Вихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з фехтування на рапірах серед молоді

У м.Києві 21-23 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з фехтування на рапірах серед молоді віком до 23 років.

Учні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетики

У Львові на стадіоні університету фізичної культури ім.Івана Боберського 23-24 травня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 17 років.
         У бігу на 400м з бар'єрами переможцем чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Ігор Музика. Результат переможця - 55,24сек.
     Свою другу золоту нагороду юнацької першості Ігор здобув у естафеті 100+200+300+400м у складі збірної команди Львівської області. Асистували Ігорю його однокласник Тарас Трило та учень 10 класу Олександр Звєрєв.

Каріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорок

У м.Білій Церкві 14-17 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з художньої гімнастики.
     У категорії юніорок триразовою чемпіонкою України стала учениця 8 класу Львівського коледжу спорту Каріна Сидорак. К складі збірної України Каріна перемогла у групових вправах у багатоборстві, у вправах з п'ятьма стрічками та у вправах з п'ятьма м'ячами.

Уляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики

У Львові на реконструйованому стадіоні університету фізичної культури ім.Івана Боберського 20-21 травня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів - атлетів віком до 19 років.
           У бігу на 1500м срібною призеркою чемпіонату стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Три з половиною стадіонних кола Уляна пробігла за 4.37,47хв і лише 1сек поступилася переможниці Яні Боровець з Луцька. Свою другу медаль чемпіонату, і також срібну, Уляна з результатом 10.00,43хв виборола на дистанції 3000м.
            Однокурсниця Уляни Марія Алєйнікова показала другий результат у стрибках у висоту 179см, що є її особистим рекордом.

Анастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лука

У м.Чатежі (Словенія) впродовж 18-22 травня 2021 р. відбувся І етап Кубка Європи зі стрільби з лука серед молоді. Кращі молоді атлети старого континенту змагалися у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років та кадети віком до 17 років.
            У командній стрільбі як серед дівчат-кадеток , так і серед хлопців переможцями Кубка стала збірна команда України. Дівоча збірна у фінальних дуелях перемогла французьку збірну 6:0. У складі команди виступала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Фадєєва.

Ще дві медалі вихованок Львівського коледжу спорту на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби

Ще дві медалі вибороли вихованки Львівського коледжу спорту на чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, який у ці проходить у столиці Північної Македонії м.Скоп'є.
           У ваговій категорії до 65кг срібною призеркою чемпіонату стала Катерина Зелених. У фіналі Катерина з рахунком 5:8 поступилася молдованці Іріні Рінгачі.

"Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики

6 срібних медалей вибороли вихованці Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді віком до 22 років, який 17-18 травня 2021 р. відбувся у м.Луцьку.
                У бігу на 110м з бар'єрами ІІ місце виборов студент ІІІ курсу Максим Андрухів. Показаний результат 14,76сек - особистий рекорд Максима.
             Студентка І курсу Уляна Рачинська з часом 10.00,24хв стала срібною призеркою у бігу на 3000м.

Вихованки спортколеджу Христина Демко і Оксана Чудик - чемпіонки Європи з боротьби серед молоді

У м.Скоп'є (Північна Македонія), де у ці дні проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, перші нагороди розіграли жінки.
              У ваговій категорії до 55кг чемпіонкою Європи стала вихованка Львівського коледжу спорту Христина Демко. У фінальній сутичці Христина декласувала росіянку Александру Скіренко 12:1.
              Студентка ІІІ курсу Оксана Чудик перемогла у вазі до 68кг. І тут суперницею Оксани була росіянка Вусола Парфяновіч. Напружений поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь українки.

Футболісти спортколеджу продовжують боротьбу за вихід у вісімку кращих юнацьких команд України

15 травня 2021 р. відбувся VIII тур чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких колективів елітліги, у якому беруть участь 4 команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати".
              Команди 10 і 8 класів на своєму полі приймали ровесників з ДЮСШ "Карпати".
Десятикласники вже у першому таймі вирішили результат зустрічі на свою користь. Два м'ячі-близнюки прямими штрафними ударами забили Дмитро Коваленко та Максим Скороход.
Другий тайм пройшов під диктовку нашої команди, однак м'яч у ворота суперників більше так і не влетів. Отож, важлива перемога 2:0.
             Гра восьмикласників пройшла з певною перевагою "карпатівців", які, підбадьорювані своїми батьками, дуже хотіли перемогти. Однак, наші хлопці надійно захищалися і відповідали гострими випадами. Ні одній, ні другій команді забити бодай м'яч не вдалося - нічия 0:0, яка фактично гарантувала команді 8 класу вихід у чвертьфінальну стадію турніру.
11 і 9 класи свої ігри проводили у Києві з місцевим "Динамо".

Найкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту» (колишнє училище фізичної культури), в рік свого 50-річного ювілею, оголошує прийом на навчання та удосконалення спортивної майстерності спортивно обдарованих учнів 7-11 класів та випускників середньої школи для здобуття освіти на рівні молодшого фахового бакалавра за спеціальністю 017 «Фізична культура та спорт».

Вихованці спортколеджу серед переможців молодіжного чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

У м.Києві 11-14 травня 2021 р. у програмі чемпіонату України з сучасного п'ятиборства звання найсильніших розіграли і атлети віком до 23 років.
           В змаганнях чоловіків переможцем молодіжного чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук. Сума п'яти видів Юрія склала 1507 очків.
          Студенти ІІІ курсу Валентин Ільків і Андрій Зубач посіли 15 і 16 місця.
У командній першості львівське тріо у складі Ковальчука, Ільківа та Зубача вибороли срібні нагороди.

Вихованки спортколеджу привели гандбольну "Галичанку" до сьомого поспіль чемпіонського титулу

14-16 травня 2021 р. у Львові відбувся завершальний тур чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги. Три кращі команди країни розіграли нагороди національної першості.
            Перемігши миколаївський "Реал" 36:19 та ужгородські "Карпати" 31:24, чемпіонками України всьоме поспіль стала команда львівської "Галичанки". Друге місце посіли закарпатки, "бронза" дісталася миколаївкам.

Гандболістки спортколеджу - переможниці чемпіонату України серед команд вищої ліги

14-16 травня 2021 р. у Львові відбувся фінальний тур чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд вищої ліги, у якому зійшлися кращі команди Західної та Центрально-східної груп: об'єднаний колектив НУ "Львівська політехніка" та Львівського коледжу спорту "Львівська політехніка - ЛФКС", Тернопільського економічного університету "ЗУНУ-Енерго-ШВСМ", Сумського державного університету "СумДУ" та Броварського коледжу спорту "Бровари-БСФК".

Вихованець спортколеджу Віталій Вергелес - бронзовий призер кубка світу з веслування на каное

У м.Сегеді (Угорщина) 14-16 травня 2021 р. відбувся перший цьогоріч етап Кубка світу з веслування на байдарках та каное.
         У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м бронзовими призерами Кубка став український дует у складі вихованця Львівського коледжу спорту Віталія Вергелеса та ковельчанина Андрія Рибачка.

Дев'ятеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби

17 травня 2021 р. у столиці Північної Македонії м.Скоп'є стартує чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед атлетів віком до 23 років.
         У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу дев'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту. Це Данило Стасюк., Юрій Ідзінський, Марія Винник, Христина Демко, Соломія Винник, Катерина Зелених, Оксана Чудик, Анастасія Алпеєва та Романна Вовчак.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"