Павло Коростильов: дві європейські нагороди за один день

У м.Вроцлаві (Польща) триває чемпіонат Європи з кульової стрільби.
 Четвер, 15 вересня 2022 р., виявився урожайним для вихованця Львівського коледжу спорту Павла Коростильова.
 Павло став срібним призером у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м. Причому настріляв Павло таку ж суму (574очки), як і переможець Руслан Лунєв з Азербайджану, однак поступився першим місцем за додатковими показниками.

Вихованці коледжу спорту Володимир Пастернак та Анастасія Німець - чемпіони Європи зі стрільби

У м.Вроцлаві (Польща), де у ці дні проходить чемпіонат Європи з кульової стрільби, 15 вересня 2022 р. визначилися переможці у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м змішаними командами.
 Чемпіонами Європи стали вихованці Львівського коледжу спорту Володимир Пастернак та Анастасія Німець (дів.прізвище Бондарук). У "золотому" матчі українці обстріляли чеський дует Альжбету Дедову і Матея Рампулу 17:13.

Веслувальники коледжу спорту взяли участь у традиційній регаті "Олімпійські надії" у Словаччині

Представники 40 країн світу взяли участь у традиційній регаті "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное, яка 8-11 вересня 2022 р. відбулася у столиці Словаччини м.Братіславі. У перегонах на одномісній байдарці на дистанцію 200м серед сімнадцятирічних дівчат 5 місце на цих престижних стартах посіла студентка І курсу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко.

Одинадцятикласниця коледжу спорту Панкевич - срібна призерка міжнародної першості Сілезії з боксу

У м.Гливиці (Польща) 4-11 вересня 2022 р. відбулася міжнародна першість Сілезії з боксу серед дівчат. У ваговій категорії до 57кг срібною призеркою турніру стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Вероніка Панкевич.

Вихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільби

У м.Вроцлаві (Польща) з 5 до 18 вересня 2022 р. відбувається чемпіонат Європи з кульової стрільби. У швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25м бронзовим призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов.

Студентка коледжу спорту Олександра Хоменець - срібна призерка чемпіонату світу з боротьби

У столиці Сербії м.Белграді, де у ці дні проходить чемпіонат світу з видів спортивної боротьби, розіграні перші нагороди в поєдинках серед жінок.
 У ваговій категорії до 55кг срібною призеркою світового чемпіонату стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. У фіналі дев'ятнадцятирічна українка поступилася тепер уже триразовій чемпіонці світу, чемпіонці Олімпійських ігор Маю Мукайді з Японії.

Шестеро вихованців коледжу спорту вибороли титул чемпіона України з веслування

Відразу шестеро вихованців Львівського коледжу спорту піднялися на найвищу сходинку нагородного подіуму чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, який 9-12 вересня 2022 р. відбувся в Умані.
 Чотириразовим чемпіоном України став Тарас Міщук. Тарас переміг у перегонах на двомісному та чотиримісному каное на дистанціях 200 і 500м.
 Дві золоті медалі в активі минулорічної випускниці коледжу Валерії Терети. Валерія посіла перші місця у заїздах на одномісних каное на 200 і 500м.

Студентка коледжу спорту Олександра Хоменець у фіналі чемпіонату світу з боротьби

У столиці Сербіі м.Белграді, де у ці дні проходить чемпіонат світу з видів спортивної боротьби, 12 вересня 2022 р. розпочалися поєдинки серед жінок.
 У ваговій категорії до 55кг, перемігши почергово суперниць з Молдови, Індії та Канади, до фіналу вийшла студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець.

Є перша перемога "Галичанки" у польській суперлізі

10 вересня 2022 р. львівська "Галичанка" провела свій перший, історичний, матч у польській гандбольній суперлізі. У м.Кошаліні українки зустрічалися з місцевою командою "Млини Стоіслав", яка у останньому чемпіонаті Польщі посіла 7 місце.

Данило Сікан та Олексій Сич готуються до стикових ігор молодіжного Євро з командою Словаччини

23 і 27 вересня 2022 р. збірна команда України з футболу у словацькій Жиліні та польському Бєльсько-Бяла (домашня гра) проведе два стикові матчі за вихід у фінальну частину чемпіонату Європи серед молоді віком до 23 років.

Панциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука

У Львові 5-9 вересня  2022 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів. Змагалися молоді лучники віком до 20 років.
 У дуелях серед юніорів бронзовим призером чемпіонату став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександр Панциру. У півфіналі Олександр у напруженому поєдинку за додатковою стрілою поступився майбутньому переможцю змагань львів'янину Ігору Табаці 5:6 (8:9), а в поєдинку за ІІІ місце здолав свого однокурсника Назара Кучковського 6:2. У Кучковського четверта підсумкова позиція.

Валерія Терета за мить від "бронзи" молодіжного чемпіонату світу з веслування

У м.Сегеді (Угорщина) 31 серпня - 4 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді. Змагалися веслярі віком до 23 років.
 У перегонах на чотиримісних каное на дистанцію 500м 4 місце посів екіпаж збірної команди України, у складі якого веслувала минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Від угорок, які посіли ІІІ місце, українок відділило лише 0,02сек. Перемогу ж здобули канадки.

Студент коледжу спорту Максим Літинець на юніорському чемпіонаті світу з веслування сьомий

У м.Сегеді (Угорщина) 31 серпня - 4 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів.
 У перегонах на байдарках-четвірках на дистанцію 500м 7 місце посів екіпаж збірної команди України, у якому веслував студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Максим Літинець ( на світлині четвертий номер у човні).

Львівська "Галичанка" стартує у польській гандбольній суперлізі

У зв'язку з війною в Україні у новому сезоні львівська гандбольна "Галичанка" спробує свої сили у польському чемпіонаті. Львів'янки візьмуть участь у польській суперлізі, яка складається з 9 найкращих команд дружньої сусідньої країни. Стартує чемпіонат Польщі 9 вересня. У "домашніх" іграх "Галичанка" виступатиме у м.Маркі, що є фактично передмістям Варшави і належить до Варшавської агломерації.

Четверо вихованок Львівського коледжу спорту візьмуть участь у чемпіонаті світу з боротьби

10 серпня 2022 р. у столиці Сербії м.Белграді стартує чемпіонат світу з видів спортивної боротьби. У складі збірної команди України у чемпіонаті візьмуть участь відразу четверо вихованок Львівського коледжу спорту. Це студентка ІІІ курсу Олександра Хоменець, цьогорічна випускниця Соломія Винник, минулорічна випускниця Анастасія Алпєєва та випускниця попередніх років Оксана Лівач.