Свято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спорту

У Львівському фаховому коледжі спорту відбувся урочистий урок на тему «Дзвінок для нас звучить останній…». Це була своєрідна подорож, що дозволила згадати все те прекрасне, що було в шкільному житті, запланувати на майбутнє, подарувала позитивні емоції учням та вчителям.

Перші стикові ігри спортколеджу за вихід у фінальну частину чемпіонату України пройшли успішно

У суботу 5 червня 2021 р. відбулися перші стикові ігри за вихід у фінальну частину чемпіонату України з футболу серед юнацьких колективів елітліги.
           Усі три команди Львівського коледжу спорту на своєму полі приймали переможців групи А1 - Дніпровську ДАФ.
         Першими на футбольне поле коледжу вийшли десятикласники. Вже з перших хвилин хлопці налаштувались і до 15хв вели у рахунку 2:0. А далі гості дещо освоїлись, гра вирівнялась і проходила на зустрічних курсах: 2:1, 3:1, 3:2 і все ж на останніх хвилинах господарі дотиснули дніпрян 4:2. М'ячі у нашій команді забили Артур Шах - два, Віталій Катрич, Дмитро Коваленко.

Олександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у Румунії

У столиці Румунії м.Бухаресті 4-6 червня 2021 р. відбувся міжнародний турнір "Меморіал Думітру Первулеску та Васіле Йорга" з видів спортивної боротьби серед юніорів.
        У ваговій категорії до 55кг серед дівчат переможницею турніру стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. Олександра провела на турнірі 4 переможні сутички, у яких не віддала суперницям жодного бала , а у фіналі поборола угорку Розу Сенттамаші 8:0.
      У вазі до 72кг рівних у Бухаресті не було третьокурсниці коледжу Анастасії Алпєєвій. Анастасія почергово перемогла Емілію Кречюн з Молдови 8:0, угорку Зофію Віраг - на туше, румунку Ізабелу Ротару 10:0 та у фіналі - ще одну представницю Угорщини Лілі Устфалві - на туше.

Анна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетики

У м.Івано-Франківську 3-5 червня 2021 р.  відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 15 років.
          У бігу на 400м переможницею чемпіонату серед дівчат стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Анна Хіміч. Стадіонне коло Анна пробігла за 58,14сек.

Вихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лука

У м.Анталії (Туреччина) впродовж 1-6 червня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука.
       У командній стрільбі серед чоловіків срібними призерами чемпіонату стала збірна команда України у складі вихованця Львівського коледжу спорту Георгія Іваницького, чернівчанина Івана Кожокаря та Олексія Гунбіна з Сум.
       У фінальній дуелі українці з рахунком 3:5 поступилися команді Нідерландів.

Вихованки спортколеджу склали основу п'ятиразових переможниць Кубка України з гандболу

4-5 червня 2021 р. у м.Миколаєві відбувся фінальний турнір Кубка України з гандболу серед жінок.
           Перемігши у півфіналі тернопільську "ЗУНУ-Енерго-ШВСМ" 32:16 та у фіналі - херсонську "Дніпрянку" 29:19, володарем Національного Кубка вп'яте стала команда львівської "Галичанки".

Друге європейське "срібло" вихованця спортколеджу Володимира Пастернака

У м.Осієку (Хорватія) 5 червня 2021 р. завершився чемпіонат Європи зі стрільби.
          В останній день змагань срібними призерами чемпіонату у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м стала збірна команда України у складі вихованця Львівського коледжу спорту Володимира Пастернака, ще одного львів'янина олімпійського чемпіона Олександра Петріва та полтавчанина Максима Городинця.

Вихованка спортколеджу Анастасія Німець у командній стрільбі з пістолета четверта в Європі

У м.Осієку (Хорватія), де у ці дні проходить чемпіонат Європи зі стрільби, 3 грудня 2021 р. визначилися переможці у командній стрільбі з пістолета на 25м серед жінок.
       Чемпіоном Європи стала збірна Німеччини, яка у фінальній дуелі перемогла Болгарію 16:10.

Вихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування

У м.Познані (Польща), де 3 червня 2021 р. розпочався чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное, розіграні перші нагороди континентальної першості.

У дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсів

У Львівському фаховому коледжі спорту педагогічний колектив системно працює над вихованням життєво компетентної особистості, яка вміє оперувати знаннями з різних галузей. Традиційно наприкінці навчального року підведено підсумки конкурсів, які забезпечують зацікавленість учнів до навчання, а саме:
- кращий читач шкільної бібліотеки;
- краще збереження підручників;
- кращий учнівський щоденник.

Учні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів

У м.Кропивницькому 28-30 травня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України з велоперегонів на шосе серед юнаків віком до 16 років.
             У індивідуальній гонці на 15км срібним призером чемпіонату став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Дев'ятикласник Матвій Хацинський посів 26 місце.
           У командній першості хлопці у складі збірної команди четверті.

Вихованці Львівського коледжу спорту розіграли європейське "золото" зі стрільби

У м.Осієку (Хорватія), де у ці дні проходить чемпіонат Європи зі стрільби, 2 грудня визначилися переможці у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м змішаними командами.
       У фінальній дуелі зійшлися дві українські команди: збірна України-І, за яку виступали вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова та ще один львів'янин олімпійський чемпіон Олександр Петрів і збірна України-ІІ у складі вихованців коледжу Анастасії Німець (дів.прізвище Бондарук) і Володимира Пастернака.

Четверо учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у кваліфікації до юнацького ватерпольного Євро

27-30 травня 2021 р. у м.Островець-Свєнтокшиський (Польша) відбувся кваліфікаційний турнір до чемпіонату Європи з водного поло серед гравців віком до 15 років у групі В, участь у якому взяла команда України. Суперниками нашої команди були збірні Білорусі, Латвії, Росії та Польщі.

Три команди спортколеджу продовжують боротьбу за нагороди юнацького чемпіонату України з футболу

У суботу 29 травня 2021 р. відбувся завершальний тур ІІ етапу юнацького чемпіонату України з футболу серед колективів елітліги.
     Всі чотири команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати" зустрічалися з ровесниками зі спорідненого закладу з м.Дніпра - Дніпропетровського коледжу спорту.
            Десятикласники і восьмикласники приймали дніпрян у Львові.
         Команда 10 класу, програючи після першого тайму 0:1, у другому зуміла зібратись і здобути дуже важливу для себе перемогу 2:1, яка дозволила їм зачепитись за 4 місце у групі А2 і продовжити боротьбу за нагороди чемпіонату у стикових іграх за вихід у фінальну частину змагань. Голами у ворота суперників відзначились Артур Шах та Дмитро Рожко.

Олександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьби

У столиці Болгарії м.Софії 30 травня 2021 р. завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 15 років.
          У ваговій категорії до 44кг серед борців вільного стилю срібним призером чемпіонату став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Олександр Григоришин. У фінальній сутичці Олександр поступився представнику Російської Федерації Абдулмажіду Абдулмажідову 3:8. А до того поборов двох македонців, поляка і свого співвітчизника Віктора Борогана.