Алевтина Дубіль - переможниця юніорського чемпіонату України з легкої атлетики

У Луцьку 1-2 липня 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Змагалися спортсмени віком до 20 років.
 У стрибках у висоту переможницею чемпіонату стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Алевтина Дубіль. Перемогу Алевтині приніс стрибок на 175см.
 Студент ІІ курсу Ігор Музика виборов срібну медаль у бігу на 400м з бар'єрами. Час Ігора - 55,15сек.

Олексій Сич, Данило Сікан та Ростислав Лях вибороли путівку на олімпіаду-2024 у Париж

На футбольних полях Грузії та Румунії, де у ці дні проходить чемпіонат Європи з футболу серед молоді віком до 21 року, відбулися ігри 1/4 фіналу.
 Перемігши у одному з матчів команду Франції 3:1, збірна молодіжна команда України вийшла до півфіналу турніру і тим самим вперше в історії здобула право на участь у Олімпійських іграх - 2024.
 У складі української збірної путівку у Париж вибороли вихованці Львівського коледжу спорту Олексій Сич, Данило Сікан та Ростислав Лях.

Четверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслування

5-9 липня 2023 р. у італійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре, що в Доломітових Альпах, відбудеться чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
 У складі збірної команди України участь у світовій молодіжній першості візьмуть відразу четверо вихованців Львівського коледжу спорту. У юніорській віковій категорії змагатимуться студентки ІІ курсу коледжу Софія Поцюрко та Вікторія Дячук, серед молоді - недавні випускники Володимир Савчин та Іванна Андрухів.

Павло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолета

У передостанній день, 1 липня 2023 р., у стрілецькій програмі ІІІ Європейських ігор, яка проходить у м.Хожуві, були розіграні нагороди командних змагань у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м серед чоловіків.
 Переможцями Ігор стало французьке тріо Клеман Бессаге, Ян Чеснель, Жан Кікампуа, які у фінальній дуелі здолали команду Чехії.

Вихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шості

Вихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вегелес та Валерія Терета посіли 6 місце у перегонах змішаних екіпажей на двомісних каное на дистанцію 200м. Перемогу у цьому виді змагань здобув іспанський екіпаж, на другому місці поляки, треті - німці.
 Окрім цього, Віталій Вергелес у парі з ковельцем Андрієм Рибачком фінішував восьмим у фінальному заїзді чоловічих каное-двійок на 500м, а Валерія Терета, як вже повідомлялося, разом з Людмилою Лузан перемогла у цьому класі човнів серед жінок.

Восьмикласники Львівського коледжу спорту - фіналісти Кубка ДЮФЛУ з футболу

У п'ятницю 30 червня 2023 р. у смт. Щасливому на тренувальній базі академії футболу ФК "Шахтар" відбувся фінальний матч Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України з футболу серед гравців віком до 14 років.
 У фіналі зійшлися команди споріднених закладів - Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" та Дніпропетровського коледжу спорту "УФК-Кривбас".

Вихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четверті

На ІІІ Європейських іграх у Кракові (Польща) тривають змагання з кульової стрільби.
 У командній стрільбі з пневматичної гвинтівки з відстані 10м українська збірна у складі вихованців Львівського коледжу спорту Святослава Гудзого, Олега Царькова та черкащанина Сергія Куліша посіла 4 місце. В дуелі за ІІІ місце українці поступилися австрійцям 2:16.
 А переможцями ігор стало угорське тріо Золан Пеклер, Іштван Пені, Шома Хаммерл, які у фіналі здолали хорватських стрільців 16:2.

Вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук на Європейських іграх шостий

На ІІІ Європейських іграх, які у ці дні тривають у Кракові (Польща), визначилися переможці у змішаній естафеті з сучасного п'ятиборства.
 Переможцями естафети став чеський дует Кароліна Кренкова та Мартін Влач. Друге місце посіли угорські п'ятиборці, на третьому - британці.
  Українська команда у складі вихованця Львівського коледжу спорту Юрія Ковальчука та донечанки Ірини Хохлової на шостому місці.

Студентка-випускниця Львівського коледжу спорту Манола Скобельська - чемпіонка Європи з боротьби

Цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Манола Скобельська стала переможницею юніорського чемпіонату Європи з видів спортивної боротьби, який у ці дні, 26 червня - 2 липня 2023 р., проходить у іспанському Сантьяго-де-Компостела.

Гандболістки коледжу - переможниці чемпіонату України серед п'ятнадцятирічних гравчинь

У м.Хмельницькому 23-28 червня 2023 р. відбувся чемпіонат України з гандболу серед дівчат віком до 15 років, участь у якому взяла команда Львівського коледжу спорту.
 На початках 8 команд були розподілені на 2 групи, де проводили ігри за коловою системою. Команда коледжу грала у групі "Б", де її суперниками були колективи Київського спортивного ліцею, Тернопільської ДЮСШ, ДЮСШ №3 м.Запоріжжя.
 У всіх трьох групових матчах наші дівчата перемогли: тернополянок 30:17, киянок 32:24, запоріжанок 29:8 і посіли І місце у групі.

Анастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолета

28 червня 2023 р. у стрілецькій програмі ІІІ Європейських ігор були розіграні нагороди у командній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25м серед жінок. Перемігши у фіналі господинь змагань - команду Польщі, переможницями Ігор стала збірна команда України у складі вихованок Львівського коледжу спорту Анастасії Німець, Юлії Коростильової та чернігівчанки Олени Костевич. Бронзові нагороди дісталися німецьких стрільчихам, які у дуелі за ІІІ місце перемогли угорок.

Кирило Ястремський - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Кропивницькому 23-25 червня 2023 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед хлопців і дівчат віком до 18 років.
 У бігу на 800м переможцем чемпіонату став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Кирило Ястремський. Переможний час Кирила 2.00,10хв - його особистий рекорд.

Вихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільби

У стрілецькій програмі ІІІ Європейських ігор, яка проходить у м.Вроцлаві, 27 червня 2023 р. відбулися змагання змішаних команд у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м.
 Переможцями змагань стала українська пара у складі вихованців Львівського коледжу спорту Павла та Юлії Коростильових. У фіналі українці не залишили жодних шансів чеському дуету Матей Рампула/Альжбета Дедова, яких перемогли з рахунком 16:6.
 Ще одна українська команда у складі вихованки коледжу Анастасії Німець та полтавця Максима Городинця посіла 5 місце.

Восьмикласник cпортколеджу Остап Біляк - переможець юнацького чемпіонату України з плавання

У м.Полтаві 23-25 червня 2023 р. відбувся літній чемпіонат України з плавання серед юнаків віком до 14 років.
 У плаванні на 200м брасом переможцем юнацького чемпіонату став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Остап Біляк. Переможний час Остапа - 2.34,74хв.
 На дистанції 100м у Остапа срібна нагорода. 0,49сек Остап поступився Дмитру Лазарчуку з Київщини.

В боях за Україну загинув випускник Львівського коледжу спорту Роман Кава

17 червня 2023 року в боях за Україну під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув випускник Львівського коледжу спорту Роман Кава.
 Св.п. Роман Кава - вихованець відділення вільної боротьби, випускник 2010 року. Спортивну підготовку в коледжі проходив під керівництвом заслуженого тренера України Ігора Духа. Кандидат в майстри спорту України. Переможець і призер багатьох борцівських турнірів і змагань, бронзовий призер V літніх юнацьких спортивних ігор України. Вчителі відкликались про нього як про скромного, ввічливого, старанного і вихованого учня.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"