добуш Богдан
додатковий контингент (теніс)
англ.
7
Драгула Андрій
велоспорт
англ.
8
Катрич Віталій
футбол
англ.
9
Коваленко Дмитро
футбол
англ.
10
Кокіль Єгор
футбол
англ.
11
Кучірка Владислав
футбол
англ.
12
Ломницький Андрій
футбол
англ.
13
Маланчук Іван
футбол
англ.
14
Марціновський Даниїл
санний спорт
англ.
15
Микиєвич Вадим
санний спорт
англ./польсь.
16
Недоступ Наталія
кульова стрільба
англ.
17
Ніколаєв Віктор
футбол
англ.
18
Поцюрко Софія
веслування на байдарках і каное
англ.
19
Рижко Дарина
вільна боротьба
англ./нім.
20
Рожко Дмитро
футбол
англ.
21
Савчин Володимир
футбол
англ.
22
Сморжанюк Володимир
футбол
англ.
23
Стародуб Юлія
кульова стрільба
англ./нім.
24
Фетько Олександр
футбол
англ.
25
Чучмарьова Яна
кульова стрільба
англ.
26
Шах Артур
футбол
англ.
27
Шкрет Анна
санний спорт
англ.
28
Шмотолоха Божена
велоспорт
англ./нім.
29
Яковлев Данило
велоспорт
англ./нім.
 
Класний керівник
 
Ваньо Б.Б.
 
 







































8-
Б клас, ІІ зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Антонюк Андріана-Марія
легка атлетика
англ.
2
Вільшанецький Олександр
бокс
англ.
3
Гайовська Марія
гандбол
англ./нім.
4
Горлова Валентина
сучасне п’ятиборство
англ./нім.
5
Городня Марія
додатковий контингент (плавання)
англ.
6
Гупаловський Дмитро
водне поло
англ.
7
Занік Юліанна
додатковий контингент (теніс)
англ.
8
Кіщук Анна
гандбол
англ.
9
Коваль Вікторія
гандбол
англ.
10
Коваль Єлизавета
гандбол
англ.
11
Кузнєцов Дмитро
водне поло
англ.
12
Кутна Софія
стрільба з лука
англ.
13
Лесів Віталій
вільна боротьба
англ./нім.
14
Лужний Андрій
вільна боротьба
англ.
15
Манюк Олександра
гандбол
англ./нім.
16
Мартинюк Людмила
гандбол
нім.
17
Михайлишин Сергій
вільна боротьба
англ./нім.
18
Михайлов Андрій
водне поло
англ.
19
Мікула Лук’ян
водне поло
англ.
20
Петров Володимир
водне поло
англ./нім.
21
Рой Анна
додатковий контингент (художня гімнастика)
англ.
22
Слонівський Віталій
сучасне п’ятиборство
англ.
23
Смірнов Олександр
водне поло
англ.
24
Соколов Данило
водне поло
англ.
25
Тарас Олег
додатковий контингент (плавання)
англ./нім.
26
Твердохліб Софія
фехтування
англ.
27
Троян Матвій
водне поло
англ./нім.
28
Чепік Олексій
стрільба з лука
англ.
 
Класний керівник
 
Кондратюк А.В.
 
 


















































9-А клас, І зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Антонюв Андріана
вільна боротьба
англ.
2
Антошків Марко
веслування на байдарках і каное
англ.
3
Бугай Інна
вільна боротьба
англ.
4
Василів Ольга
веслування на байдарках і каное
англ.
5
Ковалишин Роман
веслування на байдарках і каное
нім.
6
Кондратенко Віктор
велоспорт
англ.
7
Кондратенко Володимир
велоспорт
англ.
8
Коротаєва Аліса
веслування на байдарках і каное
англ.
9
Корчемлюк Станіслав
додатковий контингент (дзюдо)
англ.
10
Костецький Валентин
веслування на байдарках і каное
англ.
11
Куріпко Тимофій
кульова стрільба
англ.
12
Лаць Діана
вільна боротьба
англ.
13
Мельник Анна
вільна боротьба
англ./нім.
14
Мельничук Юлія
вільна боротьба
англ./нім.
15
Мох Олександра
санний спорт
англ.
16
Назаренко Вікторія
кульова стрільба
англ.
17
Орлевич Марія
вільна боротьба
англ.
18
Павелко Віра
кульова стрільба
англ.
19
Пурський Адріан
веслування на байдарках і каное
англ.
20
Пшеничняк Христина
вільна боротьба
англ.
21
Скорупська Анастасія
додатковий контингент (настільний теніс)
англ.
22
Тарадай Олександра
вільна боротьба
англ.
 
Класний керівник
 
Климків О.М.
 
 







































9-Б клас, ІІ зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Агаджанов Чінгіз
водне поло
англ./пол.
2
Бабич Назар
сучасне п’ятиборство
англ.
3
Бала Анастасія
легка атлетика
англ.
4
Бобак Володимир
фехтування
англ.
5
Буць Ян-Данило
водне поло
англ.
6
Ваксман Костянтин
стрільба з лука
англ.
7
Васковський Данило
легка атлетика
англ.
8
Гентош Анастасія
фехтування
англ./пол.
9
Гнелицька Олена
гандбол
англ.
10
Гойда Яків
фехтування
англ.
11
Горлова Олександра
сучасне п’ятиборство
англ.
12
Дуда Зоряна
гандбол
англ./нім.
13
Єлманова Марія
легка атлетика
англ.
14
Зелик Арсеній
водне поло
англ./нім.
15
Коломийцев Павло
водне поло
англ./нім.
16
Лозинський Павло
сучасне п’ятиборство
англ.
17
Любінський Ігор
водне поло
англ.
18
Лютий Тарас
фехтування
англ.
19
Мазепа Михайло
легка атлетика
англ.
20
Микитюк Олена
легка атлетика
англ.
21
Мілова Вікторія
бокс
англ.
22
Музика Ігор
легка атлетика
англ.
23
Онищук Софія
фехтування
англ./франц.
24
Полащенко Павло
водне поло
англ./нім.
25
Поляк Марія
гандбол
англ./нім.
26
Рава Уляна
легка атлетика
англ./нім.
27
Рощін Максим
фехтування
англ.
28
Трило Тарас
легка атлетика
англ.
29
Федун Юлія
сучасне п’ятиборство
англ.
30
Хацко Данило
водне поло
англ.
31
Черновол Анастасія
гандбол
англ.
 
Класний керівник
Барабаш Я.М. 
 
 
9-В клас, ІІ зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Борис Владислав
бокс
англ.
2
Василенко Михайло
бокс
англ.
3
Васільєв Маркіян
бокс
англ.
4
Глушко Іван
футбол
англ.
5
Григоришин Валентин
вільна боротьба
англ.
6
Григорів Тарас
вільна боротьба
англ.
7
Гриньків Дмитро
футбол
англ.
8
Дорош Ігор
футбол
англ.
9
Дубовий Іван
футбол
англ.
10
Зраітель Микита
бокс
англ.
11
Ібрагімов Роман
футбол
англ.
12
Іванюк Ігор
футбол
англ.
13
Козловський Денис
футбол
англ.
14
Костишин Сергій
вільна боротьба
англ.
15
Краснобокий Юрій
футбол
англ.
16
Кукуруза Вадим
футбол
англ.
17
Лисюк Роман
футбол
англ.
18
Лукеча Павло
бокс
англ.
19
Мага Павло
вільна боротьба
англ.
20
Матвіїв Юрій
футбол
англ.
21
Мотрич Віталій
бокс
англ.
22
Напірко Олег
додатковий контингент (настільний теніс)
англ.
23
Руденко Річард
вільна боротьба
англ.
24
Скакун Олег
футбол
англ.
25
Скиба Максим
футбол
англ.
26
Сологуб Вадим
футбол
англ./нім.
27
Строєнко Юрій
бокс
англ.
28
Шарабура Єгор
футбол
англ.
29
Шарун Володимир
футбол
англ.
30
Шомко Василь
футбол
англ.
31
Штифанович Олександр
футбол
англ.
32
Яроцький Тарас
футбол
англ.
 
Класний керівник
 
Барабаш Н.Р.
 
 
10-А клас, І зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Домбровська Іванна
санний спорт
англ.
2
Кривич Анастасія
велоспорт
англ.
3
Кузнєцова Анастасія
додатковий контингент (художня гімнастика)
4
Маційовська Анастасія
додатковий контингент (кінний спорт)
англ./нім.
5
Муха Христина
кульова стрільба
англ./нім.
6
Падошик Ольга
вільна боротьба
англ./нім.
7
Патер Олег
веслування на байдарках і каное
англ.
8
Перевізник Сандра
веслування на байдарках і каное
англ./нім.
9
Плескун Роман
кульова стрільба
англ.
10
Повк Кароліна
вільна боротьба
англ.
11
Поліщук Володимир
кульова стрільба
англ.
12
Приступа Уляна
веслування на байдарках і каное
англ.
13
Прус Дмитро
санний спорт
англ./франц.
14
Река Мар’ян
веслування
англ./франц.
15
Сівкова Божена
веслування на байдарках і каное
нім.
16
Скобельська Манола
вільна боротьба
англ.
17
Федюк Аліна
санний спорт
англ.
18
Хоменець Олександра
вільна боротьба
англ.
19
Цімко Ольга
додатковий контингент (дзюдо)
англ./нім.
20
Шепіленко Катерина
додатковий контингент (гірсько-лижний спорт)
англ.
21
Шутяк Юрій
веслування
англ.
 
Класний керівник
Таранова Л.А. 
 
 
10-Б клас, І зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Васютик Денис
футбол
англ.
2
Груша Микита
футбол
англ.
3
Дурдас Андрій
футбол
англ.
4
Кашперук Іван
футбол
англ.
5
Квасниця Ілля
футбол
англ.
6
Котовенко Костянтин
футбол
англ.
7
Малакі Олексій
футбол
англ.
8
Марків Ростислав
футбол
англ.
9
Махінка Денис
футбол
англ.
10
Назарчук Роман
футбол
англ.
11
Охоцький Назарій
футбол
англ.
12
Петрук Нікіта
футбол
англ.
13
Савчук Гліб
футбол
англ.
14
Сапуга Марко
футбол
англ.
15
Толстяк Дмитро
футбол
англ.
16
Хлань Максим
футбол
англ.
17
Хомутовський Вадим
футбол
англ.
18
Юришка Віталій
футбол
англ.
 
Класний керівник
 
Фігурна І.Я.
 
 
10-В клас, ІІ зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Безсмертна Олександра
додатковий контингент (художня гімнастика)
англ.
2
Бобак Данило
фехтування
англ.
3
Бодоряк Владислав
вільна боротьба
англ.
4
Вовк Юрій
вільна боротьба
англ.
5
Грозний-Фіалковський Кіріл
фехтування
англ.
6
Дяченко Олеся
гандбол
англ.
7
Завальний Олексій
водне поло
англ.
8
Клуннікова Ольга
сучасне п’ятиборство
англ.
9
Ліщинський Володимир
водне поло
англ.
10
Майкут Христина
гандбол
англ.
11
Мул Олександр
водне поло
англ.
12
Никифорук Діана
гандбол
англ.
13
Петрусенко Артемій
водне поло
англ.
14
Пециляк Артур
водне поло
англ.
15
Попик Михайло
додатковий контингент (настільний теніс)
англ.
16
Потерейко Артур
водне поло
англ.
17
Прокоп’як Ірина
гандбол
англ.
18
Савчин Софія-Надія
гандбол
англ.
19
Самсонов Єгор
водне поло
англ.
20
Санніков Микола
сучасне п’ятиборство
англ.
21
Ткач Андрій
вільна боротьба
англ.
22
Толстіков Артем
водне поло
англ.
23
Троян Станіслав
водне поло
англ.
24
Федишин Марта
додатковий контингент (художня гімнастика)
англ.
25
Щерба Вероніка
гандбол
англ.
 
Класний керівник
Мацюх Г.Р. 
 
 
10-Г клас, ІІ зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Алєйнікова Марія
легка атлетика
англ.
2
Бавшина Вікторія
стрільба з лука
англ.
3
Будзяк Микола
вільна боротьба
англ.
4
Булах Єва
стрільба з лука
англ.
5
Васильєва Софія
стрільба з лука
англ.
6
Гащук Максим
водне поло
англ.
7
Герус Анастасія
легка атлетика
англ.
8
Дідошак Олександр
вільна боротьба
англ.
9
Зозуляк Олександр
вільна боротьба
англ.
10
Ісальський Любомир
стрільба з лука
англ.
11
Кіраль Олег
бокс
англ.
12
Кузнєцов Олександр
водне поло
англ.
13
Лата Єлизавета
легка атлетика
англ.
14
Нестечук Данило
легка атлетика
англ.
15
Павлюх Соломія
стрільба з лука
англ.
16
Панциру Олександр
стрільба з лука
англ.
17
Пястка Ростислав
бокс
англ.
18
Рубаха Остап
легка атлетика
англ.
19
Точілін Андрій
легка атлетика
англ.
20
Фляк Іван
легка атлетика
англ.
21
Харковський Андрій
вільна боротьба
англ.
22
Шупарський Владислав
вільна боротьба
англ.
23
Якубець Ігор
водне поло
англ.
24
Яценко Василь
вільна боротьба
англ.
 
Класний керівник
 
Стасишин У.І.
 
 
11-А клас, І зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Винник Марія
вільна боротьба
англ.
2
Винник Соломія
вільна боротьба
англ.
3
Винницький Василь
додатковий контингент (триатлон)
англ.
4
Ганзін Андрій
велоспорт
англ.
5
Гілевич Крістіна
кульова стрільба
англ.
6
Гінка Анна-Лаура
додатковий контингент (теніс)
англ.
7
Гротовицький Богдан
кульова стрільба
англ.
8
Закашевська Маргарита
додатковий контингент (важка атлетика)
англ.
9
Заяц Тетяна
вільна боротьба
англ.
10
Крук Аліна
додатковий контингент (плавання)
англ.
11
Мацола Дарина
вільна боротьба
англ.
12
Пилипів Олег-Роман
санний спорт
англ.
13
Прокопюк Валерія
вільна боротьба
англ.
14
Савчин Володимир
веслування на байдарках і каное
англ.
15
Сулик Марія
кульова стрільба
англ.
16
Тарновська Евеліна
кульова стрільба
англ.
17
Томищ Марія
вільна боротьба
англ.
18
Трач Юлія
кульова стрільба
англ.
19
Цюрпалевич Аліна
додатковий контингент (теніс)
англ.
20
Шеремета Софія
вільна боротьба
англ.
21
Юзвяк Каріна
санний спорт
англ.
 
Класний керівник
 
Задорожна І.І.
 
 
11-Б клас, ІІ зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Балог  Ярослав
футбол
англ.
2
Боднар Тарас
Футбол
англ.
3
Бойчук Олег
Футбол
англ.
4
Борисенко Вячеслав
футбол
англ.
5
Боруцький Назар
легка атлетика
англ.
6
Буртник Василь
футбол
англ.
7
Горик Ярослав
стрільба з лука
англ.
8
Гулевський Денис
футбол
англ.
9
Дідик  Роман
Футбол
англ.
10
Дуб Андрій
футбол
англ.
11
Дяк Святослав
футбол
англ.
12
Івашків
футбол
англ.
13
Караїм Максим
легка атлетика
англ.
14
Ковальчук Юрій
сучасне п’ятиборство
англ.
15
Кривенко Давид
футбол
англ.
16
Мартинюк Дем’ян
футбол
англ.
17
Микитюк Богдан
бокс
англ.
18
Микитюк Максим
бокс
англ.
19
Мокрик  Мар’ян
футбол
англ.
20
Мота Денис
бокс
англ.
21
Раделицький  Юрій
футбол
англ.
22
Реган Руслан
легка атлетика
англ.
23
Репал Олександр
легка атлетика
англ.
24
Семенець Володимир
легка атлетика
англ.
25
Семенюк Павло
легка атлетика
англ.
26
Сліпець Остап
стрільба з лука
англ.
27
Слюсар Денис
футбол
англ.
28
Стень Сергій
футбол
англ.
29
Сущак  Назар
футбол
англ.
30
Фокащук Назарій
футбол
англ.
31
Ходукін Михайло
футбол
англ.
32
Яблонський Андріан
футбол
англ.
33
Яремчук Вадим
футбол
англ.
 
Класний керівник
 
Шишкова Н.З.
 
 
11-В клас, ІІ зміна
 
 
Прізвище, ім'я
 
Вид спорту
 
Іноземна мова
1
Балух Ігор
водне поло
англ.
2
Бас Денис
водне поло
англ.
3
Білик Юрій
вільна боротьба
англ.
4
Боднар Михайло
фехтування
англ.
5
Борик Максим
стрільба з лука
англ.
6
Борисевич Яна
гандбол
англ.
7
Булачек Володимир
водне поло
англ.
8
Валієва Марина
гандбол
англ.
9
Воробець Роман
водне поло
англ./нім.
10
Гнідь Остап
водне поло
англ.
11
Дмитришин Діана
гандбол
англ.
12
Добровольський Дмитро
бокс
англ.
13
Іваночко Анастасія
додатковий контингент (художня гімнастика)
англ.
14
Климишин Костянтин
вільна боротьба
англ.
15
Козак Катерина
гандбол
англ.
16
Корсак Олександра
фехтування
англ.
17
Наумова Жанна
стрільба з лука
англ./нім.
18
Овчаренко Ангеліна
гандбол
англ.
19
Панченяк Владислав
водне поло
англ.
20
Петрушко Вікторія
гандбол
англ.
21
Прусак Руслан
вільна боротьба
англ.
22
Рак Юрій
водне поло
англ.
23
Сваричевський Андрій
вільна боротьба
англ.
24
Степанюк Віталій
водне поло
англ.
25
Федорко Захар
водне поло
англ.
26
Харчук Петро
бокс
англ.
27
Ходор Марія-Владислава
легка атлетика
англ.
28
Чекмак Андрій
вільна боротьба
англ.
29
Шкребляк Петро
вільна боротьба
англ.
30
Шмига Максим
фехтування
англ.
31
Яремко Діана
додатковий контингент (художня гімнастика)
англ.
 
Класний керівник
 
Собків К.С.
 
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види