Вихованець спортколеджу Павло Коростильов - четвертий лауреат ХХХІІ Олімпійських ігор у Токіо

У столиці Японії Токіо 24 липня 2021 р. розпочався перший змагальний день Ігор ХХХІІ олімпіади.
       У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м четвертим лауреатом Ігор став вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов.

Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов у фіналі Олімпійських ігор зі стрільби

Тільки що у Токіо завершився кваліфікаційний турнір зі стрільби з пневматичного пістолета на 10м серед чоловіків.
       Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов з четвертим результатом 581 очко кваліфікувався до фіналу олімпійських змагань.
       Фінальний турнір восьми найкращих розпочнеться о 9.30. Дивитись можна на УТ-1.

Костянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лука

У м.Чернігові 14-17 липня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України зі стрільби з лука.
       В турнірі змішаних команд серед юнаків і дівчат віком до 17 років срібним призером чемпіонату у парі з Дзвениславою Черник став цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Костянтин Ваксман.
       Своє друге "срібло" на цих змаганнях Костянтин виборов у командній стрільбі у складі збірної команди Львівської обл. Разом з Констянтином за команду стріляв і учень 11 класу Олексій Черник.

Жанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лука

У м.Чернігові 11-13 липня 2021 р. відбулися всеукраїнські змагання "Кубок Сіверщини" зі стрільби з лука. Змагалися спортсмени двох вікових категорій: юніори віком до 20 та кадети віком до 17 років.
       У категорії юніорок переможницею змагань стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Жанна Наумова. У фіналі Жанна з рахунком 6:4 перемогла іншу львів'янку Варвару Ілляш. Другокурсниця Вікторія Бавшина посіла 5 місце

Соломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лука

У м.Львові 30 червня - 3 липня 2021 р. відбувся етап Кубка України пам'яті заслуженого тренера України Богдана Кокота зі стрільби з лука.
     У дуелях жінок переможницею Кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип. У фіналі Соломія перемогла іншу львів'янку Орисю Дідич.
   Студентка ІІІ курсу Жанна Наумова посіла 5 місце, а колишня однокурсниця Гнип Соломія Трапезнікова - шосте.
       Свою другу перемогу на цих змаганнях Соломія Гнип виборола у командній першості у складі зб.команди Львівщини-І. Асистувала Гнип ще одна вихованка коледжу Катерина Соколенко.

Ольга Клуннікова на юніорському чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства шоста у естафеті

У м.Олександрії (Єгипет) 12-17 липня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства серед юніорів - спортсменів віком до 21 року, участь у якому у складі збірної команди України взяли двоє вихованців Львівського коледжу спорту.
         У змішаній естафеті минулорічна випускниця коледжу Ольга Клуннікова у парі з киянином Максимом Анарушевим посіла 6 місце. В змаганнях на особисту першість Ольга кваліфікувалась до фіналу, де стала двадцять шостою.

П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьби

Відразу п'ятеро учнів та студентів Львівського коледжу спорту стартують на чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 19 липня 2021 р. розпочинається у столиці Угорщини м.Будапешті.
    Це учень 9 класу Олександр Григоришин, десятикласник Віталій Гончар, студенти-першокурсники Валентин Григоришин, Річард Руденко та Інна Бугай.

Студентка коледжу Марія Алєйнікова на юніорському чемпіонаті Європи стрибнула на 174см

У столиці Естонії м.Таллінні впродовж 15-18 липня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів - спортсменів віком до 19 років, участь у якому у складі збірної команди України взяла студентка ІІ курсу Львівського коледжу спорту Марія Алєйнікова.

Санкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликах

У м.Кременці 22-26 червня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України зі з'їздів на санкороликах.
           Серед юнаків віком до 18 років подвійну перемогу на санях-одиночках здобули учні 11 класу Львівського коледжу спорту: переможцем став Вадим Микиєвич, ІІ місце посів Даниїл Марциновський.
      Кременчанка Юліанна Туницька перемогла серед дівчат. Першокурсниця коледжу Олександра Мох виборола бронзову нагороду.
           Микиєвич, Марциновський і Мох не мали собі рівних і у командній гонці.
           Одинадцятикласники Богдан Бабура та Анна Шкрет перемогли серед санкарів віком до 16 років: Богдан серед хлопців, Анна - серед дівчат, разом - у командній гонці.

Вихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафону

У м.Вінниці 12-15 липня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслувального марафону на байдарках і каное.
      У перегонах на байдарках-двійках на дистанцію 26,2км срібною призеркою чемпіонату у парі з киянкою Анастасією Юркевич стала цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Іванна Андрухів. Час срібних медалісток - 2год 18хв 07сек.

Данило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосе

У м.Святогірську 4-6 липня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велоперегонів на шосе у олімпійських видах програми.
         Серед юнаків віком до 16 років бронзовим призером чемпіонату у груповій гонці на 84км став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.
        У індивідуальній гонці на час на дистанцію 15км Данило показав четвертий результат - 22.19,0хв.

Владислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висоту

У столиці Естонії м.Таллінні 8-11 липня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді віком до 22 років.
      У стрибках у висоту 5 місце на чемпіонаті з результатом 214см посів вихованець Львівського коледжу спорту Владислав Лавський. Перемогу на висоті 220см здобув чех Ян Штефела.

Ще одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіаду

Як повідомили у Асоціації спортивної боротьби України, у олімпійській збірній команді України з жіночої боротьби сталися зміни.
        У зв'язку з травмою Аліни Грушиної нашу державу у Токіо у ваговій категорії до 57кг репрезентуватиме вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна Кіт.

Вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук - чемпіон світу з сучасного п'ятиборства

У м.Олександрії (Єгипет) 12 липня 2021 р. розпочався чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства серед юніорів - спортсменів віком до 21 року.
        У чоловічій естафеті чемпіоном світу стала збірна команда України у складі вихованця Львівського коледжу спорту Юрія Ковальчука та киянина Владислава Чекана.

П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту їдуть на олімпіаду в Токіо

7 липня 2021р. відбулося засідання виконкому Національного олімпійського комітету України, на якому було затверджено склад олімпійської команди України для участі у Іграх ХХХІІ олімпіади у м.Токіо.
      Україну на найголовніших світових змаганнях представлятимуть 158 спортсменів, які змагатимуться у 25 видах спорту.