Українські ватерполісти – шістнадцяті в Європі

У м.Ханья (Греція) закінчився чемпіонат Європи з водного поло серед юніорів. Збірна України посіла на турнірі 16 місце. У складі збірної виступали 2 вихованці Львівського УФК; студенти ІІІ курсу Козинський Назар та Терличко Ігор.

Переможний дубль легкоатлеток ЛУФК на чемпіонаті України

У м.Ялта завершився чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР з легкої атлетики (спортсмени 1992р.н. і мол.). В бігу на 2000м з перешкодами переможний дубль здійснили вихованки заслуженого тренера України Михайла Сташківа. Юлія Кухар (І курс) посіла І місце з результатом 7.04,40, а другою стала одинадцятикласниця Оксана Райта – 7.09,72. Нагадаємо, що напередодні відзначилася ще одна вихованка Михайла Сташківа Ірина Бубняк, яка перемогла на дистанції 1500м. Дев’ятикласниця Юлія Чекан посіла 6 місце в бігу на 3000м.

І фехтувальники ЛУФК їдуть на чемпіонат світу

Відразу троє вихованців відділення фехтування ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу-2009, який 30 вересня стартує у турецькій Анталії. Це Яна Шем'якіна (випуск 2006р.) та Анфіса Почкалова (цьогорічна випускниця) у шпазі та Юнес Клод, також цьогорічний випускник, у рапірі.

Є ще одна олімпійська ліцензія!

В Іспанії у м.Сан Хав’єр завершилися Європейські кваліфікаційні змагання з триатлону – відбір на І літні юнацькі Олімпійські ігри-2010р. у Сінгапурі.

Цьогорічний випускник ЛУФК Юрій Заблоцький посів 5 місце і виборов олімпійську ліцензію.

Ірина Бубняк – чемпіонка України серед дівчат

У м.Ялті проходить чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ та СДЮШОР (юнаки 1992р.н. і мол.). У фінальному забігу серед дівчат на дистанції 1500м рівних не було одинадцятикласниці ЛУФК Ірині Бубняк. Її час – 4.35,22.

Стрілки ЛУФК – переможці молодіжного Кубку України

У м.Сімферополі з 20 до 24 вересня 2009р. пройшов Кубок України зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів пам’яті заслужених тренерів України В. і Н. Климентів. Серед переможців змагань є і вихованці відділення кульової стрільби ЛУФК. Зокрема, у вправі ГП-6 переміг цьогорічний випускник Олександр Галкін. Всі призові місця розіграли між собою стрілки по рухомій мішені. У вправі ГП-12 Левко Запотічний (цьогорічний випускник) перший, Ігор Мацкевич (ІІІ курс) – другий, Олег Саламаха (ІІІ курс) – третій. У ГП-11 навпаки: Ігор Мацкевич перший, Лев Запотічний – другий. У вправі ПП-3 у першому старті рівних не було студенту І курсу Кирилу Сойку, у другому старті Кирило шостий.

Добре виступила на змаганнях і ще зовсім юна, дев’ятикласниця УФК Ксеня Юрченко. Вона посіла 4 місце у вправі ПП-2.

Вихованці ЛУФК на чемпіонаті світу-2009 з боротьби

Ще 2 вихованки відділення боротьби ЛУФК закінчили виступи на чемпіонаті світу-2009. У ваговій категорії до 55кг Наталія Синишин (випуск 2005р.) посіла 11 місце. Безумовно, це невдача для талановитої і вже титулованої спортсменки.

10 місце у ваговій категорії до 63кг посіла цьогорічна випускниця і чемпіонка Європи серед молоді Юля Остапчук. Для Юлі це дебют на світових дорослих чемпіонатах.

Ще один вихованець відділення вільної боротьби Андрій Шийка посів 11 місце у змаганнях чоловіків у ваговій категорії до 74 кг. Андрій представляв Німеччину.

Отже, на загал вихованці ЛУФК на світовій першості-2009 здобули 1 золоту та 3 бронзові нагороди. Так тримати, відділення боротьби.

Вихованка ЛУФК Марія Стадник – чемпіонка світу з жіночої боротьби

На чемпіонаті світу-2009 з видів боротьби, який триває у м. Хернінг (Данія) в боротьбу вступили жінки. У найлегшій ваговій категорії до 48кг. рівних не було вихованці відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури (випуск 2008р.) Марії Стадник. У фінальній сутичці Марійка здолала росіянку Ларісу Оржак. Прикро, але на світовій першості М.Стадник виступала за Азербайджан.

Вихованки ЛУФК Л.Балушка і Л.Когут – бронзові призери чемпіонату світу з боротьби

На чемпіонаті світу з жіночої боротьби, який проходить у Данії, вихованки відділення боротьби Львівського училища фізичної культури Людмила Балушка і Леся Когут посіли треті місця у вагових категоріях до 48 та 51 кг відповідно. По дорозі до п’єдесталу Людмила Балушка в 1/4 фіналу поступилася майбутній чемпіонці і своїй «землячці» Марії Стадник, яка сьогодні виступає за Азербайджан, а у втішному фіналі за бронзову медаль здолала ще одну Стадник – хмельничанку Яну, яка на першості репрезентувала Велику Британію.

Леся Когут у 1/8 фіналу несподівано поступилася майбутній фіналістці кореянці Каш Ок Хан, а у втішних сутичках почергово здолала польку Роксану Засіну та молдаванку Наталію Буду і також піднялася на третю сходинку стартового п’єдесталу.

Інтерв'ю з Іриною Мерлені.

Ірина Мерлені: "Ще встигну народити дитину й підготуватися до Ігор у Лондоні"

Олімпійська чемпіонка Афін і бронзова призерка Ігор у Пекіні Ірина Мерлені-Микульчин останнім часом не дивує вболівальників перемогами на борецькому килимі. Після останньої Олімпіади вона вирішила відпочити від спорту.

Деталі читайте в розділі спорт.

Василь Федоришин – бронзовий призер чемпіонату світу – 2009

Вихованець відділення вільної боротьби ЛУФК Василь Федоришин посів ІІІ місце у ваговій категорії до 60кг на чемпіонаті світу – 2009 з вільної боротьби, який у вересневі дні проходить у містечку Хернінг, що в Данії. Під час світової першості Василь поступився тільки майбутньому чемпіонові – росіянину Бесіку Кудухову 1:3.

Вихованці ЛУФК змагатимуться на чемпіонаті світу з боротьби

Тренерська рада юніорської збірної України з жіночої боротьби оголосила прізвища спортсменок, які представлятимуть нашу державу на чемпіонаті світу-2009, який 21-28 вересня пройде у Дан

Тренерська рада національної збірної України з жіночої боротьби оголосила прізвища спортсменок, які представлятимуть нашу державу на чемпіонаті світу-2009, який 21-28 вересня пройде у Данії у складі збірної відразу чотири вихованки відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури: Людмила Балушка (в/к до 48кг), Олександра Когут (в/к до 51 кг), Наталка Синишин (в/к до 55кг) та Юлія Остапчук (в/к до 63кг).

У чоловічій збірній також є представник – це срібний призер Ігор ХХІХ олімпіади, трьохразовий чемпіон Європи Василь Федоришин.

У складі збірної відразу чотири вихованки відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури: Людмила Балушка (в/к до 48кг), Олександра Когут (в/к до 51 кг), Наталка Синишин (в/к до 55кг) та Юлія Остапчук (в/к до 63кг).

І в шпазі ми кращі

Слідом за рапіристами на чемпіонаті України - 2009 з фехтування у м.Харкові кращих виявили і шпажисти. І тут львів'яни серед кращих. У змаганнях серед жінок рівних не було вихованці ЛУФК (випуск 2007р.) Яні Шем'якіній. Третє місце посіла юна «зірка» українського фехтування, одинадцятикласниця УФК Ксеня Пантєлєєва. Цьогорічна випускниця відділення фехтування Анфіса Почкалова на п’ятій позиції.

У командних змаганнях друга команда Львівщини несподівано друга у табелі про ранги української першості. У її складі дві ще зовсім юні вихованки ЛУФК Ксеня Пантєлєєва та Настя Івченко, яка навчається на І курсі. А перша команда, яку очолювали досвідчені Яна Шем'якіна та Анфіса Почкалова виборола бронзові нагороди.

Отож, у шпазі на чемпіонаті світу - 2009, який 1 жовтня стартує Анталії (Туреччина), Україну репрезентиватимуть відразу дві вихованки ЛУФК: Яна Шем'якіна і Анфіса Почкалова. А Ксеня Пантєлєєва, яка прогресує шаленими темпами, буде готуватися до юніорського чемпіонату Європи. Так тримати!

Борці ЛУФК у Жешуві другі

У м.Жешуві (Польща) відбувся ХІІІ Міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби на призи «Солідарності», присвячений 65-річчю спортивного клубу «Сталь». На турнір і святкування були запрошені борці ЛУФК, яких поєднують з клубом давні партнерські стосунки.

У командній першості львів'яни віддали пальму першості господарям і посіли ІІ місце. У особистих змаганнях всі хлопці повернулись з нагородами. Перші місця у своїх вагових категоріях посіли одинадцятикласники Артем Папроцький (50кг), Віталій Руденко (58кг), Назар Криницький (69кг). На другу сходинку п’єдесталу пошани зійшли Остап Гелетій (50кг), Владислав Келеман (51кг) та Ігор Паранчук (63кг). Третє місце виборов наймолодший в команді, дев'ятикласник Ігор Ярушевський.

Львів'яни кращі у рапірі

У м.Харкові продовжується чемпіонат України – 2009 з фехтування. У командних змаганнях рапіристів кращими виявилися львів’яни. У складі збірної виступали і вихованці ЛУФК, цьогорічний випускник Юнес Клод та Олексій Стрельцов. В змаганнях жінок львів’янки на третій позиції. Бронзові нагороди чемпіонату везуть додому другокурсниці училища Олександра Сенюта та Марта Лозинська.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"