Головна

Львівський коледж спорту запрошує на навчання

На навчання до закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання у 2023 році приймаються перспективні спортсмени у 7-11 класи на такі спортивні спеціалізації: бокс, веслування на байдарках і каное, вільна та жіноча боротьба, велоспорт, водне поло (хлопці), гандбол (дівчата), кульова стрільба, легка атлетика, санний спорт, стрільба з лука, сучасне п’ятиборство, фехтування, футбол.
 У коледжі створені усі необхідні умови для поєднання навчання й інтенсивних тренувань, можливості виїздів на навчально-тренувальні збори та змагання.

детальніше >>>

Гандболістки Львівського коледжу спорту у фіналі чотирьох кращих Кубка України

22 і 23 квітня 2023 р. у м.Броварах відбулися ігри 1/4 фіналу Кубка України з гандболу серед жіночих команд, у яких об'єднана команда Львівського коледжу спорту і НУ "Львівська політехніка" "Львівська політехніка - ЛФКС" зустрічалася з київським "Спартаком - ШВСМ".
У першому матчі перемогли львів'янки 26:20, у другому киянки взяли реванш 29:26. Але за результатами двох ігор завдяки кращій різниці закинутих і пропущених м'ячів "Львівська політехніка - ЛФКС" стала переможцем цієї чвертьфінальної пари і вийшла до фіналу чотирьох кращих команд України, які розіграють національний кубок.

Учні спортколеджу-переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів з трекових видів змагань

6 золотих, 4 срібні, 5 бронзових нагород вибороли учні Львівського коледжу спорту на юнацькому чемпіонаті України з велоперегонів на шосе з трекових видів програми, який 22-23 квітня відбуася у м.Жовкві. Змагалися спортсмени трьох вікових категорій.
 Першого дня змагань у командній гонці переслідування на 4км переможцями чемпіонату стали Ілля Стебельський (10кл.), Андрій Мечніков (8кл.) серед хлопців віком до 16 років, Арсен Мацьків (8кл) - серед хлопців віком до 14 років, Анастасія Додик (8кл.) - серед дівчат віком до 14 років. Кароліна Келюх (11кл.) та Єлизавета Дзіман (10кл.) посіли ІІ місце серед дівчат віком до 18 років, а Роман Лев (11кл.), Андрій Головченко (10кл.), Максим Щербацький (9кл.) і Владислав Голяк (8кл.) - третє серед юніорів до 18 років.

Дві вихованки Львівського коледжу спорту на одному подіумі

Тільки що у Загребі (Хорватія) завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби, у якому у фінальному поєдинку вагової категорії до 50кг серед жінок зійшлися дві вихованки Львівського коледжу спорту: Оксана Лівач та Марія Стадник. Перемога була за досвідченішою і титулованішою Марією Стадник 9:4. Отож, європейське "золото" поїхало... в Азербайджан, Україні дісталося "срібло".

Студентка Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 10 000 м

У Ужгороді 21 квітня 2023 р. відбувся чемпіонат України з бігу на 10 000м.
Серед жінок віком до 23 років перемогу на чемпіонаті здобула студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Результат Уляни 35.03,05 хв - її особистий рекорд та виконання нормативу для участі у чемпіонаті Європи.

Додик-переможниця юнацького чемпіонату України з велосипедної багатоденки, Щербацький-срібний призер

У м.Білій Церкві 13-15 квітня 2023 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велосипедної багатоденної гонки. Серед дівчат віком до 14 років переможницею чемпіонату стала учениця 8 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Додик. Анастасія здобула перемоги на усіх трьох етапах, які проводились у програмі велогонки: двох групових гонках та індивідуальній.

Вихованки коледжу спорту Оксана Лівач та Юлія Ткач - срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби

У Загребі (Хорватія) з 17 до 23 квітня 2023 р. триває чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби.
 У ваговій категорії до 50кг серед жінок срібною призеркою чемпіонату стала вихованка Львівського коледжу спорту Оксана Лівач. Цікаво, що у фіналі Оксана поступилася ще одній вихованці коледжу Марії Стадник, яка вже довший час виступає за Азербайджан. Рахунок фінальної зустрічі 4:9. Для Марії - це дев'ятий чемпіонський європейський титул!
 На шляху до фіналу Оксана Лівач перемогла італійку Емануелу Люцці 12:2 та Міглену Селішку з Болгарії 3:2.

Студент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв перемагає у Бельгії

9 квітня 2023 р. у м.Нандрін (Бельгія) пройшла велосипедна гонка "MEMORIAL ANTOINE DEMOITIE'", яка блискавично завершилась для українських спортсменів. Серед юніорів U19 перемогу святкував студент І курсу Львіського коледжу спорту Данило Яковлєв, який провів у одиночному відриві 8 км, а третю сходинку виборов киянин Матвій Ушаков.

Вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільби

У столиці Перу м.Лімі 12-17 квітня 2023 р. відбувся Кубок світу з кульової стрільби.
 У стрільбі з малокаліберного пістолета на 25м срібною призеркою світового Кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець. У фінальній дуелі Анастасія з рахунком 26:28 поступилася китаянці Сішен Фенг.

Футбольні команди Львівського коледжу спорту стартували у Кубку ДЮФЛУ - 2023

Відбулися перші два тури Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України - 2023, участь у яких беруть 4 команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати".
У першому турі команди коледжу серйозного опору від суперників не відчули. Команди 11 і 9 класів 8 квітня зустрічалися з львівським ФК "Покрова" і впевнено перемогли 3:1 та 3:0. У одинадцятикласників забитими м'ячами відзначилися Дмитро Білецький, Дмитро Артимович та Артем Копил, у дев'ятикласників - Владислав Вітовський - двічі і Роман Богдан.

Четверо вихованок Львівського коледжу спорту візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби

17 квітня 2023 р. у м.Загребі (Хорватія) стартує чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби.
 У складі жіночої збірної України участь у чемпіонаті візьмуть відразу четверо вихованок Львівського коледжу спорту. Це Оксана Лівач, Лілія Горішна, Марія Винник та Юлія Ткач.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Роман Джуман: "У Дудин і Железнова є хороші перспективи"

Декілька днів тому в Хмельницькому завершився чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок на призи Заслуженого тренера України Анатолія Чумакова. Участь у турнірі взяли 322 юніори з 24-х областей і 103 юніорки з 23-х областей України. Успішно виступили боксери та боксерки Львівщини, які завоювали 3 золоті, 2 срібні і 3 бронзові медалі. До трьох із цих медалей (двох золотих та бронзової) має безпосереднє відношення вчитель боксу Львівського коледжу спорту, головний тренер Академії боксу Андрія Котельника, майстер спорту України міжнародного класу Роман Джуман. Він і прокоментував для Kamp-Sport виступ своїх підопічних.

Вихованки Львівського коледжу спорту їдуть на чемпіонат світу з гандболу

Перемігши у двох матчах другого кваліфікаційного раунду збірну Північної Македонії 24:22 (на виїзді у м.Скоп'є 8 квітня) та 31:22 (у "домашній" грі у м.Кішварда, Угорщина, 11 квітня), жіноча збірна команда України з гандболу вийшла у фінальну частину чемпіонату світу-2023, який у грудні відбудеться у скандинавських країнах Данії, Норвегії і Швеції.
 Приємно, що це історичне досягнення виборювали відразу дев'ятеро вихованок Львівського коледжу спорту. Це Діана Дмитришин, Ірина Прокоп'як, Мар'яна Маркевич, Марина Коновалова, Леся Смолінг, Марія Гладун,Тамара Смбатян, Ірина Стельмах, Наталія Воловник.

Учні спортколеджу Діана Дудин та Владислав Железнов-переможці юніорського чемпіонату України з боксу

У м.Хмельницькому 2-9 квітня 2023 р. відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів - хлопців і дівчат віком до 16 років.
 У ваговій категорії до 50кг серед дівчат переможницею чемпіонату стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Діана Дудин.