Семеро вихованок коледжу спорту - переможниці молодіжного чемпіонату України з боротьби

Відразу семеро вихованок Львівського коледжу спорту піднялися на найвищу сходинку нагородного подіуму чемпіонату України з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, який 19-22 січня 2023 р. відбувся у м.Ужгороді.
 Чемпіонками України у своїх вагових категоріях стали студентки ІІІ курсу Олександра Хоменець, Манола Скобельська та вчорашні випускниці Марія і Соломія Винник, Анастасія Алпеєва, Оксана Чудик, Романа Вовчак.

Арсеній Гаврилов та Єлизавета Чорна - переможці "Меморіалу Дем'янюка" зі стрибків у висоту

У Львові 14 січня 2023 р. відбулися традиційні, вже 24-ті за ліком, зиагання "Меморіал Дем'янюка" зі стрибків у висоту.
 В категорії юнаків віком до18 років переможцем меморіалу став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Арсеній Гаврилов. Результат Арсенія 190см.
 Серед дівчат цієї вікової категорії перемогу здобула одинадцятикласниця коледжу Єлизавета Чорна. Єлизавета стрибнула на 150см.

Вихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільби

У м. Осієку (Хорватія) 17-21 січня 2023 р. відбувся Гран Прі ISSF (Міжнародної федерації спортивної стрільби) зі стрільби з пневматичної зброї.
 У дуелях змішаних команд переможцями Гран Прі став український дует у складі вихованців Львівського коледжу спорту Павла та Юлії Коростильових. У "золотому" фіналі українці у напруженому поєдинку з рахунком 17:15 перемогли корейську пару Джангхі Квак/Сонгву Хан.

Марціновський, Микиєвич та Бабура - срібні призери юніорського чемпіонату світу з санного спорту

У м.Блуденц (Австрія) 14-15 січня 2023 р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
 У змішаній командній гонці срібними призерами чемпіонату стали студенти І курсу Львівського коледжу спорту Данило Марціновський, Вадим Микиєвич та Богдан Бабура. Четвертою учасницею української команди була кременчанка Юліанна Туницька. На фініші українці 1,355сек поступилися фаворитам світового чемпіонату - команді Німеччини. ІІІ місце посіли латвійські санкарі.

З лідерами польського чемпіонату "Галичанка" заграла на рівних

7 і 14 січня 2023 р. у ХІ і ХІІ турах чемпіонату Польщі з гандболу львівська "Галичанка" на "домашньому" майданчику у Марках, що під Варшавою, приймала лідерів жіночого польського гандболу МСК "FunFloor" м.Люблін та МСК "Zaglembie" м.Любін.
 І хоч у обидвох зустрічах львів'янки поступилися 25:28 і 20:22, однак показали характер і на рівних провели матчі. У грі з люблінками дівчата виграли перший тайм 16:12, вели в рахунку до 50хв, а от на кінцівку їх не вистарчило. М'яч в м'яч пройшла   гра і з "Zaglembie" - і знову, щоб додати у кінцівці, сил забракло. А де втома, там і помилок більше.

Олександра Мох та Олена Стецків у топ-6 чемпіонату Європи з санного спорту

У м.Сігулді (Латвія) 14-15 січня 2023 р. відбувся чемпіонат Європи з санного спорту.
  У з'їздах на двомісних санях серед жінок - новому олімпійському виді програми 6 місце посіла українська пара у складі студентки ІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександри Мох та випускниці закладу досвідченої Олени Стецків.

Катерина та Анастасія Шепіленко візьмуть участь у зимовій Всесвітній універсіаді

12-22 січня 2023 р. у столиці двох зимових Олімпіад - зимовому курорті Лейк-Плесід, що у США, відбудуться ХХХІ зимові Всесвітні університетські ігри або зимова Всесвітня універсіада.

Сметана, Олінський та Матяш - бронзові призери кадетського чемпіонату України з фехтування

У м.Києві 22-23 грудня 2022 р. відбувся чемпіонат України з фехтування на рапірах серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
 У командній першості серед юнаків бронзовими призерами чемпіонату стала збірна команда Львівщини у складі одинадцятикласника Львівського коледжу спорту Євгена Сметани, учня 10 класу Дениса Олінського та дев'ятикласника Данила Матяша. Четвертим учасником команди був вихованець ДЮСШ ім. Олексія Демянюка Михайло Броневицький.

Владислав Шах та Максим Оліярник - переможці юнацького чемпіонату України серед триборців

У м.Львові 21-25 грудня 2022 р. у програмі юнацького чемпіонату України з сучасного п'ятиборства відбулися старти з триборства (плавання + біг зі стрільбою). Змагалися хлопці і дівчата віком до 13 років.
 Серед хлопців переможцем став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Владислав Шах. ІІ місце посів однокласник Владислава Максим Оліярник. Владислава і Максима розділило 23 очки: 877 у Владислава і 854 у Максима.

Олег Рибак - переможець юнацького чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

Учень 10 класу Львівського коледжу спорту Олег Рибак став переможцем юнацького чемпіонату України з сучасного п'ятиборства, який з 21 до 25 грудня 2022 р. проходив у м.Львові. Змагалися хлопці і дівчата віком до 17 років.
 У сумі чотириборства Олег набрав 1094 очки і на 16 пунктів випередив срібного призера Олександра Чернишова з Києва. Однокласник Олега Святослав Стахурський з сумою 1047 очків посів 7 місце.

Клуннікова та Ковальчук серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

У Львові 21-25 грудня 2022 р. у програмі чемпіонату України з сучасного п'ятиборства звання найсильніших розіграли і українські юніори - атлети віком до 21 року.
 В змаганнях дівчат переможницею юіорського чемпіонату стала вихованка Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова. У сумі чотирьох видів ( конкур не проводився) Ольга набрала 1145 очків і на 34 пункти випередила срібну призерку Ольгу Литвиненко з Києва.

Соловей, Гарцула та Муц - четверті лауреати Континентального кубка з санного спорту

На австрійському курорті Блуденц 16-17 грудня 2022 р. відбувся ІІ етап Континентального кубка з санного спорту - європейських змагань для юнаків і дівчат віком до 18 років. Ці старти носять рейтинговий характер і за їх результатами будуть розподілені ліцензії для участі у IV зимових юнацьких Олімпійських іграх, які 2024 року відбудуться у Південній Кореї.

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

МИРНОГО І ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ!

Вихованка Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства

У Львові 21-25 грудня 2022 р. відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
 В змаганнях серед жінок переможницею чемпіонату стала вихованка Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова. У сумі 4-х видів (першість визначалася без конкуру) Ольга набрала 1145 очків і на 41 пункт випередила срібну призерку Ірину Бойченюк з Київщини.