Головна

Учні коледжу Олег Курій і Віра Павелко серед переможців змагань "Поліське полювання" зі стрільби

У м.Чернігові 17-21 квітня 2021 р. відбулися традиційні всеукраїнські змагання "Поліське полювання" зі стрільби серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
        У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м переможцем змагань став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Олег Курій. За сумою двох стартів Олег набрав 1218 очків і на 9,2 пункти випередив найближчого суперника Івана Русаленка з Полтави. Однокласник Олега Арсен Петренко посів 4 місце.

детальніше >>>

Вихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лука

У нашому місті на стадіоні "Арена Львів" 19-23 квітня 2021 р. відбулися відкриті всеукраїнські змагання "Олімпійські надії" зі стрільби з лука. Змагалися юніори віком до 20 та кадети віком до 17   років.
             Серед дівчат переможницею турніру стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Фадєєва. У фінальній дуелі Анастасія здолала іншу львів'янку Дзвениславу Черник 6:2.
             Однокласниця Анастасії Вікторія Білозір посіла 9 місце.

Студентка спортколеджу Марія Винник на чемпіонаті Європи п'ята

23 квітня 2021 р. на чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби у Варшаві продовжувалась жіноча програма змагань.

У ваговій категорії до 53кг 5 місце посіла студентка ІІ курсу Львівського коледжу спорту Марія Винник. У поєдинку за "бронзу" Марія поступилася німкені Анніці Вендл 1:8.
          Ще одна вихованка коледжу Катерина Зелених у стартовій сутичці ваги до 59кг програла Анастасії Нікіті з Молдови і завершила турнір на 10 місці.

Команда спортколеджу серед лідерів юніорського водного поло України

У м.Кам'янському 12-16 квітня 2021 р. відбувся ІІ тур чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд вищої ліги та юніорів віком до 18 років.
      Команда Львівського коледжу спорту, за яку виступають учні 9-11 класів, провела у Кам'янському 6 ігор, отримала 4 перемоги і у двох зустрічах поступилась, після двох турів набрала 15 очків і посідає 4 місце у турнірній таблиці. У юніорському чемпіонаті ватерполісти коледжу на ІІ місці.

Вихованка спортколеджу Христина Демко - бронзова призерка чемпіонату Європи з боротьби

У столиці Польщі м.Варшаві, де у ці дні проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби, перші нагороди розіграли жінки.
      У ваговій категорії до 55кг бронзовою призеркою європейського чемпіонату стала вихованка Львівського коледжу спорту Христина Демко. У поєдинку за ІІІ місце Христина з рахунком 9:4 поборола нідерландку Джессіку Б лашку.

Учень коледжу Матвій Хацинський - бронзовий призер юнацького чемпіонату України з велоперегонів

У Львові 14-18 квітня 2021 р. паралельно з чемпіонатом України з велоперегонів на треку серед молоді відбувся юнацький чемпіонат України - змагалися спортсмени віком до 16 років.

Випробування донецьким "Шахтарем" футболісти спортколеджу пройшли гідно

У суботу 17 квітня 2021 р. відбулися ігри IV туру ІІ етапу чемпіонату України з футболу серед юнацьких колективів елітліги.
           Команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" проходили випробування донецьким "Шахтарем" - однією з кращих футбольних академій Європи.
      Десятикласники та восьмикласники приймали юних "гірників" на футбольному полі коледжу.

Студенти Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - переможці молодіжного чемпіонату України з велоперегонів

У м.Львові 14-18 квітня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років.
          В змаганнях чоловіків триразовим молодіжним чемпіоном України став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Микита Яковлєв. Микита переміг у груповій гонці на 120 кіл, командній гонці переслідування на 4км та у медісоні. В активі талановитого трековика також "срібло" у індивідуальній гонці переслідування на 4км та у омніумі - велосипедному багатоборстві.

Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плавання

У м.Броварах 17-18 квітня 2021 р. відбулися міжнародні юніорські змагання "Multinations" з плавання за участі збірних команд Португалії, Румунії, Словаччини, Туреччини, Чехії та України. Змагалися хлопці віком до 17 та дівчата віком до 16 років.

Вихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслування

У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021 р. паралельно з Кубком України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської серед дорослих спортсменів були розіграні нагороди і юніорського Кубка - змагалися спортсмени віком до 18 років.
              У перегонах на байдарці-четвірці на дистанцію 200м перемогу здобув екіпаж зб.Львівської обл., у якому веслували учениці Львівського коледжу спорту одинадцятикласниця Аліса Коротаєва та десятикласниця Софія Поцюрко.

Титул чемпіона України з фехтування на рапірах розіграли вихованці спортколеджу

У Львові 12-14 квітня 2021 р. відбувся чемпіонат України з фехтування на рапірах.
       Серед чоловіків титул чемпіона України у особистій першості розіграли розіграли вихованці Львівського коледжу спорту Клод Юнес та Данило Гойда. Переміг досвідченіший Юнес 15:7.

Вихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслування

У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021р. відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное пам"яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
             В перегонах жінок на каное триразовою переможницею Національного Кубка стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Валерія перемогла на одномісному каное на дистанцію 1000м, у каное-двійці на 1000м, у каное-двійці (змішані екіпажі) на 200м, а також посіла ІІ місце у каное-двійці на 500м.

Четверо вихованок спортколеджу візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби

19 квітня 2021р. у столиці Польщі м.Варшаві стартує чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби.
           У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу четверо вихованок Львівського коледжу спорту.

Гандболістки спортколеджу - переможниці Західної групи чемпіонату України серед команд вищої ліги

9-10 квітня 2021р. у Західній групі чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги відбулися матчі заключного 10 туру.
        Об'єднана команда "Львівська політехніка - ЛФКС" на своєму майданчику приймала "Карпати-Тячів".
        Обидві зустрічі завершилися впевненими перемогами львів'янок 37:25 і 44:28.

Наймолодші футболісти спортколеджу серед лідерів юнацької елітліги України

У суботу 10 квітня 2021р. відбулися ігри ІІІ туру ІІ етапу юнацького чемпіонату України з футболу серед комад елітліги, участь у яких беруть 4 команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати".
Команди 8 і 10 класів зустрічалися з земляками з ДЮСШ "Карпати".
          Гра восьмикласників пройшла у рівній боротьбі. У першому таймі активнішими були господарі, а от у другій половині зустрічі ініціатива перейшла вже до команди коледжу. Тиск на ворота "карпатівців" спричинився до того, що помилився воротар господарів і Назар Грабовецький зумів добити м'яча вже у пусті ворота. Цей гол виявився єдиним у грі і приніс перемогу "УФК-Карпати" 1:0.
         Ця перемога вивела наймолодших футболістів коледжу на ІІ місце у турнірній таблиці у групі А2. Попереду лише донецький "Шахтар".